MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 21

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marzena984

Post #1 Ocena: 0

2007-12-07 19:16 (16 lat temu)

marzena984

Posty: 77

Z nami od: 25-10-2007

Skąd: Surrey

Witam.
Chcialabym zapytac forumowiczow,czy zdazylo wam sie wyslac cos poczta i ta przesylka doszla pusta, lub nie doszla wcale?
Bo mi sie zdazylo wiele razy. A juz z Angli do Polski to moge zapomniec o tym zeby wyslac pieniadze bo wiem ze nie dojda(w liscie) co juz kila razy ja i niektozy moi znajomi zrobili.
Chcialabym abyscie podali jakies przyklady bycia okradzionym przez poczte, bo chcialabym wiedziec czy tylko ja mam takiego pecha, czy co?
Dziekuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #2 Ocena: 0

2007-12-07 19:23 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Był jeden przypadek, kiedy przesyłka doszła ale widać było, że została otwarta. I to jeszcze wciskają, że została uszkodzona podczas podróży, jakby nie było widać, że wszystko w środku przetrząśnięte w poszukiwaniu kasy. Ale to jeden jedyny taki przypadek. Wszystkie inne listy, które wysyłałam z pieniędzmi w środku zawsze dochodziły nienaruszone :-D
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

reivilo

Post #3 Ocena: 0

2007-12-07 19:29 (16 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

w ciagu roku (przy pozimie przesylek ok 70-90 /miesiac) z POL do UK zginelo nam 6 - czas oczekwiania na rozpatrznie reklamacji ponad pol roku - odszkodowanie wyplacone przez PP
na lini UK-UK zginely dwie sztuki

przy czym przesylki z POlski do UK szly - poleconym, priorytem, expresem
UK-UK - ida 1st Class
w strone UK - Polska - w tym czasie szlo tylko kilka, poleconym i wszystkie doszly


przeciez sie nie wysyla kasy w ten sposob - wiekszosc przesylek jest przeswietlana ....jest tyle innych sposobow przekazywania kasy do polski

[ Ostatnio edytowany przez: reivilo 07-12-2007 19:31 ]

Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AGALON

Post #4 Ocena: 0

2007-12-07 19:37 (16 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Maz kiedys (chyba w 94r)jak wysylal kartke imieninowa dla taty zalaczyl 15£, kartka doszla po miesiacu porozrywana i miejscami poklejona tasma klejaca.(oczywiscie bez kasy)
Ja w zeszlym roku do koperty wsadzilam dla xxx 50£ i doszlo nie naruszone.. Zreszta nie raz wsadzalam "drobne" papierki i zawsze dochodzilo,pomimo iz nie bylo wysylane poleconym.
Nie wiem od czego to zalezy, szczescie??? A moze od mylacego napisu na kopercie??
pzdr

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2007-12-07 19:42 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AGALON

Post #6 Ocena: 0

2007-12-07 19:45 (16 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

jest mnowstwo sposobow... koperty babelkowe, folie aluminiowe w srodku, podklejka" pod plyte cd lub miedzy fotki...
sposobow jest duzo, ale to chyba tez kwestia szczescia...
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #7 Ocena: 0

2007-12-07 19:56 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja kiedyś wysłałam list do Polski ze zdjęciami.Doszły po tygodniu i były posklejane taśmą i napisane że zostały sprawdzone na poczcie w Polsce.
Kiedyś znajomy wysłał kase listem i ja ubezpieczył.Podał 100 funtów a włożył 150,no i doszły ale tylko 100.
pozdrawiam
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

anaemm

Post #8 Ocena: 0

2007-12-07 20:43 (16 lat temu)

anaemm

Posty: 75

Kobieta

Z nami od: 22-10-2006

po tym watku czyszczenie przesylek podskoczy, moge sie zalozyc.jak mozna wkladac pieniadze do listu? nawiasem mowiac, mi zginela jedna paczka w drodze - bez pieniedzy w srodku. Paczka byla ogromna, bo zabawki w srodku byly orginalnie zapakowane, zeby dziecko w Polsce cieszylo sie z rozrywania opakowan, i bylo pare rzeczy niewymiarowych. Calosc kosztowala malo, ale czasu poswiecilam na kupno duzo. Paczka zaginela w drodze ode mnie w Essex a Londynem, gdzie dowiesc mial ja kurier tej polskiej firmy transportowej.Wszystko mozna zgubic.
ana

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

AGALON

Post #9 Ocena: 0

2007-12-07 20:52 (16 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Pieniadze do koperty wsadzic to zadna trudnosc.
Tyle ze trzeba sie nastawic od razu ze albo dojda albo nie...
Ja za kazdym razem jak dorzucalam cosik to sie nastawialam ze moga nie dotrzec. Poprostu trzeba byc swiadomym ryzyka...

Nastomiast nigdy nie wysylalam wiekszej gotowki poczta tylko zawsze bezposrednio z konta na konto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marzena984

Post #10 Ocena: 0

2007-12-08 10:11 (16 lat temu)

marzena984

Posty: 77

Z nami od: 25-10-2007

Skąd: Surrey

ja teraz wysylam pieniadze przez karte money transfer, ale kiedy nie mialam takiej mozliwosci,i musialam wysylac pieniadze poczta (do poslki) to robilam to, ale zawsze mowilam na pczcie ze chce wyslac poleconym expresem, mowilamile pieniedzy jest w srodku, pan z poczty pisal kwote na odcinku i zawsze dochodzilo,bo mialam czarno na bialym ze tam bylo tyle. Ale czasami nie ubezpieczalam listunp. do taty na urodziny wyslalam piekna kartke i 20 f w srodku( nie ubezpieczylam tego bo myslalam ze tego jest malo i nikt sie nie pochapi) no i mylilam sie, nic nie doszlo, ani kartka, ani kasa. Takich przesylek z malymi kwotami zginelo mi ok 5.
Raz mama wyslala mi z poski do uk gazety(regionalna bo nie mialam dostepu do internetu wtedy), paczka zaginela.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,