MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prośba o POMOC ... ... ...

« poprzednia strona

Strona 10 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 10 z 10

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Matti33

Post #1 Ocena: 0

2013-12-28 01:50:59 (10 lat temu)

Matti33

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2013

Skąd: Luton

gdanszczanko ... I,żeby Nie było ... Doceniam To,że Wysłałaś Mi Ten link ... Będę aplikował - Spokojnie ...
Bierz poprawkę na To,że Ja tutaj NIE funkcjonuję Normalnie, jak Normalny Zdrowy Człowiek ... Jestem tutaj Sam i Tylko Na Siebie Mogę Liczyć . Wszystko Załatwiam SAM ... Odpisuję Nocami, bo w Nocy Mam Czas dopiero ...
Przed chwilą znowu Mnie zapychało ... To jest jakaś Masakra ...
NIE do UK a do Netherlands, poddać Się eutanazji Polecę ... Ja już z Tym NIE wyrabiam ... Muszę się Uspokoić

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Serail

Post #2 Ocena: 0

2013-12-28 01:56:25 (10 lat temu)

Serail

Posty: 106

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2012

Skąd: Barnsley

Wezmę przykład z koleżanki powyżej i też pójdę spać, ale przedtem:

http://www.government.nl/issues/euthanasia/palliative-sedation-a-normal-medical-procedure

Nie kwalifikujesz się do legalnego zabiegu eutanazji. Ale oczywiście dramatyzm mamy we krwi, zupełnie jak postawę, którą prezentujesz przez te wszystkie strony tematu.

PS. Nie zrozum mnie źle. Gdybyś był uroczą 20-latką, to już dzisiaj stałbym na lotnisku z bukietem kwiatów i czekoladkami, ale niestety - nie jesteś w moim typie... Przepraszam.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona WWW

gdanszczanka

Post #3 Ocena: 0

2013-12-28 01:57:35 (10 lat temu)

gdanszczanka

Posty: 3123

Kobieta

Z nami od: 16-10-2012

Skąd: South east

To zamiast siedziec i na ludzi wyzywac wypelnij aplikacje - KLIKNIJ - i obserwuj co sie dzieje dalej.... A spodziewaj sie ze odpowiedza - szukaja ludzi Do Chester i do Thatcham!!!! Duzo ludzi! Na rozne stanowiska! Jezeli jestes taki obcykany to i na planera albo na Higiene Managera! Masz racje - USPOKOJ SIE :-]
Phi

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Dwunasty

Post #4 Ocena: 0

2013-12-28 06:32:29 (10 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Tym razem na dobre.
The End.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 10 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,