MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prośba o POMOC ... ... ...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 7 z 10

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Matti33

Post #1 Ocena: 0

2013-12-27 23:16:15 (10 lat temu)

Matti33

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2013

Skąd: Luton

I co ? Już ? Już mogę ? "Pośmialiście" się już ( Z Własnej głupoty powinniście ... Kompletny brak poszanowania drugiego człowieka, jakichkolwiek zasad moralnych Itd ) ?

Dla laika co "mędrkuje" się odnośnie histaminy itd ...
Poprzez niedobór DAO ,NIE jest Ona metabolizowana w Moim Organizmie i Wydalana/Spalana ... Krąży w organizmie i go Zatruwa, stąd powikłania Wszelakie ... Histamina to mediator stanów zapalnych, pełni także funkcję neuroprzekaźnika . Mam zbyt wrażliwe receptory, neuroprzekaźniki, więc niedobrze reaguje na: stres,zapachy ( chemiczne ),nawet zmiany temperatur ( Ale To SPORADYCZNIE ) ... Po prostu do nietolerancji histaminy dochodzą reakcje na czynniki wegetatywne ...
Dalej tłumaczyć ?. Czy już załapałeś bazę "mądralo"" internetowy ???. I Histamina NIE jest TYLKO w żarciu. Jest produkowana w Organizmie każdego Człowieka . Ja mam problem z Jej wyrzutem 'międzykomórkowym", z Mojego Wnętrza . NIE z Żarcia . Na Jedzenie Uważam, raczej ... DAOSin, niestety - Zdatny TYLKO do przetwarzania histaminy dostarczanej z jedzeniem ... I Wg Mnie, Też BARDZO słabo się spisuje w Tej kwestii ...

A co do reszty Waszych 'postulatów' ... PO prostu, BEZ komentarza . Człowiek na Poziomie ( NIE ważne pochodzenie, status społeczny, materialny ) zachowuje Się inaczej . Próbuje POMÓC,ZROZUMIEĆ - NIE wyśmiewa, NIE jest BIERNY ... Bierność, To największa bolączka Naszych Czasów ... Przez To TRAGEDIE Się dzieją ...
I jeszcze jedno ... Na samym wstępie chyba po polsku, jasno i wyraźnie przedstawiłem Moją sytuację oraz, to że za Jakąkolwiek Pomoc ODWDZIĘCZĘ Się ... Prawda ? To, po co Ten jad ???. Po co wyjeżdżanie z tekstami,że Pomoc to czas i pieniądze itd ?. Ja o Tym Wiem . Jestem Dorosłym, Dojrzałym i Inteligentnym Facetem ...
Ale jak Każdy , Potrzebuję nieraz pomocy ... Zwykłego ludzkiego gestu ... NIE pieniędzy Itd ... OK, ale widać marny Mój trud ...
Jad,Zniechęcanie zamiast Wspólna POMOC, Wyśmiewanie choroby/przypadłości ... Jakież,to Polskie - Prawda ?. W PL Nigdy nie będzie lepiej . Kraj Piękny, Tylko ludzie NIE tacy jak być Powinni ...
Ja Się NIE poddam . Dam Radę Sam . I NIE jako "tester jednorazowy" .

Pytanie do Was na koniec tego żenującego przedstawienia ... Skoro Wam wszystkim Tak źle i ciężko w UK , To dlaczego tam jeszcze/ciągle Jesteście ???.

A Co Zrobię po Przylocie i Wylądowaniu w Luton ???. Spytam Się najbliższej Osoby gdzie NOAH, Job Centre, Luton Rights i Poszukam sobie Zakwaterowania ... To właśnie Zrobię ... Dobranoc

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Fisolka

Post #2 Ocena: 0

2013-12-27 23:29:33 (10 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Matti...
nie pytaj o pomoc lub rady jesli z gory zakladasz, ze akceptujesz tylko to co Ci pasuje a cale reszta jest be!

Ty musisz sam tego doswiadczyc wiec pakuj sie i w droge!

A odpowiadajac na twoje pytanie dlaczego tu nadal siedzimy odpowiem:
Jak tu przyjechalismy wiele lat temu to rzeczywistosc byla duzo latwiejsza i praca byla wszedzie a my nie musielismy sie bac o obostrzenia dla nowoprzybylych emigrantow.
Mamy tu rodziny i dzieci, ktore wychowaly sie w tym kraju....
i wiele innych powodow.

A dlaczego Ci odradzamy ... bo przewinelo sie przez to forum wiele smutnych i dosc drastycznych scenariuszy podobnych do twojego...

Powodzenia!
,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWW

Matti33

Post #3 Ocena: 0

2013-12-27 23:35:47 (10 lat temu)

Matti33

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2013

Skąd: Luton

Fisolka ... A NIE lepiej POMÓC Takim Osobą ( Mnie ), o których napisałaś powyżej ??? Aby NIE było smutnych i dość drastycznych scenariuszy ???
Hmmm ???

NIE dziękuję , Nie będę zapeszać ... Kolorowych

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

gdanszczanka

Post #4 Ocena: 0

2013-12-27 23:38:51 (10 lat temu)

gdanszczanka

Posty: 3123

Kobieta

Z nami od: 16-10-2012

Skąd: South east

.... nie tedy droga... nie denerwuj sie - nikt tak wlasciwie nic zlego nie napisal. Ludzie chca zrozumiec Twoja sytuacje, ale nie pomagasz im niestety. Dlaczego upierasz sie przy Luton?? Przeciez nie masz tu nikogo i niczego. Sprawdziles link do firmy , ktory Ci przeslalam?? Moglbys zlozyc aplikacje przez internet i, jak juz koniecznie chcesz przyjechac, rozpoczac swoja przygode od interview... Nikt nie powiada, ze jest im tutaj zle, ale wiedza ze dla nowo przybylych jest coraz trudniej. A jeszcze na dodatek Rumuni i Bulgarzy, no i ten Londyn *DONT_KNOW* Przeciez tam bedzie "Sodoma i Gomora".....
Phi

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Matti33

Post #5 Ocena: 0

2013-12-27 23:46:10 (10 lat temu)

Matti33

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2013

Skąd: Luton

... Poważne pytanie ... Bo zaintrygowała Mnie jedna wypowiedź tutaj ... Poważnie robota jako Dustman w UK Cieszy się Takim powodzeniem ??? Dlaczego ? Ile Taki Ktoś Zarabia ? O Wysokie Zarobki tutaj chodzi , czy jeszcze o Coś Innego ?

Przejdę Się po Job Centre i Nadmienię,że Szukam Takowej Pracy ... Adres potrzebny do NINU jakoś Załatwię ... Tak myślę ... Insurance Number ? . Z Tym problem .. Potrzebuję Pomocy , jeśli o kwestię związaną z lekarzem chodzi ...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Serail

Post #6 Ocena: +2

2013-12-27 23:46:25 (10 lat temu)

Serail

Posty: 106

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2012

Skąd: Barnsley

Ale człowieku, kto Cię wyśmiał? Ludzie powyżej starali się do Ciebie kulturalnie, to nie dociera do Ciebie. Może trzeba prosto jak chłopu ze wsi wytłumaczyć? A zatem:

Planujesz wyjazd do obcego państwa bez nagranego noclegu, bez żadnej wiedzy odnośnie przepisów i przyszłości. Kiedy inni użytkownicy starają się wypuntkować słabe strony tego planu, to Ty na nich naskakujesz, a później się dziwisz, że nikt Ci nie chce pomóc?

Ja sam bym Cię jeszcze w cztery litery kopnął na tym lotnisku za takie zachowanie tutaj.

Wielokrotnie powtarzano w tym wątku, że to nie jest jakaś Utopia czy inna Atlantyda, że wszystko tu złotem ocieka, a dla każdego kto przyjedzie, to królowa będzie miała już mleko i ciasteczka przygotowane.

Ogarnij tematy na forum, wszystko jest już opisane, załatw sobie kwaterę i pracę, a nie pisz "że możesz pracować jako dustman albo self-employed", bo tak to sobie będziesz mógł pogdybać razem z innymi optymistami z całego świata w przytłuku dla bezdomnych, kiedy będziesz psioczył, że 600 tysięcy Polaków na Wyspach siedzi, a nawet jeden Ci nie pomógł...

Proszę Cię. Uszanuj chociaż ludzi, którzy poświęcają swój czas na odpowiadanie na Twoje pytanie, a nie obrzucaj ich błotem. I po drugie, naprawdę uważasz, że kiedy mamy tutaj grubo ponad 2 miliony bezrobotnych, jakikolwiek prawcodawca będzie wolał zatrudnić osobę, którego historia chorobowa jest dłuższa niż modlitewnik matki Teresy?

I do cholery ciężkiej, parę postów wyżej twierdzisz, jaki to ogarnięty i inteligentny jesteś, więc wykorzystaj te atuty do umieszczania znaków interpunckyjnych w odpowiednich miejscach!

Z wyrazami szacunku,

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona WWW

greta

Post #7 Ocena: 0

2013-12-27 23:57:58 (10 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

ales ty agresywny :/
jedz,idz,pytaj powodzenia.
nie kumasz ze ludzie ci pokazuja ze twoj plan lezy i kwiczy
skoro zle reagujesz na stres to najlepiej odrazu przygotuj sie na pobyt w szpitalu(i slona oplate za te wczasy) bo taka podroz w nieznane,proby znalezienia pracy z twoja jednostka chorobowa i ze slabym angielskim to bedzie wielki stres.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #8 Ocena: 0

2013-12-28 00:11:57 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Matti33

Post #9 Ocena: 0

2013-12-28 00:22:41 (10 lat temu)

Matti33

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2013

Skąd: Luton

... greto ... Na razie, To same ANTY w Moim kierunku od Was idzie . I To ANTY, na Wszystko praktycznie . Natomiast ŻADNEJ Pomocy . .
Więc ? Co "ludzie mi niby pokazują"???. Stłamsić kogoś Słabszego Ode Mnie, to też przez neta Potrafię ...

Żadnych Praktycznych Porad i Odpowiedzi na Moje Pytania. ŻADNYCH! Natomiast utarta droga ciągle, "beton" - wręcz ...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Matti33

Post #10 Ocena: 0

2013-12-28 00:26:28 (10 lat temu)

Matti33

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2013

Skąd: Luton

Martyna000 ŹLE ci się "Zdaje". A "on", To NIE wiem Kto ?. Ty wiesz, bo Ja NIE ... Ja MAM Imię . Bardzo Ładne do Tego ...

NICZEGO Dobrego Się po Was NIE spodziewam . Niczego. Niespodzianki? Raczej Takiej NIE miłej, aniżeli Czegoś pozytywnego. Taka Prawda .

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 7 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,