MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prośba o POMOC ... ... ...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 4 z 10

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

pablo_picasso

Post #1 Ocena: 0

2013-12-27 08:54:01 (10 lat temu)

pablo_picasso

Posty: 388

Mężczyzna

Z nami od: 17-01-2013

Skąd: M'cr

Matti, Ty na prawdę chyba nie zrozumiałeś co ludzie Ci chcą przekazać?!
Człowieku, to już nie są te czasy że angielscy pracodawcy witali nas na lotnisku chlebem i solą! Nawet banki pozdejmowały "witamy" ze swych ścian i przestały mówić po Polsku.
Człowieku, jeśli sie odpowiednio nie przygotujesz to zrób co napisałem już na początku: rozpakuj się!! ale jeszcze po polskiej stronie!!

[ Ostatnio edytowany przez: pablo_picasso 27-12-2013 08:55 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Samurajka

Post #2 Ocena: -1

2013-12-27 09:05:51 (10 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Daj Pablo spokój,jak komus napiszesz prawde to cie wyzwie.Przyleci,zobaczy i wtedy zrozumie.U nas w firmie tez przestuj a rachunki trzeba placic.
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

pablo_picasso

Post #3 Ocena: 0

2013-12-27 09:15:36 (10 lat temu)

pablo_picasso

Posty: 388

Mężczyzna

Z nami od: 17-01-2013

Skąd: M'cr

Cytat:

2013-12-27 09:05:51, Samurajka napisał(a):
Daj Pablo spokój,jak komus napiszesz prawde to cie wyzwie.Przyleci,zobaczy i wtedy zrozumie.U nas w firmie tez przestuj a rachunki trzeba placic.


Nasłuchają się ludzie w PL od bajkopisarzy....

... masz rację, odpuszczam ...
niech się kolejny przekona jak na prawdę ta bajka wygląda!!

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2013-12-27 10:39:08 (10 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Cytat:

2013-12-27 01:43:26, Matti33 napisał(a):
Po zażyciu suplementu DAOSin firmy sciotec ( Mam od Producenta )dostałem wstrząsu anafilaktycznego ... Mam To na piśmie, Diagnozy ze specjalistycznych klinik oraz Profesorów ...
DAOSin działa TYLKO i wyłącznie na histaminę dostarczaną do organizmu z pożywienia . Ma Histaminę wytwarzaną wewnątrz komórkowo NIE działa, a wręcz Jak To Miało Miejsce u Mnie - Zagraża ŻYCIU !.
Coś jeszcze ?. Ja Się z tym męczę od Półtora roku i Przerabiałem prawie Wszystko, więc proszę Mi tutaj NIE przytaczać BZDURNYCH definicji z książek "medycznych", które nijak mają się do Rzeczywistości !. Taka zawiść w Tobie ?. O co ?. O,to że wegetuję ?
Spróbowałabyś pochodzić w Moich Butach, To inaczej byś pisała i trochę Pokory do Życia i Dobrych ( JA ) Ludzi NABRAŁA ..

I NIE mam zamiaru Nikogo "wykorzystywać" . NIE wiedziałem,że jest na forum Opcja "pomocy" Za Kasę !. Tyle,że To NIE POMOC. POMOC Jest BEZINTERESOWNA! To zwykły biznes! Ale "dziękuję" za Info - Wezmę To Pod UWAGĘ. NIE chodzi Mi o Kasę .
To na Tyle

P.S. Odpowiedź do tej osoby, która zaczęła się "wymądrzać" odnośnie Mojej sytuacji i "DAOSinami" zaczęła Mi tutaj rzucać ...


Napisalam o formie leczenie w Pl i w UK.
Jakiego wobec tego leczenia oczekujesz w UK :-8 ?

Pomocy na forum i na portalu jest mnostwo, wystarczy siasc i spisac info, przygotowac sie do wyjazdu. I to jest ta bezinteresowna pomoc.

Natomiast cala reszta, objazd urzedow, robienie za tlumacza, czas, to wszystko kosztuje, nikt nie ma paliwa, parkingow, urwania sie z pracy za darmo, ktos ma pokryc te koszty, bo masz ochote na wycieczke do Londka?
Jesli to nie kolejna prowokacja dziennikarska, jesli to chociaz w ulamku dzieje sie realnie, to masz bardzo intensywny czas do przygotowania sie do ladowania badz rozpakowania.
O minimum £ w kieszeni nawet nie wspominam.

PS. Nie mam czego zazdroscic, bo jest to pomysl godny innych wrazen, niestety.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

gdanszczanka

Post #5 Ocena: 0

2013-12-27 11:03:41 (10 lat temu)

gdanszczanka

Posty: 3123

Kobieta

Z nami od: 16-10-2012

Skąd: South east

Kochani - facet jest zdesperowany i oczy ma przesloniete wizja szczescia - nie ma co sie oburzac, tak jak mowilam/pisalam wczesniej - czego sie nie napisze i tak sie nie przebije! Cala sprawa nie jest przemyslana, subiektywna samooocena Matiego jest nietrafiona (nie jest taki "obcykany" jak mysli), ale jak chce - niech leci. polazi po lotnisku i nie zrozumiawszy ani slowa wkolo siebie, kupi bilet powrotny..... Podalam link to strony wirtualnej zakladu pracy , ktory aktualnie przeprowadza rekrutacje - mozna tam zlozyc aplikacje "on line".... Jak bylby "cfany", to przyjechalby tu do pracy z wynajetym katem - NO, ale pewnie "Kamikadze" teraz w PL w modzie :-8:-8
Cheers *DRINK*
Phi

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Fisolka

Post #6 Ocena: 0

2013-12-27 11:03:42 (10 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Jedna rzecz mnie zastanawia-jak ty zamierzasz porozumiec sie z powiedzmy chocby z lekarzem jesli nagle dostaniesz wstrzasu I bedziesz wymagal natychmiastowej interwencji ratujacej zycie ?
...oczywiscie byc moze ktos sie zglosi wolontarnie na opiekuna 24h!

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 27-12-2013 11:04 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWW

MamaMyszow

Post #7 Ocena: 0

2013-12-27 11:17:35 (10 lat temu)

MamaMyszow

Posty: n/a

Konto usunięte

OJ tam, oj tam... Matti przylatuj. Wszystko miodem i mlekiem plynie, praca Na ziemi lezy, za kazdym winklem.

To mowilam ja, Jarzabek, ta praca lezala 8 lat temu...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

greta

Post #8 Ocena: 0

2013-12-27 11:23:37 (10 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

a mnie zastanawia jak on chce isc do pracy jak ma co chwile jakies ataki po zjedzeniu czegokolwiek czy nawet umyciu zebow?
nikt tutaj osoby wymagajacej specjalistycznej opieki nie zatrudni w fabryce(o innej pracy nie mowie bo trzeba umiec sie porozumiec jak sie chce cos innego robic nawet sprzatanie)
pamietam ze jak ja aplikowalam o prace to mialam do wypelnienia cala ankiete na temat mojego zdrowia nawet o zapalenie pecherza pytali.jak on wyjedzie z lista swoich schorzen to nie widze szans na zadna prace.
poza tym nie zapominajmy ze od 1 stycznia granice beda otwarte dla bulgarow i rumunow juz podobno setki czekaja w kolejce do raju ;).
matti ty musisz zrozumiec ze my ci zle nie zyczymy tylko realnie oceniamy twoja sytuacje.
gdzie pojdziesz po wyladowaniu?
ile dni chcesz spac na podworku zanim znajdziesz jakis kat do spania?musisz miec adres zeby zalatwic konto w banku,insurance nawet gp.
nie bedziesz nic jadl przez ten czas?
a co jak cie atak zlapie po tym zdrowym angielskim jedzonku?jak wytlumaczysz co ci dolega?a jak trafisz do szpitala bez insurancu pokryjesz koszty leczenia w setkach funtow?bo darmowe leczenie nie bedzie ci przyslugiwalo nie wiem czy dociera to do ciebie?

[ Ostatnio edytowany przez: greta 27-12-2013 11:25 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2013-12-27 11:57:43 (10 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No wlasnie przeciez to ma byc ta bezinteresowna pomoc, w pelnym zakresie obslugi mlodego chlopaka, z wiktem i opierunkiem, ale bez wciskania kasy w kieszen ;).

Ja tam sie nie znam, ale co ma dowolna pasta do zebow czy zapach do wydzielania/zawartosci histaminy w organizmie.
No chyba, ze ktos uzywa tylko srodkow pobudzajacych proces...

PS. No i pozostaje otwarte pytanie o charakter pracy, jak to ma wygladac przy takich objawach.
Zapytanie stan zdrowia pojawi sie w kazdej agencji czy u kazdego pracodawcy.
Kolejna rzecza bedzie przejscie testow H&S (bhp) przed przyjeciem do pracy, testy w jez.angielskim i tlumacza tam sie nie wezmie.

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 27-12-2013 12:15 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2013-12-27 13:54:11 (10 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Matti lepiej sie dobrze zastanow , od 1 stycznia nazjezdza sie tu setki , tysiace Rumunow i Bulgarow ZDROWYCH i zdecydowanych pracowac nawet za 3-4 funty na godzine , myslisz , ze pracodawca majac do wyboru Ciebie czy zdrowego , taniego Rumuna wybierze Ciebie ? Czasy pracy na kazdym rogu juz minely, teraz jest naprawde ciezko o prace , nawet w Londynie .
Do tego sprawa benefitow - nawet na nie nie licz , od 1 stycznia wchodza nowe przepisy zaostrzajace wydawanie jakichkolwiek zasilkow , i Ty jako nowo przybyly , nie dostaniesz nic .
PS Napisales cos ze mozesz pracowac jako dustman , hehe chyba w marzeniach , w UK to dobrze platna i oblegana praca , gdzie nawet przez agencje ciezko sie dostac , a na kontrakt czeka sie latami :)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 4 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,