MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prośba o POMOC ... ... ...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Postów: 93

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Matti33

Post #1 Ocena: 0

2013-12-26 02:45:51 (10 lat temu)

Matti33

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2013

Skąd: Luton

Witam. Welcome.

Piszę do Państwa ponieważ mam mnóstwo problemów,a tak naprawdę nie mam się do kogo zwrócić o jakąkolwiek pomoc . Zostałem z nimi sam . Moja sytuacja jest naprawdę ciężka . Tragiczna .Problemy ów nie wynikają z Mojej natury ( Jestem dobrym i sprawiedliwym człowiekiem, nie zrobiłem nikomu krzywdy umyślnie, a jeżeli ktoś kiedyś czuł się przeze Mnie urażony, to Zrobiłem to nie celowo i Bóg Mi świadkiem, że tego Żałuję ... ) , a raczej z "Przeznaczenia",Losu niestety ...

Do rzeczy ... Mam na imię Mateusz, mam 33 lata,piszę( jeszcze) z Polski . W Poniedziałek 30 grudnia 2013 ,ląduję na lotnisku w Luton . Lot z Poznania ... Będę na lotnisku w Luton około godziny 07:30 czasu brytyjskiego .
No i właśnie tutaj zaczyna się Mój problem ... Nie mam znajomych w UK,nia znam tam nikogo a Mój "kolega",który na początku mojego pobytu w UK miał mi troszkę pomóc, zostawił Mnie na pastwę losu . Oszukał, po prostu .
Nie potrzebuję pieniędzy,rzeczy wartościowych itd. ... Daję sobie w życiu radę sam,jestem raczej zorganizowaną osobą, ale niestety samotną .
Potrzebuję pomocy w załatwieniu spraw organizacyjnych. Typowe sprawy urzędowe. Spraw "papierkowych", na miejscu już , w UK . Tzn, zameldunek,zarejestrowanie się w job centre,wyrobienie numeru NIN,home office - jeśli potrzebny, pomoc w załatwieniu pracy poprzez pośrednictwo pracy PMP Recruitment w Luton,załozenie konta w banku,pomoc i doradztwo w sprawie uzyskania odpowiednich Benefitów,brytyjski numer telefonu ... O, to właśnie Mi chodzi głównie. Nie znam prawa brytyjskiego,język angielski Znam w stopniu podstawowym Tylko ...

A również o pomoc w założeniu Self Employment,pomoc w rejestracji i znalezieniu odpowiedniego lekarza ( Bardzo Ważne,jeśli chodzi o Moją sytuację, ale o Tym dalej ), zameldunek w NOAH w Luton ( nie mam aktualnie gdzie mieszkać w UK, po tym jak "kolega" Mnie oszukał ... ) ...

Jestewm osobą chorą ... Cierpię na nietolerancję histaminy spowodowaną patologicznym niedoborem Enzymu Diaminooksydazy ( DAO ) . Od ów przypadłości pojawiły się ogólne powikłania, które objęły cały Organizm ... Mam stany zagrażające Życiu,ataki anafilaktyczne, chodzę z zastrzykiem Adrenaliny w kieszeni .
Miewam obrzęki naczyniowe quinkego,duszności astmatyczne,stany lękowe,tachykardie sercowe,niesamowicie wysoki puls,nerwicę wegetatywną ... Odpowiednie papiery lekarskie oraz wypisy z jednostek w których byłem leczony, mam z Sobą - przetłumaczone na język angielski ( Przysięgle ) ...

W Polsce praktycznie wegetuję, a nie Żyję . A jestem sam, nie mam bliskich . Postanowiłem zmienić swoje dotychczasowe życie i Przywrócić Się do Pionu . Już i tak nie mam nic do stracenia. Dlatego ten wyjazd do UK właśnie ...
W Polsce nie mogę liczyć na nikogo,lekarze Mi nie pomogą . Nie daję rady już z tym wszystkim . Za duże brzemię . Nie mogę normalnie funkcjonować, cieszyć się życiem ...

Dlatego mam prośbę ... Pomoże Mi ktoś z Państwa ( Mieszkających już w Luton, w UK ) w załatwieniu spraw, o których pisałem powyżej ??? Sprawy "papierkowe", Rejestracja w brytyjskich urzędach oraz sprawy Meldunkowo-Administracyjne ( Bankowe ) Itd ...
O nic więcej nie proszę. Fajny mężczyzna ze mnie . Odwdzięczę się . Obiecuję!

Z Poważaniem - Mateusz .

P.S. Odebrałaby mnie ktoś z Państwa ( Ktokolwiek ), z Luton Airport? Ja sam w UK, bez kogokolwiek/niczego kompletnie ...
Mój polski telefon : 51xxxxxxx ... Brytyjskiego nie posiadam, na miejscu już Zakupię ...


Pozdrawiam



Uwaga moderatora: Wykasowano nr telefonu. Podaj jak ktoś zapyta na pw.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #2 Ocena: 0

2013-12-26 03:49:08 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Dwunasty

Post #3 Ocena: 0

2013-12-26 07:06:03 (10 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte




Pozostaje tylko nadzieja że pogoda się zmieni i lot zostanie skasowany.
Generalnie tego typu posty powinny zostać usunięte ale zostawię . Może ktoś napisze coś i wybije Tobie to szaleństwo z głowy.


Chory - wymagający opieki lekarskiej, podstawowy angielski, z planami na "meldunek" w przytułku dla bezdomnych...



Moja rada, odpuść sobie ten 30.12.
Poducz się angielskiego, odłóż wystarczającą ilość pieniędzy na wynajęcie pokoju i opłacenie depozytu oraz na przeżycie kilku tygodni. W międzyczasie poczytaj o zasiłkach, o agencjach pracy, generalnie o życiu w UK.

Ja wiem że są święta i cuda się zdarzają ale zdaje się iż Ty liczysz na jeszcze więcej.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

pablo_picasso

Post #4 Ocena: 0

2013-12-26 09:40:52 (10 lat temu)

pablo_picasso

Posty: 388

Mężczyzna

Z nami od: 17-01-2013

Skąd: M'cr

Matti...
Rozpakuj się!!!

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Piotrek_303

Post #5 Ocena: 0

2013-12-26 09:58:31 (10 lat temu)

Piotrek_303

Posty: 1753

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-10-2013

Skąd: Bedford, Beds

Cytat:

2013-12-26 09:40:52, pablo_picasso napisał(a):
Matti...
Rozpakuj się!!!

I to jest dobra koncepcja*THUMBS UP*
Never was so much owed by so many to so few...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #6 Ocena: 0

2013-12-26 10:12:09 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

pablo_picasso

Post #7 Ocena: 0

2013-12-26 10:26:08 (10 lat temu)

pablo_picasso

Posty: 388

Mężczyzna

Z nami od: 17-01-2013

Skąd: M'cr

Cytat:

2013-12-26 09:58:31, Piotrek_303 napisał(a):
Cytat:

2013-12-26 09:40:52, pablo_picasso napisał(a):
Matti...
Rozpakuj się!!!

I to jest dobra koncepcja*THUMBS UP*


oczywiście że dobra koncepcja ;-)

jedyna koncepcja :-D:-D:-D

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

greta

Post #8 Ocena: 0

2013-12-26 11:28:07 (10 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

z takimi schorzeniami bedzie ci ciezko znalesc jakakolwiek prace,jeszcze do tego slaba znajomosc jezyka,naprawde masz za duzo pieniedzy do wydania?czarno widze twoj pobyt w uk.masz gdzie sie zatrzymac?masz mieszkanie zalatwione?bo piszesz tylko o pomocy z zalatwianiem spraw urzedowych a co z miejscem do spania?masz pieniadze na depozyt i wynajecie na miesiac z gory?
piszesz o selfemployed.w jakiej branzy chesz pracowac?

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

pablo_picasso

Post #9 Ocena: 0

2013-12-26 16:01:30 (10 lat temu)

pablo_picasso

Posty: 388

Mężczyzna

Z nami od: 17-01-2013

Skąd: M'cr

Cytat:

2013-12-26 11:28:07, greta napisał(a):
z takimi schorzeniami bedzie ci ciezko znalesc jakakolwiek prace,jeszcze do tego slaba znajomosc jezyka,naprawde masz za duzo pieniedzy do wydania?czarno widze twoj pobyt w uk.masz gdzie sie zatrzymac?masz mieszkanie zalatwione?bo piszesz tylko o pomocy z zalatwianiem spraw urzedowych a co z miejscem do spania?masz pieniadze na depozyt i wynajecie na miesiac z gory?
piszesz o selfemployed.w jakiej branzy chesz pracowac?




hmm, nie czytasz między wierszami? ;-)

przecież kolega z góry zakłada pomoc socjalną, mieszkaniową, społeczną, psychiczną, fizyczną, materialną, itp, itd.
Więc kto by sobie głowę pracą i jej szukaniem zajmował??!!

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #10 Ocena: 0

2013-12-26 16:13:40 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,