MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Konto Silver Account w Lloyds TSB

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 3 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2015-05-16 14:39:57 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Dlatego wlasnie kazdy musi sam zastanowic sie czy potrzebuje danych produktow czy nie.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2015-05-16 15:22:40 (9 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Jeśli chodzi o te £5, to u mnie są noty w dwie strony co miesiąc. Pobierają opłatę i zaraz ją zwracają, jakby nie widzieli, że mam więcej niż potrzeba. Jak przechodziłem na to ich extra zajefajne konto, to nie było mowy o wpływach, tylko o obrotach na rachunku. Sami nie wiedzieli o co w tym chodzi. Wyliczyli mi £17000 miesięcznie. Bankowcy.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2015-05-16 15:30:21 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #4 Ocena: 0

2015-05-16 16:43:17 (9 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2015-05-16 15:30:21, 12miko12 napisał(a):
To automat pobiera opłatę należną za utrzymanie konta, a następnie ją oddaje na podstawie wpływów bieżących, nikt nic więcej tam nie specjalnie nie wylicza ;-)


To akurat wiem od podszewki.
Ciekawostką mógł by się okazać cel takiej operacji, gdyby wyszło, że bank w tak prosty sposób generuje sobie 'cośtam cośtam'.

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greg1990

Post #5 Ocena: 0

2016-06-12 12:20:07 (8 lat temu)

greg1990

Posty: 475

Mężczyzna

Z nami od: 04-03-2014

Skąd: Stoke On Trent

Witam,
Zrobiłem sobie dziś upgrade w koncie LLoyds z Classic do silver.

Do 5 dni mam otrzymać nową kartę, mam jednak kilka pytań.

Jak to jest z tym AA Breakdown Cover with Roadside Assistance, Ubezpieczeniem podróżnym i ubezpieczeniem telefonu ?

Muszę jakoś poinformować LLoyds na jakie auto chcę ten Breakdown, ubezpieczenie podróżne zaś jest na mnie i partkerkę, muszę poinformować bank kto jest moją partnerką ? Oraz cyz teraz muszę poinformować bank na jaki telefon chce ubezpieczenie ? Telefon mam który zakupiłem za gotówkę w PL, żadnej umowy itd. Czy bez problemu może być ubezpieczony ?

No i co w razie jakiegoś wypadku, kradzieży telefonu itd. Powinienem mieć przy sobie moją kartę ? I gdzie powinienem zadzwonić w nagłej sytuacji ?

Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2016-06-12 12:45:22 (8 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Pewnie na dniach przyjdzie travel pack info, z nr telefonow, pod ktore dzwonic w razie breakdown cover czy problemow zdrowotnych i taka mala broszurke warto zawsze miec ze soba.
Do ubezpieczenia podaje sie nr rejestracyjny auta, dane osob ubezpieczonych, nr kart, nr produkcyjny i typ telefonu.

Mamy taki pakiet w Barclays, bardzo przydatny, swietnie sie sprawdza, chocby prosta rzecz, w pensjonacie byla tylko francuskojezyczna obsluga, chcielismy poinformowac o pozniejszym przyjezdzie i nie szlo sie dogadac. Jeden telefon do ubezpieczenia z prosba o wsparcie, ktos zadzwonil w naszym imieniu i przekazal informacje.
Niby male nic, ale jakie pozyteczne, w przeciwnym razie zastalibysmy zamkniete drzwi i nocleg na parkingu :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2016-06-12 19:25:54 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

To chyba troche pozno na takie pytanie, oferte banku nalezaloby przeczytac przed jej wybraniem, a nie po. Jak nie wiesz jakie sa dokladnie warunki, to nie wiadomo czy jest to produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb. Lepiej dobrze przeczytaj wszystko, zebys nie mial potem zdziwienia, ze masz okrojona wersje breakdown cover, itp.

https://www.lloydsbank.com/assets/media/pdfs/silver_account_welcome_pack.pdf
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #8 Ocena: 0

2016-06-12 21:12:48 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Porownaj sobie ich oferty.
W silver nie masz zbyt wiele, w kazdym razie breakdown mas zna kazde auto, w ktorym jedziesz. Na karcie masz nr telefonu, na ktory dzwonisz w razie "W".

Ubezpieczenie podrozne: podajesz na www kto jest objety.

Telefon: rejestrujesz online. Sprawdz czy musisz miec paragon od telefonu.

Kilka razy korzystalem z breakdown cover i ubezpieczenie podrozne tez bylo wykorzystane.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 12-06-2016 21:16 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greg1990

Post #9 Ocena: 0

2016-06-19 18:25:31 (8 lat temu)

greg1990

Posty: 475

Mężczyzna

Z nami od: 04-03-2014

Skąd: Stoke On Trent

Witam raz jeszcze.

Dziś zabrałem się do ogarnięcia tego konta Silver w lloyds i nie wiem dokładnie czy to wszystko a więc.

Ubezpieczenie podróżne
Zrobiłem już ubezpieczenie podróżne rejestrując się na stronie lloydsbankavatravelinsurance. Dodam, że dodałem za darmo partnerkę, która jest ubezpieczona na takich samych warunkach jak ja sam. Wiem, że w nagłym wypadku powinienem mieć numer polisy oraz nr. konta oraz sort code dzwoniąć na infolinię AXA. A więc jedno z głowy.

AA Breakdown Cover
Tutaj wydrukowałem sobie numer kontaktowy w razie awarii. Nie muszę się nigdzie rejestrować? Wystarczy tylko kontakt z AA w razie awarii ?

Ubezpieczenie telefonu
Tutaj nie wiem dokładnie co powinienem zrobić. Wiem, że firma która jest odpowiedzialna za ubezpieczenie to Lifestyle Services Group. Wchodząc na ich stronę nie widzę opcji rejestracji. Nie wiem jak dodać telefony które chcę ubezpieczyć.

Mam jeszcze w koncie silver ochronę kart.
Tutaj też wystarczy tylko zadzwonić w razie zgubienia?
Widzę, że jest to też na paszport i prawojazdy oraz można dodać za darmo partnerkę. Nie wiem jednak jak to zrobić...

I ostatnie pytanie jak to jest z tym overdraft?
Posiadam 50funtów, jednak nie wiem jak z niego skorzystać i czy regularne wykorzystywanie po czym spłacanie będzie cyklicznie zwiększać limit?

Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2016-06-19 18:40:59 (8 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

AA Breakdown cover, pewnie trzeba podac nr rejestracyjny auta, by dzialalo.
W razie awarii dzwonisz do AA, podajesz nazwisko, nr rejestracyjny auta, czasem nr konta.

Telefon, musisz podac do rejestracji dane, zadzwon do nich/poszukaj czata i ustal, jak to zrobic.
Podobnie z kartami, wymagana jest rejestracja.

Overdraft:
http://www.lloydsbank.com/current-accounts/personal-overdrafts.asp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,