MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Konto Silver Account w Lloyds TSB

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 53

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

lkoszyk

Post #1 Ocena: 0

2012-04-28 13:21:39 (12 lat temu)

lkoszyk

Posty: 59

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2010

Skąd: St. Albans

Witam, Chciałbym się was zapytać czy ktoś z was posiada konto Silver Account w banku Lloyds TSB. W maju wybieram się na wakacje i chciałbym wykupić sobie ubezpieczenie na różne ewentualności. Wyczytałem na stronie banku, że mogę zmienić moje obecne konto na konto Silver Account jest ono płatne ale oferuje mi to czego potrzebuje czyli:

" Get great benefits such as European Travel Insurance, AA Breakdown Cover, Mobile Phone Insurance and much more.

All of this is available through one account and with just one phone number to access all your benefits, making it really easy to manage.

Upgrade to our Silver Account now and get more than 50% off the monthly fee for the first 2 months. Enjoy benefits worth up to £275 per year for just £3.00 a month for the first 2 full months, £9.95 a month after that"

Chciałbym się was zapytać tych którzy maja taki typ konta, na jak długo jest ta umowa?. Czy po powrocie z wakacji mogłbym zmienić na obecny typ konta czyli ten podstawowy?

Pozdrawiam
Lukasz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

zealot

Post #2 Ocena: 0

2012-04-28 13:41:53 (12 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Miałem konto silver w lloydsie i z niego zrezygnowałem gdy podnieśli opłatę miesięczną z 8 na 10 funtów i gdy przeczytałem uważnie wszelkie warunki umowy.

-niby miałem ubezpieczenie telefonu, ale kwota "Excess" była 50 funtów na telefony lub 100 funtów na najdroższe smartfony i iphone, mój telefon nowy kupiłem za 70 funtów, czyli w przypadku kradzieży, uszkodzenia, zgubienia dostałbym 20 funtów, więc nie warto.

-miałem niby breakdown cover, no ale w końcu ubezpieczalnia mojego samochhodu też go gratis oferowała, po co mi breakdown cover w dwóch firmach?

- co do ubezpieczenia turystycznego to czy na prawdę warto? po pierwsze jestem zdrowy jak byk, po drugie poza anglię wyjeżdżam bardzo żadko 1-2 razy w roku na tydzień, po trzecie i tak NHS w razie leczenia za granicą pokrywa koszta leczenia, trzeba tylko bezpłatnie wyrobić tę kartę: http://www.nhs.uk/NHSEngland/Healthcareabroad/EHIC/Pages/about-the-ehic.aspx, po czwarte jak bardzo chcesz kupić sobie ubezpieczenie(ponieważ wszyscy zalecają taką drogę) to wykup sobie takie ubezpieczenie na ten tydzień czy dwa tygodnie za granicą. Ja jadę na tydzień do polski w maju i cena takiego ubezpieczenia na tydzień po porównaniu na moneysupermarket kształtuje się w cenie od 5.77 funta do 10 funtów.

Tak więc nie ma sensu bulić co miesiąc 10 funtów, porównaj sobie ceny ubezpieczeń: http://www.moneysupermarket.com/travel-insurance/ i wykup coś tylko na ten czas na który potrzebujesz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

zeluchna

Post #3 Ocena: 0

2012-04-28 14:42:20 (12 lat temu)

zeluchna

Posty: 624

Kobieta

Z nami od: 05-12-2008

Skąd: gdzies gdzie nie zna mnie nikt

a trzeba miec rezydenture zeby miec ta karte ??
.....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Monia1805

Post #4 Ocena: 0

2012-04-28 14:45:49 (12 lat temu)

Monia1805

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 23-04-2012

Skąd: Barnsley

Nie potrzebna jest rezydentura, jedynie Incurance Number

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #5 Ocena: 0

2012-04-28 14:54:53 (12 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

aha i jeszcze jedna sprawa. W ramach konta Silver masz ubezpieczenie turystyczne na kraje unii europejskiej + parę tam innych europejskich krajów, które nie są w unii.

Jak się wybierasz do Egiptu czy Tunezji to takie ubezpieczenie i tak jest bezużyteczne

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #6 Ocena: 0

2012-04-28 15:01:32 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2012-04-28 15:52:00 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lashbybella

Post #8 Ocena: 0

2012-04-28 17:49:03 (12 lat temu)

lashbybella

Posty: 139

Kobieta

Z nami od: 26-02-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2012-04-28 13:41:53, zealot napisał(a):

- co do ubezpieczenia turystycznego to czy na prawdę warto? po pierwsze jestem zdrowy jak byk, po drugie poza anglię wyjeżdżam bardzo żadko 1-2 razy w roku na tydzień, po trzecie i tak NHS w razie leczenia za granicą pokrywa koszta leczenia, trzeba tylko bezpłatnie wyrobić tę kartę: <a href="http://www.nhs.uk/NHSEngland/Healthcareabroad/EHIC/Pages/about-the-ehic.aspx" target="_blank" target="_new">http://www.nhs.uk/NHSEngland/Healthcareabroad/EHIC/Pages/about-the-ehic.aspx</a>, po czwarte jak bardzo chcesz kupić sobie ubezpieczenie(ponieważ wszyscy zalecają taką drogę) to wykup sobie takie ubezpieczenie na ten tydzień czy dwa tygodnie za granicą. Ja jadę na tydzień do polski w maju i cena takiego ubezpieczenia na tydzień po porównaniu na moneysupermarket kształtuje się w cenie od 5.77 funta do 10 funtów.




Jezeli sie nie myle to karta EHIC jest do uzycia tylko w przypadku choroby a nie wypadku, pobytu w szpitalu nie pokryje, wiec warto sie ubezpieczyc.

www.insureandgo.co.uk ubezpieczenia od podrozy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

zaczarowany_pan

Post #9 Ocena: 0

2012-04-28 17:53:18 (12 lat temu)

zaczarowany_pantofelek

Posty: 1942

Kobieta

Z nami od: 07-11-2011

Skąd: South

Karta ehic jest od wszystkich nieprzewidzianych zachorowan, nie chorob przewleklych, ew.pobyt w szpitalu jest ubezpieczony. Chyba sie nie myle. Zebow nie wyleczysz, ale z naglym bolem cie przyjma.

Mialam kiedys to konto w natwest, ale sie wypielam, bo starjac sie o pozyczke powiedzieli ze mnie na nia nie stac, zeby splacac, ale nie mieli nic przeciwko, zeby co miesiac potracac sobie za extra konto 12 f. Na to bylo mnie stac:-Y:-W

Wiec sie unioslam honorem, wrocilam do basic account i nie zaluje.

[ Ostatnio edytowany przez: zaczarowany_pantofelek 28-04-2012 17:56 ]

Zyj i pozwol zyc innym

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

TITANIUM

Post #10 Ocena: 0

2012-04-28 20:57:16 (12 lat temu)

TITANIUM

Posty: 447

Kobieta

Z nami od: 13-04-2012

Skąd: UK

Ja miałam Silver Account dopóki nie znieśli Money Transfer Card. W sumie tylko dlatego mieliśmy to konto :) Było łatwo pieniądze do PL "wysyłać" ;-)

Mając jeszcze Srebrne konto i będąc kiedyś w banku na rozmowie proponowano nam przejście na Złote Konto ale grzecznie podziękowałam i zeszłam na Classic :-P

Na Twoim miejscu przeanalizowałabym wszelkie za i przeciw. Czy potrzebne Ci są te wszelkie ubezpieczenia telefonu/ AA / travel - bo jeśli nie, wykup osobne na czas wyjazdu. Mi powiem szczerze, żadne się nigdy nie przydało. Regularnie używałam tylko MT Card.

[ Ostatnio edytowany przez: TITANIUM 28-04-2012 20:58 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,