MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

"Atrakcje" w Lutoni okolicach Luton.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

perfekcja

Post #1 Ocena: 0

2008-06-01 07:56:04 (16 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

Wpiszcie proszé swoje ulubone miejsca w Luton i najblizszej okolicy, gdzie mozna fajnie spédzic czas i odpoczác.

Park przy New Bedford jak dla mnie za bardzo w cieple dni zawalony ludzmi, zdecydowanie wolé Stockwood Park- duzo przestrzeni, nikt nikomu na glowe nie wchodzi. Podobno jest tam muzeum powozów czy cos w tym sensie ale w okresie jesienno zimowym pewnie bylo zamkniéte bo nigdy mi nic takiego w oko nie wpadlo.
Dla dzieciaków polecam ZOO w Dunstable. Bylismy kilka miesiécy temu, wstép osoby doroslej 13 funtów, dzieci pewnie za pól tej ceny. Fajne miejsce, zwiedzania na caly dzien. Na miejscu jest knajpka ale serwuja glównie fasolke w pomidorach a ceny to szok :-o Po drodze do ZOO mozna zahaczyc o pagórki w Dunstable i poogládac z bliska szybowce.
20 minut od Luton, na 14 zjezdzie z M1 jest Grand Union Canal. Genialne miejsce na rodzinny piknik. Ma swojá www wiéc jak ktos chce moze zobaczyc co to za cudo. Na miejscu Guliverland dla dzieciaków i park linowy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Julia2005

Post #2 Ocena: 0

2008-06-01 17:17:55 (16 lat temu)

Julia2005

Posty: 166

Z nami od: 17-10-2007

Perfekcja a gdzie te ZOO? Nigdy nie slyszalam aa chetnie zabralabym tam swoja córke. :)

A co to jest za miejsce ten Grand Union Canal??? Bardzo ciekawy poyl taki piknik :) Mozesz podac ich strone? Kolezanka moja byla na urodzinach kolezanki dziecka rocznego - i oni wlasnie nie robili uroczystosci w domu tylko wybrali sie na taki piknik. Kurcze fajna sprawa :)

Ja niestety nie mam nic do polecenia bo sama mnie bardzo wiem co i gdzie. Znam tylko te miejsce co mozna z górki sobie poobserwowac jak ludzie puszczaja latawce i takie tam....

[ Ostatnio edytowany przez: Julia2005 01-06-2008 17:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

goskauk

Post #3 Ocena: 0

2008-06-01 17:45:52 (16 lat temu)

goskauk

Posty: 959

Kobieta

Z nami od: 05-02-2008

Skąd: Reading

Whipsnade wild animal park( safari park) M1 miedzy Luton a Hemel Hemtead.:-D albo 45 minut na M1 w kierunku Northampton,polecam Billing Aquadrome z namiotami,przyczepami,jeziorko i jetski,male wesole miasteczo,reastauracje,pub albo swoj piknik.Mozna na caly dzien jechac.Albo pod namiot.:-D
pit-y,benefity itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Kane

Post #4 Ocena: 0

2008-06-05 20:14:39 (16 lat temu)

Kane

Posty: 108

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2007

Skąd: Luton

Oxford, Cambridge - kazde ok 1-1.5 godzinki jazdy :) Warto zwiedzic stare centra. Podobnie Windsor. Kolo Windsor jest wielki legoland.

Uwaga, nie polecam korzystac z P&R. Jak sie jedzie cala rodzina to parking w centrum kosztuje niewiele drozej (najwyzej trzeba sie pare minut nakrecic zeby znalezc miejsce) a jest o wiele wygodniej bo te autobusy na P&R czasem jezdza dosc rzadko. No ale moze to tylko ja mialem pecha, w koncu z zalozenia P&R powinno zachecac do zostawienia samochodu poza centrum...

Whipsnade Zoo faktycznie fajne, moge potwierdzic - uwaga, z malymi dziecmi nalezy wybrac sie na plac zabaw w Zoo na samym koncu zwiedzania bo inaczej nici z ogladania zwierzakow (dzieci juz zostana na placu zabaw). W poblizu placu zabaw jest tez chyba miejsce gdzie sa pokazy fok (?) ale ja sie nie zalapalem.

[ Ostatnio edytowany przez: Kane 05-06-2008 20:21 ]

Think of ways to make it possible, not why it cannot be done. Figuring things out for yourself is the only freedom anyone really has. Use that freedom.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kane

Post #5 Ocena: 0

2009-04-10 15:48:30 (15 lat temu)

Kane

Posty: 108

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2007

Skąd: Luton

Kilka mil na polnoc od Luton jest Wrest Park - swietne miejsce na spacer z dziecmi czy piknik (poza terenem parku). Park jest ogromny i calkiem dobrze zadbany odkad zostal przejety przez English Heritage.

Z godzinke jazdy na polnoc jest Warwick Castle - jeden z najlepiej zachowanych w Anglii. Wejscie dosc drogie ale na miejscu masa atrakcji dla dzieciakow i nie tylko, w jeden dzien ciezko nawet wszystko "zaliczyc". Z biletami dostaje sie drugi darmowy komplet wejsciowek :) Zdecydowanie polecam.


[ Ostatnio edytowany przez: Kane 10-04-2009 15:48 ]

Think of ways to make it possible, not why it cannot be done. Figuring things out for yourself is the only freedom anyone really has. Use that freedom.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rico18

Post #6 Ocena: 0

2009-04-13 14:35:31 (15 lat temu)

rico18

Posty: 2

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 13-04-2009

Skąd: Luton

Polecam Stockwood Discovery Centre wiecej informacji pod adresem
http://www.stockwooddiscoverycentre.co.uk/
Szukasz pracy w Luton zapraszam na stronę luton . org . pl co niedziele nowe aktualne oferty pracy!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Gazella

Post #7 Ocena: 0

2009-04-18 10:42:28 (15 lat temu)

Gazella

Posty: 105

Z nami od: 26-07-2006

Skąd: Luton

Jest mnowstwo swietnych miejsc

Grand Union Canal ciagnie sie wiele wiele mil ja uwieln=biam kilka kawalkow m.in Tring i Berkahamsted (w Berkhamsted tez ruiny zamku) i nieopodal piekne lasy w tej chwili z blekitnymi dywanami bluebells

St Albans gl park i katedra

Zamiast do Zoo wole jechac do Safari Parku w Woburn lubie tez tamtejszy palac earla i opactwo

Old Knebworth kolo Stevenage - piekny palac

Dunstable Downs - przepiekne wzgorza z widokami i szybowcami

dla dzieciorow fajne soft play areas w Harpenden (Big Space) i Haughton Regis (Snakes and Ladders)

I mnowstwo innych miejsc
Gazella

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Kane

Post #8 Ocena: 0

2009-05-08 01:36:32 (15 lat temu)

Kane

Posty: 108

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2007

Skąd: Luton

Cytat:

dla dzieciorow fajne soft play areas w Harpenden (Big Space) i Haughton Regis (Snakes and Ladders)


Mozesz prosze podac blizsze namiary? Skrzyzowanie ulic, wspolrzedne z googlemaps, ... ?

"Dzieciory" sie uciesza :-]

Swoja droga niedaleko mnie jest super placyk zabaw, wiem, ze niektorzy przyjezdzaja na niego z daleka (nawet spoza Luton), znajduje sie tutaj. Latem mozna obok rozlozyc sie na piknik, pograc w pilke, tenisa (jest kort), poplywac na basenie, pojezdzic na rowerze (zaraz niedaleko konczy sie miasto i zaczyna sie typowe angielskie countryside).

[ Ostatnio edytowany przez: Kane 08-05-2009 01:47 ]

Think of ways to make it possible, not why it cannot be done. Figuring things out for yourself is the only freedom anyone really has. Use that freedom.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gazella

Post #9 Ocena: 0

2009-05-19 14:23:49 (15 lat temu)

Gazella

Posty: 105

Z nami od: 26-07-2006

Skąd: Luton

Wystarczy wpisac w google ale prosze:
http://www.bigspace.biz/

drugie takie centrum jest w Haughton Regis i nazywa sie Snakes and Ladders ale ja wole to w Harpenden

Pozdrawiam
Gazella

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

perfekcja

Post #10 Ocena: 0

2009-05-23 08:04:16 (15 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

w Stockwood Parku rozklada sie wesole miasteczko...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,