MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zycie w Newark

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-06-14 20:00:05 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2012-03-26 15:35:21 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Leny25

Post #3 Ocena: 0

2012-10-26 21:54:11 (12 lat temu)

Leny25

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 26-10-2012

Skąd: Newark

Witam,
Jestem nowy na forum. Aktualnie mieszkam w New Ollerton, ale niedługo mam zamiar przeprowadzić się do Newark, ponieważ tam pracuje (w Laurensie, póki co, hehe;]). Mam parę pytań w związku z tym. Przylatuje do mnie narzeczona z córą, szukam mieszkania 2 pokojowego, zna ktoś może jakiś prywatnych lanlordów? W jakiej okolicy najlepiej szukać? Znalazłem już jedno mieszkanko na Castle Brewery Court, czy tam moim kobietkom nic nie grozi?
Druga sprawa dotyczy podatku. Kolega u którego mieszkam, powiedział mi, że jako iż to moja pierwsza praca w UK to nie powinni zabierać mi podatku, tymczasem robią to. Czy muszę napisać do agencji, aby to zmienić? Czy napisać jakieś pismo?
Trzecia sprawa dotyczy konta w banku, jestem tu 4 tydzień a wciąż go nie mam. Potrzebuje potwierdzenia adresu, lecz nie wiem jak go uzyskać, jutro dostanę zaświadczenie od agencji że pracuję, czy to mi pomoże? Jeśli nie, to w jakim banku mogę założyć konto tylko na dowód, aby od razu dostać numer konta? Chciałbym w ciągu tygodnia coś wynająć, a jak wiadomo do tego potrzebne jest konto, i nie mogę ruszyć z miejsca. Mam więcej pytań, ale wszystko w swoim czasie. Z góry dzięki za odpowiedzi na te pytania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,