MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Uwaga na warsztat samochodowy Kwik-Fit w Newark = naciągają !!!!

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 15

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2009-05-13 05:22:00 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2009-05-13 07:11:54 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

beata76

Post #3 Ocena: 0

2009-05-13 08:28:29 (15 lat temu)

beata76

Posty: 1206

Kobieta

Z nami od: 13-03-2007

Skąd: Londyn

My tez kiedys pilnie potrzebowalismy MOT i zajrzelismy do Kwik Fita
Sprawdzili wszystko,Powiedzieli ze do wymiany rejstracja,zarowka i kolo. odjechalismy kawalek na ich parking wymienilismy to sami i jak wrocilismy to powiedzieli ze dzisiaj juz nam nie sprawdza tego bo musza jeszcze raz caly przeglad od nowa zrobic a my nie mielismy umowionego spotkania.Paranoja
Kobieta piękna, lecz pozbawiona bystrości umysłu, nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą. Brzydka, ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swojej inteligencji, że nie pragnie on niczego ponadto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #4 Ocena: 0

2009-05-13 08:56:10 (15 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Faktycznie paranoja, bo re-MOT dotyczy tylko sprawdzenia czy usterki, ktore spowodowaly ze auto nie przeszlo testu, zostaly usuniete. Dopiero po 10 dniach roboczych auto przechodzi ponowny pelny test;-)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2009-05-13 09:07:30 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #6 Ocena: 0

2009-05-13 10:07:54 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

Kwik - Fit...ogolnie to jakas porazka...po wymanie opon pojechalismy na wywazenie bo kielownica chodzila...wiec wywazyli na przednie..a my do nich i jeszcze tylnie, oni ze tylnich sie nie wywaza, ale my ze my chcemy..oni ze to glupota itd..ale sie upralismy to zrowbili...iiii....nie umieli spowrotem zalozych kol ktore zdeli...stwoerdzili ze te felgi sa nie na nasze auto...moje kochanie wzeilo kolo i jednym sprawnym ruchem odrazu zalozyl..a oni wielkie oczy...partacze...a teraz po 4tyg jezdzenia jeden odwanik sie odczepia...jedziemy na poprawke..

co do MOT, to robimy w zwyklym punkcie...nie kwit -fit..i nam wkryto ze przewody sa do wymiany i jeden przegub(przegub to wina pl mechanika ktory pomimo ze stukalo nam to stwierdzil ze luzu zadnego nie ma - chcielismy dac swojemu zrobic i nigdy wiecej!!)..dali nam 10dni na ponowne sprawdzenie tego co bylo do wymiany...(zaplacilismy odrazu ale za ponowne nie musielismy), tyle ze moje kochanie poszlo do szpiala i jakos te 10dni przegapilismy...to dodatkowo za npwy przedlad zaplacilismy 15, ale nie calosc...tez spoko...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2009-05-13 10:15:03 (15 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

W internecie jest duzo opini na temat Kwit Fit, szczegolnie o darmowych voucherach na MOT jak ktos ubezpieczy u nich auto. Duzo osob pisalo, ze nie przeszlo MOT jak korzystali z tych voucherow, ale bez problemu przeszli gdzies indziej.

Ja robilam u nich MOT, bo mialam najblizej i najwygodnie i nie bylo problemu, ale moje auto jest za mlode i ma za maly przebieg, zeby bylo do czego przyczepic sie.

Robil ktos u nich przeglad roczny? Cena o polowe nizsza niz u mojego dealera, a do wymiany nic nie bedzie poza olejem.

[ Ostatnio edytowany przez: Richmond 13-05-2009 10:15 ]

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Superlover

Post #8 Ocena: 0

2009-05-13 10:36:36 (15 lat temu)

Superlover

Posty: 3034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 21-03-2009

Ja wymieniłem w kwiku tłumik. To co założyli to jakiś szajs made in china bo wóz zrobił się bardzo głośny, a po kilkuset milach ten nowo założony tłumik urwał się i musiałem jechać dłuższy kawałek wydając efekty dźwiękowe na podobieństwo czołgu. Założyli nowy i nie wiem jak się sprawuje bo sprzedałem auto.

Nie wiem jak gdzie indziej ale u mnie w kwiku pracują niemal wyłącznie nastoletni praktykanci, podejrzewam że porządni mechanicy w ogóle nie szukają tam pracy

[ Ostatnio edytowany przez: Superlover 13-05-2009 10:39 ]

Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość zostanie świnią :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ania_caterham

Post #9 Ocena: 0

2009-05-13 11:04:15 (15 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

A ja nie moge o nich nic zlego powiedziec. Wjechalam w kraweznik z duza predkoscia i ucieklo mi powietrze w przednim kole, ten metalowy kawalek kola byl calkiem pogiety (zmienilam kolo na awaryjne). Zajrzalam do Kwik-Fit'u myslac ze powiedza ze trzeba kupic nowe. Facet powiedzial zebym chwile poczekala on zobaczy co sie da z tym zrobic. Wystukal kolo do normalnego ksztaltu, sprawdzil detke i opone i nic za to nie wzial. Szczeka opadla mi do samej podlogi.
W tym tygodniu zrobilam MOT i serwis. Zaplacilam taka cene jaka oglaszali £99, wymienili tylko wycieraczki, zmienili olej, podregulowali swiatla ... reszta byla ok. W zeszlym roku u mechanika zaplacilam ponad 200 za servis i MOT. Dodam ze moj samochod to zadna nowka ... stary Fiat Marea.
Jak dla mnie Kwik-Fit jest pierwsza klasa szczegolnie ten tu w Caterham. Polecam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2009-05-13 11:19:33 (15 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Moze ten u mnie tez nie jest zly, przekonam sie niedlugo ;) I tak musze gdzies pojechac zrobic przeglad i tak. Duzego wyboru nie ma.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,