MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sport Direct-Kilka Pytań

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

michallll

Post #1 Ocena: 0

2014-07-07 11:26:53 (10 lat temu)

michallll

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 07-07-2014

Skąd: Notts

Witam was jestem nowy na tym forum czytałem dużo opinii na temat pracy w SD ,ale są one dość stare więc postanowiłem zapytać was o kilka rzeczy. Nie dawno przyjechałem do UK mieszkam w Nottingham. Wiecie czy aktualnie można się dostać tam do pracy przez jakąś agencje(w Nottingham)Jak tam wygląda opcja ze zmianami? Nie jest tak,że niby pracuje do 16 ,a skończę o 20? Pytam,bo prawdopodobnie jeździłbym jakimś busem co dowozi.Dzięki z góry za odpowiedz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richbitch

Post #2 Ocena: 0

2014-07-21 00:06:08 (10 lat temu)

Richbitch

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 20-07-2014

Skąd: Shirebrook

Hej, piszę jeszcze z Polski, ale również interesuje mnie magazyn Sports Direct. Planuję przyjechać w sierpniu i szukam kogoś, kto już coś o tym wie i odpowiedziałby na kilka pytań. Nie chodzi o atmosferę czy samą pracę (spodziewam się, że będzie ciężko), ale o zakwaterowanie, konto w banku i takie tam... Bardzo proszę, żeby ktoś się odezwał. Obiecuję, że jak już przyjadę to też komuś pomogę :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

onecapital

Post #3 Ocena: 0

2014-07-21 13:46:49 (10 lat temu)

onecapital

Posty: 92

Kobieta

Z nami od: 21-07-2014

Skąd: Nottingham

Hej,
Osobiscie nie pracowalam ale wiem ze tam jest ciezko. Agencja ktora zatrudnia to chyba Blue Arrow.
Zmiany sa raczej dostosowane tak zeby miec jak przyjechac i wrocic.
zeby zalozyc konto musisz miec adres albo cos z agencji ze masz prace. Zwykle podczas rejestracji powinni Ci cos dac.
Zalozenie konta jest dosc proste. Kilka papierow i juz. wybor tez spory. wiem ze popularnym bankiem jest Lloyds bo tam jest kilku polakow.
musisz tez umowic sie na spotkanie o nadanie NI (national insurance number). wazne bo to jak u nas PESEL i NIP w jednym.
do momentu jak go dostaniesz bedziesz prawdopodobnie placic BR (20p w £1).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

direct88

Post #4 Ocena: 0

2015-01-27 17:56:42 (9 lat temu)

direct88

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 13-11-2014

Skąd: worksop

siema pracuje w Sporcie poltora miesiaca i nie narzekam praca nie jest najgorsza a płaca jak wszedzie "czy sie stoi czy sie lezy 6.50 sie nalezy" Wystarczy przychodzic do pracy i robic swoje a wszystko jest OK mozna rowniez poznac sporo ciekawych ludzi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adawis

Post #5 Ocena: 0

2015-02-24 17:54:51 (9 lat temu)

Adawis

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 11-06-2013

Skąd: Kirkby In Ashfield

Powiem tak
miałem to szczęście tam NIEpracować, ale bardzo dużo słyszałem od znajomych, którzy tam pracowali
Sports Direct zwany również Soccer a najczęściej Auschwitz Birkenau (tak, to jest obóz pracy)
Na rozpoczęcie swojej "kariery" w Anglii praca jak najbardziej.

Jest to firma dla ludzi nieznających angielskiego, bez żadnych perspektyw ani ambicji. Żyją troszeczke lepiej niż w Polsce a swojej rodzinie chwalą się, jak to im się dobrze żyje.

Uwaga moderatora: krak

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

keramczak

Post #6 Ocena: 0

2015-04-01 11:04:08 (9 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

http://sz-n.com/2014/05/fat-jack-ashleys-polish-gulag-the-grim-reality-of-mass-immigration-to-the-united-kingdom/
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,