MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wypadek samochodowy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 3 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2014-05-30 15:25:31 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A mialas legal cover z polisa? Wtedy oni powinni sie tym zajmowac, bo wypadek nie byl z Twojej winy. A to, kiedy bylo wykupione ubezpieczenie to chyba latwo sprawdzic.

Wystarczy odwolac sie do firmy, przeciez oni maja dane o tym kiedy polisa byla kupiona no i Wy tez chyba macie jakies maile czy papiery z tej polisy. Zreszta nawet jakbyscie kupili samochod i polise 2 dni wczesniej, to nie swiadczy o tym, ze mieliscie cos wspolnego z wypadkiem czy byl on ustawiony.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2014-05-30 15:29:26 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bonifazy7

Post #3 Ocena: 0

2014-05-30 16:17:54 (10 lat temu)

bonifazy7

Posty: 141

Kobieta

Z nami od: 28-04-2011

Skąd: london

Ja juz w tej sprawie i w tej firmie niemoge nic zalatwic.Nawet nie dali mi szansy na odwolanie.
dali mi czas do 4/06/14r czas na wycowanie sie ze sprawy.Jezeli nie to,sprawa bedzie odnotowana jako oszustwo,odbedzie sie sad i w konsekwencji tego,pojde siedziec Napisali,ze najleprzym wyjsciem bedzie odstapienie od sprawy,polubownie.Dodam ubezpieczenie bylo,auto kupilismy nie 2 dni przed wypadkiem,a 5 miesiecy.Jaka jest w tym moja wina,ze sprawca wykupil ubezpieczenie 2 godziny po wypadku.Przeciez ja go nieznam.Jechalismy na swieta do Polski,prom wykupilismy w jedna i druga strone.A a teraz mi groza,zemnie posadza,za oszustwo.Firma,ktorej dalam sprawe nie spisala sie.Byle problem i do widzenia.Czy MIB jest takie grozne?
irena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2014-05-30 16:21:42 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A mialas w ogole czas na odwolanie sie od wynikow postepowania. Przeciez masz dowody, wiec nie rozumiem dlaczego mialabys sie poddac. Skad oni wzieli informacje, ze kupilas ubezpieczenie 2 dni przed wypadkiem?

Mozesz isc do sadu i bronic sie. Na razie traktuja Cie jak przestepce.

Ile straciliscie w tym wypadku, ile kosztowal Wasz samochod? Czy firma ubezpieczeniowa nie dala Wam opcji zrobienia roszczenia z Waszej polisy?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bonifazy7

Post #5 Ocena: 0

2014-05-30 16:25:45 (10 lat temu)

bonifazy7

Posty: 141

Kobieta

Z nami od: 28-04-2011

Skąd: london



Wlasnie szukam prawnika,mam czas do 4/06/14r.
irena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2014-05-30 16:28:41 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A mialas legal cover z polisa?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bonifazy7

Post #7 Ocena: 0

2014-05-30 16:33:51 (10 lat temu)

bonifazy7

Posty: 141

Kobieta

Z nami od: 28-04-2011

Skąd: london

Im nie chodzi o to.ze ubezpieczenie bylo kupione 2 dni przed wypadkiem.oni napisali,ze auto zostalo kupione 2 dni przed wypadkim,co jest nieprawda.Chociaz mi sie wydaje, ze to niema nic do zeczy,wazne ze w chwili wypadku wszystko bylo dobrze.Wydaje mi sie,ze maja namieszane w papierach,bo jest sporo nie zgodnosci.
irena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

bonifazy7

Post #8 Ocena: 0

2014-05-30 16:37:48 (10 lat temu)

bonifazy7

Posty: 141

Kobieta

Z nami od: 28-04-2011

Skąd: london

Ubezpieczalnia wycenila straty na okolo 7tys.
mielismy wielkie szczescie,ze jechalismy duzym vanem,gdyby nie to to bylaby z nas miazga.
irena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

krakn

Post #9 Ocena: 0

2014-05-30 16:38:28 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2014-05-30 16:21:42, Richmond napisał(a):
A mialas w ogole czas na odwolanie sie od wynikow postepowania. Przeciez masz dowody, wiec nie rozumiem dlaczego mialabys sie poddac. Skad oni wzieli informacje, ze kupilas ubezpieczenie 2 dni przed wypadkiem?

Mozesz isc do sadu i bronic sie. Na razie traktuja Cie jak przestepce.


No też dziwne. Ale takie ich postępowanie jest po prostu pójściem va banque. Twarde postawienie sprawy z ryzykiem że albo się uda albo nie.

Są przekonani że tak postawiony klient po prostu się podda bo czuje się słaby, albo winny.

Jeżeli masz wszytko w porządku to brnąć dalej.
Stanąć przed sądem nie jest przyjemne, ale raczej nie jest to sąd kapturowy, więc będziesz miała możliwość wyjaśnić przedstawić wszystkie dokumenty.
Wg mnie w tej sytuacji to sąd będzie dla was wybawieniem i przyśpieszy wypłatę odszkodowania.

Nie dać się, bo jak się poddasz to uznają że jednak jesteś winna, a gość który prowadzi waszą sprawę jest po to zatrudniony by wszelkimi możliwymi sposobami uniemożliwić wypłacenie odszkodowania.

Bo należy pamiętać że w każdej firmie ubezpieczeniowej, są dwa działy.
Dział sprzedaży i dział odmów wypłaty ubezpieczeń, czyli dział który ma na zadanie odszukać najmniejszego i najbardziej błahego powodu by uniknąć straty dla firmy ubezpieczeniowej.
Taki Biznes

Łódka poleciała na pobocze bo najzwyczajniej w świecie ciął ze znaczną prędkością, była jeszcze noc pusta droga zero kamer tam jest. O ile dobrze pamiętam jechał BMW X5 lub czymś podobnym i najwyraźniej lekko mu się jechało, a potem "za miotało jak szatan" :>

Norma , z przyczepami, a zwłaszcza z łodziami musisz jechać wolno i tu nie ma wyjątków, bo łódź bierze powietrze pod siebie i unosi się jak by miała skrzydła, a jak koła stracą przyczepność to po prostu przyczepa lecia w bok i zaczyna działać efekt wahadła.

Ciągałem różne przyczepy, również dłużyce po kilkanaście metrów, nie tylko na drogach ale też po bezdrożach to wiem jakie potrafi robić przyczepa niespodzianki.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2014-05-30 16:38:35 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Tym bardziej warto zawalczyc, skoro biora dane z powietrza. Bardzo latwo bedzie sprawdzic w DVLA kiedy auto zmienilo wlasciciela, a Ty na polisie tez mialas od kiedy i jakie auto bylo ubezpieczone.

Moze to forma wykrecenia sie od wyplaty odszkodowania. Sprawca wypadku Polak (tak wnioskuje z forum), ofiara Polacy, to oskarzmy ich o fraud i bedzie z glowy.

Nie wydaje mi sie, zeby mogli wpisac w baze, ze to fraud, dopoki nie bedzie wyroku sadu, a jak pojdziesz do sadu i przedstawisz dowody (jesli je masz), to wszystko powinno zostac wyjasnione.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,