MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wypadek samochodowy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 46

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bimmer

Post #1 Ocena: 0

2012-04-09 12:16:03 (12 lat temu)

bimmer

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 28-02-2012

Skąd: east midlands

Witam , chcialabym sie zapytac czy zna ktos sprawdzona, solidna firme zajmujaca sie odszkodowaniami powypadkowymi ?
W sobote dwóch pijanych hindusow rozwalilo mi autko jak wracalam z zakupow ;(.Wjechali we mnie z podporzadkowanej , jakbym byla niewidzialna . Zakleszczyli sie w moje auto , wyskoczyli ze swojego auta, zaczeli szarpac sie z autami , wypchneli swoje i uciekli.Zdazylam spisac numery i maja ich dane i na monitoringu tez ich maja ,takze o tyle dobrze. Cala niedziele spedzilam w szpitalu na badaniach czy nic mi nie jest itp. Teraz pozostala tylko kwestia znalezienia dobrej firmy zajmujacej sie odszkodowaniami... Ubezpieczenie mialam full, autko w tej chwili znajduje sie w Derby na parkingu strzezonym i czeka na wyjazd do ubezpieczyciela. Chcialam tez zapytac czy jesli wypadek byl nie z mojej winy czy pojda mi znizki?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MadRide

Post #2 Ocena: 0

2012-04-09 12:22:07 (12 lat temu)

MadRide

Posty: 63

Mężczyzna

Z nami od: 20-03-2012

Skąd: Birmingham

hej siostra miala podobnie. Hindusy ucieklya policja nic nie moze bo nikt sie nie przyznaje, a wlasciciel fury mowi, ze to nie jego. Siostra juz z rok czeka na odszkodowanie i zabrali jej znizki do wyjasnienia. Wyglada na to ze hindusy sa nietykalni...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2012-04-09 12:29:00 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Dziwne, jak pewna pani rozbiła samochód i zostawiła go na drodze, ktoś kto chciał jej pomóc poczuł alkohol i zadzwonił po policję, to policja była u niej pod drzwiami po kilku minutach, a że nie chciała otworzyć to wywalili drzwi i wprowadzili w kajdankach.

Fakt że hindusi często jeżdżą bez prawa jazdy, bez

czenia, a nawet tak pracują na minicabs, na 1licencji cała familia i sąsiad.

Skoro jest film z monitoringu to nie powinno być problemu.

I jeszcze jedno, jest agencja która zajmuje się odszkodowaniami w momencie gdy sprawca jest nieuchwytny lub nie ubezpieczony.
Muszę to poszukac ale chyba już to tu gdzieś wklejałem
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

bimmer

Post #4 Ocena: 0

2012-04-09 12:39:50 (12 lat temu)

bimmer

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 28-02-2012

Skąd: east midlands

Policja przyjechala dopiero po godzinie , bo mieli zbyt wiele zgloszen . W tym czasie oni juz dawno zwiali, a jak byli pijani to napewno nie uciekli do domu tylko pochowali sie po znajomych.Mamy nazwisko wlasciciela auta i jego numer ubezpieczenia i firme w jakiej byl ubezpieczony ,to zostalo ustalone jak tylko pojawila sie policja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lhotse

Post #5 Ocena: 0

2012-04-09 13:19:10 (12 lat temu)

Lhotse

Posty: 81

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2012

Skąd: SouthEast

czy można w takim wypadku zatrzymać takiego delikwenta do przyjazdu policji?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2012-04-09 13:53:34 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak kierowca jest pijany, spowodowal wypadek, stwarza zagrozenie dla innych, to mozesz go zatrzymac do przyjazdu policji.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ManUtd

Post #7 Ocena: 0

2012-04-09 13:54:04 (12 lat temu)

ManUtd

Posty: 312

Mężczyzna

Z nami od: 17-07-2011

Skąd: Radiator Springs

bimmer wypadek nie z twojej winy cale szczescie ze jestes cala i jesli masz numery i film z monitoringu to mozesz dostac niezla kase z odszkodowania
mam sprawdzonych prawnikow daj znac na priv jak sie zdecydujesz.
i sie niezastanawiaj bo ktos inny na twoim miejscu zrobilby dokladnie to samo - czyli wyciagnal od suk...ow ile sie da...#
PS
(oczywiscie biuro jest z PL obsluga- dzialaja szybko i skutecznie)

[ Ostatnio edytowany przez: ManUtd 09-04-2012 13:57 ]

young do valenci kagawa teraz cleverley jest rooney do van persie - van persie gooooooooooollll Robin Van Persie !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

bimmer

Post #8 Ocena: 0

2012-04-25 20:01:24 (12 lat temu)

bimmer

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 28-02-2012

Skąd: east midlands

Napisze tutaj jak sie sprawa skonczyla , moze komus sie kiedys przyda :)
Otoz policja nie znalazla delikwenta ( moze to i dobrze bo nic nie mogl nakombinowac w zeznaniach ), okazalo sie ze nie mieszka pod tym adresem ktory jest podany na jego polisie , takze policja nie znalazla ani jego ani tego auta :/.Powiedzieli ze bedzie poszukiwany ale zlapia go dopiero jak drugi raz spowoduje wypadek itp , itd.
Wynajelam firme zajmujaca sie odszkodowaniami powypadkowymi . Na koszt polisy tego ktory spowodowal wypadek wynajeli mi auto zastepcze( ja nie mialam w swoim coverze), zajeli sie wycena i wszystkimi kosztami z ta sprawa zwiazanymi na koszt firmy ubezpieczeniowej w ktorej ten gosc mial ubezpieczony samochod.
Niestety koszt naprawy auta przekracza jego rynkowa wartosc £4000, wiec oddadza mi £4000 minus £350 (bo tyle jest warte auto teraz) + dostane to rozbite auto.Za 6 tygodni mam sie stawic na komisje lekarska .To tyle.
Jakby ktos kiedys potrzebowal, dam namiar firme przez ktora zalatwialam wszystko , szybko i sprawnie , jesli jest taka potrzeba mozna zalatwic w jezyku polskim gdyz maja polskiego adwokata .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #9 Ocena: 0

2012-04-25 22:35:49 (12 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Cytat:

2012-04-09 12:29:00, krakn napisał(a):

[...]
I jeszcze jedno, jest agencja która zajmuje się odszkodowaniami w momencie gdy sprawca jest nieuchwytny lub nie ubezpieczony.
Muszę to poszukac ale chyba już to tu gdzieś wklejałem



Ta agencja to motor insurers' bureau(http://www.mib.org.uk). Podobno wypłacają odszkodowanie w przypadku gdy sprawca wypadku nie miał ważnego ubezpieczenia a następnie sami ścigają delikwenta.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

tinyteenteen

Post #10 Ocena: 0

2012-08-11 19:04:33 (12 lat temu)

tinyteenteen

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 11-08-2012

Skąd: manchester

sp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,