MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Meble z drugiej ręki (aukcje) czy ktoś wie gdzie

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

danio76

Post #1 Ocena: 0

2008-10-24 11:00:41 (10 lat temu)

danio76

Mężczyzna

Z nami od: 23-10-2008

słyszałem że w NOTTINGHAM lub okolicach są aukcje mebli(wszystko do domu)czy ktoś może napisać gdzie dokładnie i kiedy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gudrun

Post #2 Ocena: 0

2008-10-25 14:55:18 (10 lat temu)

gudrun

Kobieta

Z nami od: 12-08-2006

aukcje mebli (a takze innych rzeczy do np ogrodu, sprzetu rtv itd) sa w soboty na cattle market. tam gdzie jest carboot tylko zaczynaja sie troche pozniej i nie na powietrzu tylko w budynkach na koncu placyku.
dying is an art like everything else

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer gadu-gadu

Post #3 Ocena: 0

2008-10-25 17:46:28 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Cytat:

2008-10-24 11:00:41, danio76 napisał(a):
słyszałem że w NOTTINGHAM lub okolicach są aukcje mebli(wszystko do domu)czy ktoś może napisać gdzie dokładnie i kiedy.

http://uk.freecycle.org

bez aukcji
bez płacenia
meble
agd
rtv :)

Do góry stronyOffline

Post #4 Ocena: 0

2008-10-25 18:07:04 (10 lat temu)

Anonim

wchodzilam na ta stronke i zupelnie nie wiem jak sie po niej poruszac :( moze jakies objasnienia???

Do góry stronyOffline

Post #5 Ocena: 0

2008-10-25 18:20:00 (10 lat temu)

Anonim

zarejestruj się na yahoo (pocztę trzeba tam mieć
potem wchodzisz na http://uk.freecycle.org i szukasz najbliższej grupy
na maila w yahoo dostajesz co dziennie oferty i ew odpisujesz na to co cię interesuje
jak masz szczęście i jesteś pierwsza to zabierasz sprzęt za darmo
sprzęt - jak ktoś ma w domu coś niepotrzebnego to pisze ogłoszenie i pojawia się to u ciebie na mail
:)
chyba wszystko
rejestracja po angielsku ale jak ktoś trochę zrozumie to sobie poradzi

Do góry stronyOffline

krakn

Post #6 Ocena: 0

2008-10-25 18:53:46 (10 lat temu)

krakn

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

dobra, ale zanim wniesiecie meble do domu poddajcie je kwarantannie powiedzmy w ogrodowej budzie, zdezynfekujcie, umyjcie wyszorujcie.

tyle paskudztwa sobie ludzie z tym znoszą do domu, w sumie OK moj kolega dzięki temu niezłe mu sie wiedzie ... ale myślę ze i bez was ma kupe roboty i nie będzie miał mi za zlecen
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #7 Ocena: 0

2008-10-25 18:58:33 (10 lat temu)

Anonim

Z tego co sie zorientowalem, dziala to na zasadzie grup mailingowych. Jak ktos korzystal kiedys z usenetu lub grup mailingowych, to nie bedzie mial problemu ze zrozumieniem zasad dzialania. Szkoda tylko, ze jest to grupa wewnetrzna na serwerach yahoo i nie jest propagowana dalej na inne serwery newsowe. Na szczescie (jezeli chodzi o Barnet) mozna sobie sciagnac i zainstalowac newsreader'a, ktory obsluguje rowniez wysylke postow - przy standardowym koncie na yahoo, mozna co prawda odbierac poczte przez zewnetrzne programy, jednak wysylka (SMTP) jest zablokowana, wiec uzytkownik jest skazany na przegladarke.

Do góry stronyOffline

danio76

Post #8 Ocena: 0

2008-10-26 10:11:19 (10 lat temu)

danio76

Mężczyzna

Z nami od: 23-10-2008

Dziękuje za odpowiedzi.A do ciebie Gudrun czy to jest na cattle market road,tak mi wyszlo na maps uk.Niewiesz dokladnie o ktorej?

Do góry stronyOffline

robqer

Post #9 Ocena: 0

2008-10-26 14:04:50 (10 lat temu)

robqer

Mężczyzna

Z nami od: 04-08-2008

Cytat:

2008-10-26 10:11:19, danio76 napisał(a):
Dziękuje za odpowiedzi.A do ciebie Gudrun czy to jest na cattle market road,tak mi wyszlo na maps uk.Niewiesz dokladnie o ktorej?

zaczyna sie okolo godz. 9 chyba - (ale mozesz przyjsc w kazdej chwili - cala aukcja trwa okolo 3 godz. - meble sa licytowne po koleji) musisz sie najpierw zarejestrowac w okienku i dostaniesz numer - pamietaj ceny licytowane sa NETTO i kiedy bedziesz placic dolicza ci 17.5%VAT (za platnosc kartami doliczaja dodatkowe oplaty) - ja kupilem tam kiedys lozko - w sumie to powiem ci ze nie jest tam super tanio - na duzo rzeczy w ogole nikt nie licytuje bo ceny takie jak w sklepie.
Budynek aukcji jest na terenie Cattle Market - jak tam dotrzesz to zapytaj kogokolwiek i kazdy ci pokaze gdzie to jest.
Oprocz mebli licytuja tez inne rzeczy (RTV, rowery, starocie itd) tyle ze w innych budynkach.

/R

Do góry stronyOffline

meggi1

Post #10 Ocena: 0

2008-10-27 09:31:56 (10 lat temu)

meggi1

Kobieta

Z nami od: 29-09-2008

do yatch mam pytanko o te meble bo zalozylam sobie poczte na yahoo i codziennie jak mowiles dostaje maile z tej stronki tylko nie wiem jak odpisac bo pare ciekawych propozycji o oddanie free jest czy moglbys dokladniej powiedziec jak odpisac na taki mail.dzieki serdeczne.

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,