MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z odzyskaniem zwortu podatku

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

k4m1l123

Post #1 Ocena: 0

2019-02-01 12:07:14 (5 lat temu)

k4m1l123

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 01-02-2019

Skąd: Luton

Dzień dobry, w sierpniu powróciłem z UK do Polski po czym jak najprędzej chciałem wysłać wniosek o zwort podatku. Nie posiadałem dokumentu p45 z mojej pracy ponieważ powiedzieli mi że wysyłają go tylko drogą pocztową na terenie anglii dopiero po zakończeniu pracy więc do dokumentu p85 dołączyłem mój ostatni payslip. Kilka dni po wysłaniu dokumentów otrzymałem przelew za holiday którego kompletnie się nie spodziewałem oraz dokument p45 drogą mailową którego też podobno miałem nie dostać, z racji tego że dostałem przelew za niewykorzystany urlop zmieniła się też kwota taxu. Pytając się na czacie HMRC co z tym zrobić odpowiedzieli mi żebym dosłał im brakujący dokument p45 który dostałem od pracodawcy i ewentualnie list wyjaśniający zaistniałą sytuację. Od tego czasu nie otrzymałem mojego czeku a pytając się co jakiś czas na czacie o status mojego zwrotu podawane są terminy kiedy sprawa powinna być zakończona jednak cały czas są one przesuwane, aktualnie an 16 lutego. Nie wiem co powinienem zrobić wysłać wszystkie dokumenty jeszcze raz?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2019-02-01 13:05:13 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Skoro maja juz wniosek, to co zmieni wysylanie drugi raz? Pytaj sie regularnie czy maja wszystko i kiedy nastapi rozpatrzenie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

k4m1l123

Post #3 Ocena: 0

2019-02-03 11:36:27 (5 lat temu)

k4m1l123

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 01-02-2019

Skąd: Luton

Stwierdziłem że może skoro na początku zrobiłem im namieszanie z dokumentami to sprawa trafiła gdzieś do archiwum i dlatego w systemie jest przedłużana czy coś w ten deseń, no nic będę jeszcze czekał.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,