MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ulga podatkowa dla rodziców w Polsce

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Sonmii

Post #1 Ocena: 0

2018-11-16 23:12:41 (5 lat temu)

Sonmii

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 08-10-2018

Skąd: Aberystwyth

Cytat:

2018-11-13 12:16:12, AgentOrange napisał(a):

Fajnie ze chcesz sie uczyc, ale dlaczego chcesz oszukiwac? Wszystko wskazuje na to, ze te pieniadze nie beda Ci sie nalezec. Ulga jest po to, aby miec co do garnka wlozyc i dzieci wyzywic a nie wysylac córusie na zagraniczne studia. Jak rodziny nie stac na utrzymacie dziecka na studiach to niech dziecko idzie do (a) bezplatnej uczelni (b) po prostu do roboty.


W którym miejscu w ogóle zasugerowałam, że mam najmniejszą ochotę posunąć się do kłamstwa? *DONT_KNOW*
I po co ta ironia. Może 'córusia' ma ambicje i potencjał, który warto wykorzystać zamiast wysłać mnie do jakiegoś Olsztyna 'bo tak taniej'. Co to za argument, że mam iść do roboty? Przecież właśnie pracuję. *PARDON*
A gadanie o tym, że ta ulga jest po to, żeby włożyć coś do garnka wsadź sobie między bajki. *ROFL* Korzysta z tego kto może, w Polsce typowo do 25 urodzin dzieciaka - i nie ważne ile ktoś zarabia, ulga przysługuje to biorą. Nie wmówisz mi, że ktoś odmawia przyjęcia tej ulgi, bo i tak ma pieniądze na jedzenie *ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,