MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zarejestrowanie sie do glosowania a brak stalego adresu

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

adbeast121

Post #1 Ocena: 0

2018-06-26 23:26:27 (6 lat temu)

adbeast121

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 26-06-2018

Skąd: Leicester

Witam,
Ostatnimi czasy myslalem zeby wziac samochod w finance ale gdy sprawdzilem swoj credit score byl on nie najlepszy i w wiekszosci przypadkow jednym powodem byl brak zarejestrowania sie do wyborow. Dzisiaj wypelnilem i wyslalem formularz online i wtedy zoorientowalem sie, ze ten wniosek zostanie wyslany do councilu a problem tkwi w tym, ze podalem adres na ktorym mam bank, prawo jazdym, ubezpiecznie itd. lecz nigdy nie bylem dopisany tam do councilu. Mieszkam teraz na w innym miejscu a podalem tamten tylko , ze dowiedzialem sie im czesciej zmieniamy adres tym gorzej dostac porzyczke. Wiec chcialbym wiedziec jak to jest, czy teraz council sie polapie, ze nie jestem tam dopisany czy to tylko papiery pojda do councilu i nikt nie bedzie sie doszukiwal??. Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

ps. jakie sa kary w takim wypadku i kto zostanie nimi obarczony, ja czy rowniez landlord?? i jak w razie takiej sytuacji najlepiej z tego wybrnac.

[ Ostatnio edytowany przez: adbeast121 26-06-2018 23:28 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-06-26 23:59:36 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak nie dostala znizke dodatkowej ani nie pobieraja zasilkow, to nic sie nie stanie pod tym adresem. Ty za to mozesz miec problemy jak ubezpieczalnia dojdzie, ze Pisales nie ten adres gdzie faktycznie mieszkasz i parkujesz.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adbeast121

Post #3 Ocena: 0

2018-06-27 00:05:15 (6 lat temu)

adbeast121

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 26-06-2018

Skąd: Leicester

Dzieki Adacymru, czyli jesli nie pobierano zadnych znizek nic sie nie powinno stac? bo jezeli chodzi o auto to i tak chcialem zmienic adres tylko najbardziej chodzilo mi o ten council

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,