MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mam pytanie. Prosze o pomoc - podatki i zwroty

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

madzixxxx

Post #1 Ocena: 0

2017-09-13 19:15:23 (7 lat temu)

madzixxxx

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 13-09-2017

Skąd: london

Witam i prosze doczytac do konca bo moze ktos z Panstwa bedzie w stanie mi cos doradzic.
Od kilku lat walcze o alimenty od ojca dziecka ktory sie wzbrania rekami i nogami. Jest w Uk i ja i dzeicko mam z nim zero kontaktu. Po prostu on nie chce. Bywalo roznie i nerwy zjadlam ale do konktetu.
Spotkalam ostatnio czlowieka ktory mieszka w Uk 15 lat juz i powiedzial ze moglabym sie postarac o zwrot podatku na dziecko z jego pracy . Powiedzial tez ze istnieje mozliwosc ze tamten sam pobiera zwrot podatku na dziecko z dzieckiem nie majac nic wspolnego a wtedy dostanie po tylku. Czy macie jakies rady co moglabym zrobic i czy jest mozliwe takie dzialanie w ta strone? Bardzo prosze o porady..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #2 Ocena: 0

2017-09-13 22:47:39 (7 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Szczerze współczuje sytuacji, jednak "zwrot podatku na dziecko" po prostu nie istnieje. Nie wiem jak inaczej pomoc czy pokierować, ale na pewno proponuje sie przestać łudzić, ze jakies pieniadze z tytułu podatków czy składek płaconych przez ojca dziecka sie tutaj należą.

"Tatuś" tez tu niczego na dziecko nie dostaje. Z pewnością by Pani o tym wiedziała. Urzędy pomiędzy krajami sprawdzają w którym kraju jest pobierany zasiłek na dziecko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #3 Ocena: 0

2017-09-14 06:36:17 (7 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

Jest dokladnie tak jak poprzednik napisal
Nie ma czegoś takiego jak zwrot dodatku na dziecko
Mógłby jedynie pobierać zasiłek rodzinny ale wówczas by Pani o tym wiedziała

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-09-14 06:42:47 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Autorce niewatpliwie chodzi o Child Tax Credit. Ale nie wiem co poradzic jesli nie ma kontaktu z ojcem a dziecko mieszka poza UK
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2017-09-14 16:39:20 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Zostaje sciganie Ojca o alimenty przez polski wymiar sprawiedliwosci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,