MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Policja w Polsce

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Misia13

Post #1 Ocena: 0

2017-12-04 00:23:20 (6 lat temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Oj. Adacymru.
Dziekuje. Ty to jestes popularna tu, bo ciagle Cie widze na forach. Dziekuje za zainteresowanie. A mialam isc spac, a tu ludzie czytaja po nocy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #2 Ocena: 0

2017-12-04 00:24:33 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-12-03 23:49:33, Adacymru napisał(a):

Pozostawic osobe z wypadku w srodku nocy w zimie w szczerym polu to trzeba miec ograniczenie chyba w mysleniu, zeby tak sie zachowac.



…zabrać osobę z wypadku do radiowozu i podwieźć byle gdzie to tak jakby podpisać na siebie wyrok
A gdyby w wyniku obrażeń wewnętrznych ta osoba nagle zmarła? nie wytłumaczyli by się z tego nijak, poza tym autorka posta sama powiedziała, że nie odniosła żadnych obrażeń w przeciwnym razie byliby zobligowani do powiadomienia Pogotowia i czekania na jego przyjazd

Rozbierając ten wpis na czynniki pierwsze można by się równie dobrze przyczepić, że nie zostały wezwane odpowiednie służby weterynaryjne itp. itd. Nie było nas na miejscu a wpis autorki trochę nerwowy i chaotyczny, ja mam takie zdanie ale Ty oczywiście nie musisz się z nim zgodzić *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #3 Ocena: 0

2017-12-04 00:32:11 (6 lat temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak MrAquario
Zwierzeta kocham I szkoda mi bardzo. Sladow kiwi na samochodzie bialym nie widac. Luslerko zbite wrzucilam do auta, reszte zostawilam dla policji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #4 Ocena: 0

2017-12-04 00:38:39 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-12-04 00:32:11, Misia13 napisał(a):

Luslerko zbite wrzucilam do auta, reszte zostawilam dla policji.



...i wszystko w temacie

to nie był wypadek tylko kolizja, straty materialne nie wielkie, nikt z pasażerów (tak wiem byłaś sama) nie doznał uszczerbku na zdrowiu, wszystko odbyło się zgodnie z procedurami *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #5 Ocena: 0

2017-12-04 07:38:36 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Aquario czyli jakby im zmarła w radiowozie to kaszana bo ich odpowiedzialność ale jak w środku nocy na polnej drodze to już ok?
hmmm pomyślały by kto, że policjanci to jednak ludzie i to w służbie publicznej...;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2017-12-04 08:49:18 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-12-04 07:38:36, lulilu1 napisał(a):

hmmm pomyślały by kto, że policjanci to jednak ludzie



serio? odkrycie na miarę Einsteina

a może wystarczyło poprostu spytać o podwózkę, ludzie czasami oczekują cudów, może mieli jeszcze na miejscu naprawić uszkodzony pojazd, zreanimować jelenia i wlepić mu mandat za "niemanie" świateł i spowodowanie kolizji? poza tym lusterko to nie element układu jezdnego więc spokojnie można było odjechać

a no tak, zapomniałem... Policjanci schowali się za rogiem czekając na łapówkę i dalszy rozwój wydarzeń, myślę że widząc samochód z urwanym lusterkiem otworzyli by ogień z broni maszynowej przypuszczając iż porusza się nim grupa przestępcza mordująca zwierzynę leśną :-8:-8:-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #7 Ocena: 0

2017-12-04 09:25:13 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Ja tam bym odczekal ze 20 minut i pojechal.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #8 Ocena: 0

2017-12-04 09:33:59 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-12-04 09:25:13, Mustafa1975 napisał(a):

Ja tam bym odczekal ze 20 minut i pojechal.



...tym bardziej, że sami dali do zrozumienia:

Cytat:

2017-12-03 22:20:44, Misia13 napisał(a):

To ja sie znowu zapytalam - czyli nie dojade do lotniska? Odpowiedz "Ma pani zakaz a co pani zrobi to nas nie obchodzi, nie moze pani ruszyc gdy my tu stoimy"



czasem wystarczy tylko "poczytać" między wierszami :-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2017-12-04 09:40:18 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Z ta podwozka przez policje to roznie bywa. Kiedys jakies kilkanascie lat temu bylem z kolegami na "silaczach" Pudzianowski i inne sprawy w miejscowosci jakies 30 kilometrow od mojego miasta. Niestety na miejscu spotkalem innych kolegow , poszedlem z nimi na wodke i powiedzialem ze niedlugo wroce, upilem sie tak bardzo ze zapomnialem gdzie koledzy zaparkowali samochod. Wkoncu zrobilo sie ciemno w miejscowosci pusto zjarzylem ze juz po wszystkim. Wtedy rzadko kto mial komorke , ja nie mialem. To jakims cudem znalazlem dobra droge w kierunku miasta i ide. Z lasu wycie wilkow , moze mi sie wydawalo , ciemno , powoli faza puszcza , zaczyna mi byc zimno i troche w strachu , pusta ulica , dookola las i tew wycie.... po jakims czasie nie wiem ile dokladnie jedzie radiowoz , zatrzymuje sie , tlumacze sytuacje , a oni ze zaraz dostrane mandat za to ze w srodku nocy ide srodkiem ulicy w czarnej koszulce ehhh nie bylem zbytnio lubiany przez policje ale zapytalem ich o podwozke , powiedzieli owszem ale na dolek na szybki wpier... i do celi , podziekowalem i dalej szedlem swoja droga .. do bram miasta dotarlem nad ranem gdy robilo sie widno

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2017-12-04 11:15:49 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Od (normalnej) Policji oczekiwac mozna byloby ze priorytetem dla nich bedzie bezpieczenstwo osoby a nie wypelnianie dodatkowych formularzy jak tej osobie sie w transporcie cos stanie. Osoba z wypadku, czy w innej sulytuacji o ktorej Policja wie, nie powinna musiec czytac pomiedzy wierszami. Oni sami powinni wyjsc z pomoca bo za to im placa zeby sie obywatelami opiekowac. Ja na miejscu autorki zlozylabym skarge chociaz. Jak bedzie cisza to nic sie nie zmieni.

Ciekawe czy jakby to byla corka albo matka w tej sytuacji jednego czy drugiego wyrozumialego dla postepowania policji, to ciekawe czy w razie gorszych czy tragicznych konsekwencji tez tak patrzyliby na sprawe?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,