MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Policja w Polsce

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Postów: 69

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

prycz

Post #1 Ocena: 0

2008-12-10 22:01:31 (15 lat temu)

prycz

Posty: 177

Kobieta

Z nami od: 18-08-2007

Skąd: liverpool

mam pytanie czy mozna miec klopoty gdy urzad skarbowy w polsce probuje ustalic przez policje gdzie znajduje sie moj znajomy zagranica czy sa to wstanie ustalic jesli nikt tego niewie gdzie jest kokretnie moja mama opiekuje sie mieszkaniem swojego sasiada ktory od trzech lat przebywa w uk przesyla pieniadze na czynsz a dzis gdy moja mama bylaw jego mieszkaniu to przyszla policja ze dostali zlecenie na przeprowadzenie wywiadu na temat gdzie on przebywa i jest przestraszona co ma robic on odzywa sie raz na jakis czas niema do niego ani adresu ani telefonu a ja tez nie niemam do niego namiaru zadnego ,jest przestraszona straszyli ja ze intrpol moze go poszuiwac czy moze miec jakies klopoty z tego tytulu ze niewie gdzie on jest
kundzia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #2 Ocena: 0

2008-12-10 22:09:51 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Twoja mama nic złego nie robi.Urząd skarbowy....
Jesli az tak bardzo nim sie interesują,to cos złego musiał zrobic.
Ale....chyba gliniarze sciemniają.Prędzej komornik sie pokaze niz policja

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2008-12-10 22:16:15 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2008-12-10 22:01:31, prycz napisał(a):
on odzywa sie raz na jakis czas niema do niego ani adresu ani telefonu a ja tez nie niemam do niego namiaru zadnego ,jest przestraszona straszyli ja ze intrpol moze go poszuiwac czy moze miec jakies klopoty z tego tytulu ze niewie gdzie on jest


Jesli tyle wie, to nie ma sie o co obawiac, chyba, ze znajda dowody, ze miala na niego namiar. A interpol za to, ze jest sasiadka raczej sie nie rzuci za nia w poscig. Co innego jakby ukrywala jego adres, numer kontaktowy itd
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BENVENUTI

Post #4 Ocena: 0

2008-12-10 22:23:09 (15 lat temu)

BENVENUTI

Posty: 110

Kobieta

Z nami od: 17-09-2008

Skąd: __XYZ__

Niestety, mam przykrą wiadomość, przynajmniej dla Twojego sąsiada... Od pewnego czasu z byle błahych powodów polskie organa ścigania bardzo chętnie, żeby nie powiedzieć masowo, wystawiają europejskie listy gończe. Wystarczy podejrzenie drobnej kradzieży, niespłacony kredyt (czytaj:podejrzenie wyłudzenia lub oszustwa), niezapłacona gdzieś faktura, czy zaległości w podatkach...
Sprawa idzie do prokuratury, delikwenta nie ma na miejscu, kolejne wezwania pozostają bez odpowiedzi - i rozpoczyna się zakrojona na szeroką skalę procedura europejska. Anglicy zemszczą, pomstują, że ktoś odgania ich od ich własnej roboty, a przy tym marnotrawi publiczne pieniądze na poszukiwaniu i sponsorowaniu przelotów jakiemuś człowiekowi, który w jakiejś Polsce wisi śmieszne 500 czy 600 złotych (bo i tak bywa!). Śmieszne? Może śmieszne - europejskie listy gończe, czy nakazy aresztowania w takich sprawach... Ale Twojemu eks - sąsiadowi radzę mieć się na baczności. To wcale nie jest problem - znaleźć go tutaj, jak ktoś chce. Przecież człowiek nie powietrze, swój ślad zostawić musi...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BENVENUTI

Post #5 Ocena: 0

2008-12-10 22:25:07 (15 lat temu)

BENVENUTI

Posty: 110

Kobieta

Z nami od: 17-09-2008

Skąd: __XYZ__

A, i jeszcze jedno. Twoja mama może spać spokojnie - w takim przypadku z powodu niewiedzy nie grozi żadna odpowiedzialność!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

prycz

Post #6 Ocena: 0

2008-12-10 22:27:48 (15 lat temu)

prycz

Posty: 177

Kobieta

Z nami od: 18-08-2007

Skąd: liverpool

mial dzialalnosc niby kiedys i nieplacil zusu a komornik niemoze ustalic jego miejsca pobytu a mama przestraszona kaze mi go szukac jak ja niewiem nawet gdzie on jest w uk bo boi sie ze gdy bedzie chcial do polski przyjechac kiedysb to go zamkna niemiala baba klopotu to mieszkaniem czyims zaczela sie opiekowac a ja sama wiem ze on raz na rok chyba do polski sie zjawia albo zadziej nawet niepamietam zeby w tym roku byl zostawil mieszkanie i tula sie po uk a mama sie zamartwia i mi dupe zawraca
kundzia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2008-12-10 22:41:41 (15 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Po co masz go szukac? To nie Twoja sprawa. Mama opiekuje sie mieszkanie, kwiatki podlewa i tyle.
Sasiad chyba wie, ze jest poszukiwany za cos, a jak nie to sie dowie przy najblizszej okazji jak zadzwoni.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

prycz

Post #8 Ocena: 0

2008-12-10 23:20:18 (15 lat temu)

prycz

Posty: 177

Kobieta

Z nami od: 18-08-2007

Skąd: liverpool

przepraszam ale zdenerwowalam sie, bo mama ma tylko przez ,glupote swoja problemy chcesz byc dobry to sie mart, dzieki zawszystkie rady troche sie uspokoilam i jutro jej wszystko przekaze zeby sie niezamartwiala
kundzia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2008-12-11 00:12:44 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #10 Ocena: 0

2008-12-11 07:46:42 (15 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Do moich rodziców kiedyś przyszły psy i wypytywały o mnie, chodziło pewnie o kilka niezapłaconych mandatów. Od wielu lat nie mieszkam z rodzicami, ale w papierach są ich imiona więc sobie skojarzyli. Ojciec powiedział że wyjechałem do Kanady :-)
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,