MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Virgin Media - :-I

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Vezyrek

Post #1 Ocena: 0

2007-10-04 22:18 (17 lat temu)

Vezyrek

Posty: 91

Mężczyzna

Z nami od: 01-08-2006

Skąd: Manchester

Vitek, ja miałem telefon i internet i tv z NTLu a potem Virgin Media.Mówię i piszę dobrze w j.angielskim więc rozmowy przez telefon to pestka dla mnie. Ale miałem problem że przez 3 tygodnie zanikał internet i zawsze mówili że trwa modernizacja i że to już się kończy.Potem się okazało że do mojej skrzynki podłączyli 8 osób i mój sygnał został podzielony tak że net dochodził tylko tak że mogłem na gg tylko siedzieć. Potem wywalczyłem że poprowadzili nowy kabel i zakładanie tego zajeło kolejne 2 tygodnie. A jak przeprowadzałem się na nowy adres i rozwiązałem umowę (bo nie mogli mi dostarczyć swoich usług), to pomimo iż zdałem modem,skrzynkę od TV i miałem na wszystko kwity to dalej mi rachunki przysyłali bo liczyli że będę płacił. Przysyłali na stary adress aby potem móc mnie ścigać. Ale ja z nimi dzielnie walczyłem, składałem skargi i w końcu mój koszmar się skończył. Więc nie zawsze chodzi o język chociaż niestety w wielu przypadkach ONI to wykorzystują. Kiedyś polecałem NTL znajomym - do momentu jak zacząłem mieć z nimi naprawdę duże problemy. Nie napisze już że co miesiąc doliczali jakieś małe sumki za połączenia których nigdy nie wykonywałem. Teraz jestem z BT i jestem naprawdę zadowolony a Virgin Media ma tylko fajne reklamy (w sensie oferty) i nic po za tym.
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

gagapuk

Post #2 Ocena: 0

2007-10-19 21:40 (17 lat temu)

gagapuk

Posty: 25

Mężczyzna

Z nami od: 08-10-2007

Skąd: Kroscienko/Hove

Witam.Czytam Wasze wypowiedzi i az mi wlosy na glowie staja. My z zonka mamy virgin (a w zasadzie ntl) za kilka dni zmieniamy mieszkanie i na ich stronie wypelnilem formularz o przeniesieniu uslugi i przez 14 dni nic,ani telefonu ani maila.Zadzwonilem tam i koles powiedzial ze pod nowym adresem nie maja zasiegu wiec zaproponowal rozwiazanie umowy,zgodzilem sie ale umowa jest na moja zone wiec to ona musi zadzwonic i chyba zrobi to jutro,dam znac co i jak.
Mielismy tam internet,przez kablowke za 18 f miesiecznie i jestesmy bardzo z niego zadowoleni,przez rok zero problemow. Pod nowym adresem jest linia telefoniczna i tylko tak mozemy miec neta,wiecie moze jaka oferte wybrac? Chcemy tylko internet,bez telefonu czy telewizji. Szukalem ofert na stronie www.broadbandchoices.co.uk i jest dosc duzo mozliwosci.Zalezy nam na internecie bez limitu pobierania,minimum 2mb no i krotki kontrakt. Najciekawsze oferty to virgin i be. Po tym poscie chyba dam sobie siana vorgin a czy ktos z was zna moze to be? Oferuja za 18 f 24 mb miesiecznie bez limitu tylko za podlaczenia chca 24f a no i umowa na 3 miesiace. Dziekuje za pomoc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

aioingee

Post #3 Ocena: 0

2007-10-25 23:06 (17 lat temu)

aioingee

Posty: 2

Z nami od: 25-10-2007

witam mam pytanko rowniez odnosnie virgina, mam umowe na rok czasu,minely juz 4mce, niedlugo wracam do polski i chcialam zrezygnowac z ich uslug i zerwac umowe,nawet mi nie odpisali ani nie zadzwonili...wiec postanowilam, ze bede placic ale zeby mi rachunki przesylali na polski adres badz uruchomili direct debit na polskie konto i nadal nic!!! glownie chodzi o to,ze oni musza odebrac z aktualnego mieszkania tuner i modem i tez maja to gdzies,niewiem co mam zrobic, a do polski wrocic musze z powodow zdrowotnych, co bedzie jak poprostu wroce i to zostawie, oleje virgina tak jak oni olewaja mnie? czym to grozi,skoro nie maja nawet moich polskich danych kontaktowych,nie spisywali mnie z dowodu itp?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #4 Ocena: 0

2007-10-25 23:25 (17 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Co do oddania modemu itp. miałem kiedyś kablówkę ntl, jakieś 2 lata temu zrezygnowałem zostawiając tylko internet, dzwoniłem kilka razy żeby zabrali swój box, efekt taki że mam go do dzisiaj zbiera kurz w rupieciarni
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

123siwa

Post #5 Ocena: 0

2007-10-26 00:18 (17 lat temu)

123siwa

Posty: 39

Z nami od: 30-06-2007

nawet nie mowcie o virgin Media bo jak widze nawet samochod jadacy z ich firmy robi mi sie goraco .Poraszka totalna tez kiedys mialam z nimi do czynienia ale jakos sie uwolnilam ....pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

moricone

Post #6 Ocena: 0

2007-10-26 04:32 (17 lat temu)

moricone

Posty: 104

Kobieta

Z nami od: 14-08-2007

Skąd: Torquay

Ech, ten Virgin.... mi to juz sie czasami aż smiac chce, choc jak przychodza rachunki za ten mój nigdy nie istniejący telefon... to wtedy to mi sie cisnienie podnosi...
Kontynuując moja historie, która juz wczesniej opisałam :), był 11-go ale nareszcie Anglik, coby nam telefon naprawić :D. Bardzo sie zdziwił, że nie ma co i przy nas zadzwonił dwa razy do firmy podając, że nie mamy ani kabli, ani tym bardziej telefonu, wiec skad te rachunki... Był tak miły, ze zostawił swój nr tel., zapewnił, ze cos tam w ich systemie pozmieniał, kazał zadzwonić do firmy po południu... Zadzwoniliśmy, i uzgodnililismy, ze net zostaje, jak jest, ale telewizje musimy płacić, i pani zaproponowała, żeby przez direct debit bo taniej. Jeden juz mamy na net, a ten drugi to bedzie na telewizje i bedzie juz ok.
Pełni radosci, i nadziei, że to koniec zgodzilismy się i... dostaliśmy pismo pare dni temu, jak to nam dziekują za direct debit itd. i w nagrode dostaniemy 150 minut darmowych a reszte rozmów po 5 p za minute... :D:D:D Normalnie ręce opadają, zamknelismy direct debit i teraz czekamy z utęsknieniem na następna pocztę...
Że tez ich nie ma jak osobiscie odwiedzić... teraz to już tylko pisma bedziemy chyba słac, bo kilkagodzinne wydzwanianie do nich to ta sama procedura i wyjasnianie od początku, i znów ktos przyjdzie, żeby naprawić...coś, czego nie ma i byc nie może... ech, ten Virgin... :-?
Z pamiętnika Syzyzfa: "o,teraz powinno pójść z górki..."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2007-10-26 07:56 (17 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2007-10-19 21:40, gagapuk napisał(a):
Najciekawsze oferty to virgin i be. Po tym poscie chyba dam sobie siana vorgin a czy ktos z was zna moze to be? Oferuja za 18 f 24 mb miesiecznie bez limitu tylko za podlaczenia chca 24f a no i umowa na 3 miesiace. Dziekuje za pomoc.


Be ma bardzo dobra opinie, sa jeszcze inne podobne firmy, ktore maja umowy tylko na miesiac i rozne limity transferu.
Zajrzyj na te strone http://www.dslzoneuk.net/
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gagapuk

Post #8 Ocena: 0

2007-10-30 23:39 (16 lat temu)

gagapuk

Posty: 25

Mężczyzna

Z nami od: 08-10-2007

Skąd: Kroscienko/Hove

Cytat:

2007-10-26 07:56, Richmond napisał(a):
Be ma bardzo dobra opinie, sa jeszcze inne podobne firmy, ktore maja umowy tylko na miesiac i rozne limity transferu.
Zajrzyj na te strone http://www.dslzoneuk.net/


Dzieki,bardzo coekawa stronka.Dowiedzialem sie ze w moim mieszkaniu jest duzo mozliwosci. Mam tylko pytanie bo praktycznie moge miec internet tylko prez kabel telefoniczny. Gniazdko mam,wiem jaki jest nr telef ale fiycznie linia jest odciete (gluchy telefon). Jesli teraz np biore sobie internet z be* za 24 funty miesiecznie,umowa na 3 mi3chy ale... czy musze najpierw podpisac umowe z BT by podlaczyli numer i nastepnie przez kod mac przejsc do be* ? Prosze dajcie znac bo musze miec szybko internet, mam na to dwa tygodnie.Dzieki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

vitek

Post #9 Ocena: 0

2007-10-30 23:49 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Tak, musisz zrobić tak jak napisałeś.
Najpierw musi być działająca linia tel. od BT.
Większość niezależnych dostawców netu i telefonu nie przejmuje linii od BT czyli abonament tel. ciągle trzeba płacić BT! (jedyny znany mi dostawca który przejmuje linię od BT to TalkTalk)

[ Ostatnio edytowany przez: vitek 30-10-2007 23:54 ]

The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

gagapuk

Post #10 Ocena: 0

2007-10-31 00:23 (16 lat temu)

gagapuk

Posty: 25

Mężczyzna

Z nami od: 08-10-2007

Skąd: Kroscienko/Hove

Kurcze no to w sumie lipa ale np w orange pisza ze nie trzeba placic za bt linie wiec jak to dziala ( http://www.orange.co.uk/time/broadbandaccess/?cd_source=Auster&WT.mc_id=ora06068_mu_02&WT.srch=1 ). Bt chce kontrakt na 18 miesiecy, nie chce cie az tak dlugo z nimi wiazac. Nie wiem juz co robic.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,