MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Właściciele forum odpowiedzialni

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2018-09-11 13:37:44 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Dziś w Parlamencie dyskutują ustawę od odpowiedzialności prawnej właścicieli forów internetowych za to, co jest na nich publikowane.
Ciekawy jestem czy to przejdzie, no i jak to się później rozwinie. Facebookowi nic nie zrobią, ale innym, mniejszym...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #2 Ocena: 0

2018-09-11 13:45:53 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #3 Ocena: 0

2018-09-11 14:40:40 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Obawiam się, że tak...
Kwestia tego, jak łatwo będzie można podp... forum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2018-09-11 15:30:08 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2018-09-11 13:45:53, Konto usunięte napisał(a):
Szkoda przygłupów, będą musieli sobie iść.


Za opowiadanie glupot i klamstw cie stad nie wyrzuca wiec sie nie obawiaj.

Jak napiszesz, ze 95% przestepstw z nozem w Londynie to tylko noszenie to cie nawet nagrodza. Tzw. uzyteczni sa potrzebni wszedzie bo rozpowiadajac glupoty tuszuja prawdziwe dane i sedno problemu.

Twoja przyszlosc wydaje sie swietlana, wymyslaj dalej.

A co do sedna problemu to chodzi o nic innego jak o zrzucanie cenzury na wlascicieli. Gdy wlasciciel opublikuje wpis, ze zbrodnie terrorysty krzyczacego allahuakbaru sa motywowane religia wiadomojakaboniemoznanapisac to dostanie taka pajde, jak ten niemiecki dziennikarz co opublikowal autentyczne zdjecie hitlera z jakims imamem i napisal zgodnie z faktami historycznymi, ze naziolki i islamisci ze soba romansowali. Inni sie wystrasza i beda usuwac wszystko co nie wygodne, zostana tylko Stasiowopodobne wynaturzenia i inne politpoprawne bagno. Stopniowe zamykanie ludziom japy do niczego dobrego nie doprowadzi o czym wiemy z historii lewicowych ruchow wolnosciowych, tych narodowo-lewicowych jak i typowej sowietczyzny.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 11-09-2018 15:51 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2018-09-11 15:50:51 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Twoja jednak - nie całkiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2018-09-11 15:53:02 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2018-09-11 15:50:51, stanislawski napisał(a):
Twoja jednak - nie całkiem.


Nie bede plakal. Poki co jeszcze to nie nastapilo. Nim sie stad ulotnie w imie wolnosci slowa odkopie pare twoich wpisow z przeszlosci, ktore zabiora ciebie stad rowniez.

A jak nie to zostaniecie tu ze Stasiem, ktorego kiedys kazales ignorowac jako wyjatkowego glupka i bedziecie sie smyrac w czulych miejscach tresciami tylko dozwolonymi.

Mam nadzieje, ze madre glowy w tym.parlamencie uchwala 100.000.000 funtow kary za doradzanie na tym forum zamieszkania na bialej i bezpiecznej dzielnicy bo kolorowe to same kryminusy i lotry. Sa to wyjatkowo bezczelne i rasistowskie insynuacje z ktorymi ten parlament chce walczyc!

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 11-09-2018 16:11 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #7 Ocena: +1

2018-09-11 15:53:20 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2018-09-11 15:50:51, stanislawski napisał(a):
Twoja jednak - nie całkiem.


:-]*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #8 Ocena: 0

2018-09-11 16:27:59 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Ach - więc to o mnie chodzi? Czemu mnie to nie zaskakuje...

Natomiast z przeszłości, to jak najbardziej możesz sobie kopać co chcesz (wiem, że lubisz ten sport). Jednak prawo nie działa wstecz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2018-09-11 16:42:11 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2018-09-11 16:27:59, stanislawski napisał(a):
Ach - więc to o mnie chodzi? Czemu mnie to nie zaskakuje...

Natomiast z przeszłości, to jak najbardziej możesz sobie kopać co chcesz (wiem, że lubisz ten sport). Jednak prawo nie działa wstecz.


Pewnie, teraz ja juz jezdem cool i juz nie pisze be rzeczy bo siem mi zmienilo, bo wszedzie karajom i chcom banowac wiec udam, ze jezdem cool.

Cytat:

2014-09-15 09:30:11, stanislawski napisał(a):
To, co dzicz zrobiła z tym ostatnim Anglikiem, jest wbrew pozorom kolejnym aktem z arsenału małpy podcinającej gałąź, na której siedzi. To dobrze, że małpa tego nie rozumie (aha, miałem od tej pory w ogóle mówić o nich "małpy", ale zreflektowałem się, że przecież nie wypada obrażać małp takim porównaniem).
Inna sprawa, że Angole muszą dostać jeszcze parę zdrowych kopów w dupę (nie ma obawy, dostaną), aby zaczęli to tępić.
Czas na napalm.


Nie trzeba kopac jakos szczegolnie, podobnie jak z neuronem. Wystarczy byc na tym forum dlugo i zapamietac, kto co i jakie poglady reprezentuje. Naywanie muzulmanow malpami, wzywanie do tepienia i napalmu sie nie przedawnia. Parlamentarzysci juz dawno uznali to za mowe nienawisci, to islamofobia i rasizm, na to sa pragrafy. Tak jest i koniec.

I dlatego ci pisze, ze takze na takich jak ty i takie opinie parlament kreci bata. Zostana tylko ci sluszni. Podobnie jak Staszek nie mozesz zrozumiec niektorych rzeczy.

Ja tam sobie pozostane ze swoimi kontrowersyjnymi pogladami i wpisami, nie bede udawal ze postepujaca cenzura i paragrafy uczynily ze mnie potulnego chloptasia do podsmiechiwania sie ramie w ramie ze stasiem. Jak to mowia - wszystkich nas nie zamkna - wiec na pewno znajde sobie wiele miejsc w internetach, gdzie bedzie mozna sobie pisac o tym, o czym zabroni tutejszy parlament.

Nie wiem jakie stawki beda obowiazywac za te zle tresci ale twoja wypowiedz wyceniam raczej w gorne niz w dolne widelki. Narusza dobre imie uprzywilejowanej grupy spolecznej, tak jak kiedys ktos zle powiedzial cos na klase robotnicza to zaraz kopal uran pod biegunem.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 11-09-2018 16:57 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-09-11 16:56:16 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,