MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Google i prawdopodobna gigantyczna kara z Brukseli

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-06-17 16:34:22 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Podoba mi sie, ze Komisja chce nalozyc na Google gigantyczna kare ponad miliarda euro za "praktyki monopolistyczne".

Uzywalem google od lat, jako przegladarki, poczty. Jednak fakt, ze zakonczyli wsparcie systemow XP, Vista, w przyszlym roku Windows 7 *DONT_KNOW*, to juz przegiecie. Do tego na jesieni w systemach XP, Vista bedzie dostepny tylko podstawowy widok HTML :-].
Dlatego musialem przejsc na Firefoxa w dwoch kompach, a w najnowszym uzywam Edge i "bing" od Windowsa 10. Pomimo roznych niedoskonalosci tej - domyslnej w 10 - wyszukiwarki. Trudno.

Kasa juz zaslepila Google, od kiedy wypuscili Chromebooki *CRAZY*, ktorych nigdy bym nie kupil zreszta. G...o, a nie sytem operacyjny. Zostaje z Microsoftem, moze kiedys zrujnuje sie na Apple.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 17-06-2017 16:36 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2017-06-17 17:33:26 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Zakonczyli wsparcie dla XP bo MS zakonczyl wsparcie. Nie mozesz gwarantowac poprawnosci dzialania software'u - tutaj przegladarki - ktory dziala w dziurawym srodowisku - inaczej Google musialby latac caly system operacyjny...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2017-06-19 10:14:00 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Dokładnie, to sprawa Microsoftu, a nie google. Skoro MS zaprzestaje wsparcia i ochrony systemu to trudno zeby ktoś nadstawiał głowę.
Tak więc pretensje do małego miękkiego.

A jest jeszcze druga strona medalu. MS ma potężne udziały i w Google, w tym androidzie, oraz Apple też i to od samego początku gdy dwa razy Bill oszukał paskudnie wspólnika Steva Jobsa. To dopiero monopol :)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2017-06-19 11:55:57 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Niemniej Google, Facebook, Microsoft - powinny od czasu do czasu dostawać w łeb. Tak dla zdrowia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #5 Ocena: 0

2017-06-19 12:23:46 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

i tak zapłacimy za to MY
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2017-06-19 13:11:13 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Panie moderatorze krakn. A do kogo mam pretensje? Napisalem, ze popieram, aby Google dostalo kare finansowa.

Ja dzieki temu szukam alternatyw. Firefox jest rozwiazaniem doraznym dla mnie. Ze strony dostawcow sprzetu i oprogramowania mozna sie spodziewac wszystkiego.

A dlaczego sugestia, ze MY zaplacimy? Mozna uzywac Linuxa...rynek nie znosi prozni. Kupowac nowego sprzetu tez nie musimy. Zawsze znajdzie sie alternatywa.

Natomiast najbardziej smieszy mnie "podniecanie sie", jak 10 szpieguje. Wiecej danych wycieka przez Facebook (wszystkie serwisy spolecznosciowe), Google it. niz przez system operacyjny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,