MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Abonament O2 przez internet

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

lulilu1

Post #1 Ocena: 0

2017-01-20 21:52:03 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

a jaka jest najlepsza? mąż mój ma EE i to jest tragedia , w O2 mieli ofertę z telefonem który mi odpowiadał w cenie która mi odpowiadała- nie żeby oferta powaliła z nóg ale w porządku- natomiast w porównaniu z tym co można znaleźć na wyżej podanej stronie to kicha...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-01-20 23:01:45 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2017-01-21 06:29:04 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Wszytko zależy od miejsca gdzie mieszkasz, bo zależy gdzie są nadajniki.
Nie ma sieci która by miała pełny zasięg 100% nawet w centrum londynu jest masę budynków gdzie niezależnie od sieci i aparatu telefonicznego po prostu nie ma zasięgu.

Ja mieszkam w odległości kilkuset metrów od nadajnika.
Sygnał jest oczywiscie full. obok postawił nadajnik 3ka.
W Miasteczku na dole też sygnał jest na full, ale jak się idzie spacerem odemnie z góry na dół, to jest odcinek kilkuset metrów że po prostu sygnału nie ma, martwe pole.
Wynika to z tego ze w tym momencie telefony działają na bardzo wysokich częstotliwościach, a te mają jedną wadę, są łatwe do zagłuszenia.
Dlatego mikrofalówka podgrzewa jedzenie, a nie grzeje nam całego mieszkania :))


Poza Londynem, np O2 w Walii poza miasteczkami i głównymi autostradami to kilometry przejechane bez sygnału. Telefon widział Tmobile, chyba 3kę o ile dobrze pamiętam.

EE w Kornwalii praktycznie wszędzie jest prędkość H+ czyli stara 3 generacja, fakt ze wysłanie zdjęć w wysokiej rozdzielczość czy filmu poszło zadziwiająco szybko. Ale słuchanie radia internetowego trochę irytuje bo przerywa. Natomiast od zamego końca wyspy do Londynu czyli ponad 400 km , można przejechać i radio praktycznie się nie zatnie, gorzej z filmami z Youtube.

Jeżeli macie w domu internet kablowy i sieć EE, chyba o2 też to umożliwia. To w telefonie trzeba włączyć rozmowy przez Wifi. EE chyba też wymaga by wejsć na ich aplikację i tam zaznaczyć taki dodatek, już nie pamiętam. Po pewnym czasie zostanie włączona usługa, o czym powiadomi sms.
Mam to ale korzystam sporadycznie bo pogarsza się jakość rozmowy. Ale jak nie ma co się lubi to się lubi co się ma :>

Co mnie martwi?
Ano to ze najnowsze telefony są pozbawiane odbioru najstarszego systemu GSM drugiej generacji. Internetu na tym za bardzo sie nie dało odbierać, no może poczta, w systemie GPRS ale ponieważ to jest częstotliwość 800 zasięg jest nawet w piwnicach ciężkich budynków i można rozmawiać. Szkoda, często włączałem ten tryb pracy zeby zaoszczędzić akumulator.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #4 Ocena: 0

2017-01-21 09:08:02 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2017-01-21 09:48:11 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Zgadza się, bo telefon na abonament nie jest za darmo, wręcz przeciwnie, jest udzielany na niego kredyt. Identyczna sytuacja jak ubezpieczenie splacane co miesiąc, więc doliczine są odsetki
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

lulilu1

Post #6 Ocena: 0

2017-01-21 10:33:45 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Za ubezpieczenie nie płacę ,natomiast właśnie cena telefonu nie była zła- w sklepach typu Amazon ,Argos,Currys kosztował ok 250, według tego co podają w O2 telefon będzie kosztował 160- chociaż oferta abonamentu jest taka sobie więc zapewne w nią wliczony jest koszt telefonu.Czytałam na temat tej strony którą byłeś uprzejmy mi podać wczoraj- oferty super, ale z tego co widzę po opiniach to albo masz szczęście i wszystko jest ok albo się bujasz z nimi przez dwa miesiące.Nie wiem jest tam taka jedna kusząca oferta...I jeszcze jedno w EE mąż ma abonament z internetem który właśnie przestał działać - teoretycznie jest a w praktyce się nie łączy (wyłącznie wifi) - będę dzwonić i wyjaśniać ale może ktoś tak miał?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2017-01-21 11:17:21 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Hm, no to w nieszczęściu chociaż z telefonami mam szczęście.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

lulilu1

Post #8 Ocena: 0

2017-01-21 12:22:43 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

haha;) no w przyrodzie równowaga musi być;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-01-21 15:18:04 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-01-21 17:01:32 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,