MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Reklama w google

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Milusia

Post #1 Ocena: 0

2010-01-26 17:34:31 (14 lat temu)

Milusia

Posty: 1383

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Skąd: Greenhithe :)

Czy sa na forum osoby, ktore wiedza jak poslugiwac sie relama w google? Od kilku dni sledze wszystkie ustawienia tak zeby rozreklamowac w jak najlepszy sposob moja strone w Internecie. Niby wiem coraz wiecej ale mam tez coraz wiekszy metlik w glowie. Jest mnostwo ustawien, opcji, rodzajow kampani reklamowych, slow ktore trzeba wybrac. I duzo pisze sie o tym, ze jesli zle dostosuje sie kampanie reklamowa to jest to po prostu strata pieniedzy. Wiem, ze coraz wiecej osob na forum prowadzi swoje biznesy, czesto on-line. Jak sobie radzicie z tymi ogloszeniami, bo tak naprawde google to podstawa.
Ciekawi mnie rowniez, jak mozna znalezc sie na pierwszej stronie w wyszukiwarce bez zamieszczania zadnych oplat. Podobno jest taka opcja, choc wyglada na to, ze to juz wyzsza szkola jazdy.
Ja jestem w tym temacie poczatkujaca dlatego chetnie poslucham opinii osob, ktore wiedza juz troche wiecej niz ja. Czy jest tu ktos taki?

[ Ostatnio edytowany przez: Milusia 26-01-2010 17:35 ]

jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

ParaDox

Post #2 Ocena: 0

2010-01-26 20:53:05 (14 lat temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

To prawda ze to nie takie proste.

zobacz tutaj

to poczatek, a moze srodek (jezeli nie masz podstaw)

dobra lektura
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-01-26 21:04:52 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Milusia

Post #4 Ocena: 0

2010-01-26 22:24:39 (14 lat temu)

Milusia

Posty: 1383

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Skąd: Greenhithe :)

Wlasnie walcze z AdWords od paru dni. Niby program jest dosc prosty ale trzeba wszystko dobrze zrozumiec i sprobowac przewidziec, czego ludzie moga szukac. Dzisiaj zaglebialam sie w odpowiedni wybor slow kluczy, tych pozytywnych jak i negatywnych jak i obszarow dzialania. Wiec na poczatek metoda prob i bledow i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ponowie jeszcze moje pytanie, moze ktos wie co zrobic, zeby znalezc sie na pierwszej stronie bez placenia za reklame? Czy to juz raczej zadanie dla informatykow z wyzszej polki.

ParaDox dzieki za linki, jutro na pewno poczytam.
jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

Post #5 Ocena: 0

2010-01-26 22:32:43 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2010-01-26 22:34:14 (14 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Bycie na pierwszej stronie w w ynikach wyszukiwania nie gwarantuje ci dobrego biznesu. Ja mam strony np. na 2 miejscu i ma to umiarkowany wplyw. Najwazniejszy jest sam produkt, jakosc twojego websitu, no i czy klient jest przygotowany do zakupu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Englandpl

Post #7 Ocena: 0

2010-01-26 22:41:49 (14 lat temu)

Englandpl

Posty: 59

Kobieta

Z nami od: 27-08-2009

Skąd: Wielka Brytania

Milusia, mozesz bez placenia znaleźć sie na 1-ej stronie wyszukiwarki, ale wymaga to pewnej wiedzy i duzo pracy. Podstawą sa slowa kluczowe zgodne z trescia Twojej strony, tytuly podstron, opisy podstron (znaczniki meta) i wartosciowe linki z zewnatrz kierujace do Twojej strony. Tresc strony powinna byc tez aktualizowana. To tak mniej wiecej :-) zycze powodzenia :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Milusia

Post #8 Ocena: 0

2010-01-26 22:53:14 (14 lat temu)

Milusia

Posty: 1383

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Skąd: Greenhithe :)

Cytat:

2010-01-26 22:41:49, Englandpl napisał(a):
Milusia, mozesz bez placenia znaleźć sie na 1-ej stronie wyszukiwarki, ale wymaga to pewnej wiedzy i duzo pracy. Podstawą sa slowa kluczowe zgodne z trescia Twojej strony, tytuly podstron, opisy podstron (znaczniki meta) i wartosciowe linki z zewnatrz kierujace do Twojej strony. Tresc strony powinna byc tez aktualizowana. To tak mniej wiecej :-) zycze powodzenia :-)


No wlasnie tak slyszalam, tyle ze niewiele mi to narazie mowi, dlatego pytam. Bylabym wdzieczna za jakies linki, bo narazie nawet nie bardzo wiem czego szukac.
jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

Milusia

Post #9 Ocena: 0

2010-01-26 23:16:39 (14 lat temu)

Milusia

Posty: 1383

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Skąd: Greenhithe :)

Cytat:

2010-01-26 22:32:43, sniper00 napisał(a):
...polecam też wszelkiego typu panoramy firm: Thomson Local, Yello pages itp, ceną za to będą częste upierdliwe telefony od przedstawicieli takich firm z ofertami upgread`u Twoich kont za dość spore sumy+spora ilość listów z ofertami...wiem, bo na własnej skórze tego doświadczam... a najbardziej będą cię "kochać" wszelkiej maści doradcy finansowi, oferujący "cudowny" sposób na pomnożenie Twojego (czytaj: ich)majątku za "niewielka" prowizję...dostaniesz też niezliczoną liczbę CV na Twojego maila...


Wlasnie myslimy o Thomson Local, z tego co wiem Yellow Pages nie sa takie skuteczne.
A tak z ciekawosci, to pomijajac te telefony od doradcow i innych ludzi, ktorzy probowali Ci cos wcisnac, czy miales duzo klientow, ktorzy znalezli Cie wlasnie ta droga?
Slyszalam dosc dobre opinie o Thomson Local, ciekawa jestem czy to prawda.
jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2010-01-29 10:26:19 (14 lat temu)

Richmond

Posty: 28844

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Pradox - niezly link.

Wczoraj spedzilam pol dnia na zabawie w AdWords, a teraz obserwuje efekty. Dostalam poczta tradycyjna voucher na 75 funtow jako nowy klient, co jest dziwne, bo nie jestem nowym klientem.

Jak myslicie jakie ustawienia wyszukiwarek maja Polacy w UK? Uzywaja angielskiego czy polskiego jako jezyka domyslnego?

[ Ostatnio edytowany przez: Richmond 29-01-2010 10:27 ]

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,