MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Niewazny dowod osobisty

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2017-02-01 09:31:35 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Bardziej bym podejrzewała tanie linie o takie praktyki tym bardziej jeśli nagminne. W regularnych zdarzało mi się "widzieć" ile miejsc zostało wolnych i w jakich cenach. W Stanach to nie wiem jak to wygląda, ale opowieści o tamtejszych standardach nie przestają mnie zadziwiać



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafi86

Post #2 Ocena: 0

2017-02-01 09:45:12 (7 lat temu)

rafi86

Posty: 280

Mężczyzna

Z nami od: 12-05-2013

Skąd: Yorkshire

Kiedys bylem swiadkiem jak w ryanair sie to stalo. Przynajmniej mi sie tak wydaje.
Osoby przeszly przez ochrone itd ale przy bramce byl typ z ryanaira i aranzowal im inny lot z innego miasta.

Co do niewaznego dowodu to WizzAir na pewno nie wpuszcza. Ale jak jest duzo ludzi i szybko sprawdzaja to moga nie zauwazyc.
Wydaje mi sie ze w Ryanair latwiej bo tam ledwo patrza na dokumenty.

[ Ostatnio edytowany przez: rafi86 01-02-2017 09:47 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-02-01 09:47:52 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2017-02-02 15:12:13 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Overbooking, to 100% we wszytkich liniach.

Rozwiązują sprawę na dwie metody. np kończą odprawę na 58 sekund przed czasem, Co może skutkować że nawet 4 osoby, bo zazwyczaj są 2 lub 4 kolejki, dostaną "klapsa" książką przed nosem. Ja tak nie poleciałem do Barcelony z 10 lat temu. Było dokładnie niecała minuta do czasu.. pipa mi zamknęła książkę rejestru przed nosem i zaproponowała lot na 2 dzień w cenie 2 biletów jakie zapłaciłem. A że lot miał być na 2 noce to nie było sensu.
Na szczęście hotel nie pobrał opłaty, więc straciłem tylko kilka funtów dla travelrebubic.

W czasie gdy mają za ciepło bo wszytscy przyszli za wczasu, to po prostu trzepią dokumenty, każdy detal. Nawet nie musi być przeterminowany, wystarczy że jest nawet lekko uszkodzony, lekko pęknięty, czy porysowany. Jak nie masz innego dokumentu to ci mówią że no sorry ale na tym nie polecisz.
Byłem świadkiem jak chłopak miał lekko pęknięty dowód. Dosłownie kilka mm .
Odrzucili go na bramce przy wejściu już na pokład. Oczywiście jak później patrzyłem na fotele gdy szedłem do toalety, to jego nie było, a wszystkie fotele zajęte. Po prostu się go pozbyli.

Był czas że Rayaner szukał tak oszczędności i zarobku.
Ludzi nie wpuszczali pod byle pretekstem, a raz że bilet opłacony przepadał, a dwa że samolot miał koło 150 kg mniej do podniesienia co w brew pozorom, daje spore oszczędności, każdy kg to spore pieniądze.

Cytat:

2017-02-01 08:20:22, SweetLiar napisał(a):
Jak to się robi, że się kupuje bilet na samolot w którym nie ma już miejsc? ... Jakby mi ktoś zdradził ten sekret to następnym razem kupię sobie taki bilet i będę okupować bramkę od piątej rano


Ale pamiętaj, lecisz w toalecie :-D :-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

ewamik

Post #5 Ocena: 0

2017-02-07 02:19:20 (7 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Wiem,ze zdarza sie to.
Moj kuzyn z żoną lecieli Londynu do Toronto linia BA.
Niestety zbraklo im miejsc. Stewardesa spytala ich,czy nic nie stoi na przeszkodzie,aby przesiedli sie do business class.
Nie obrazili się. Nawet chcieli ,aby w drodze powrotnej brakło miejsx :)
Wracali normalnie...jak na bilecie bylo napisane.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafi86

Post #6 Ocena: 0

2017-02-07 08:23:13 (7 lat temu)

rafi86

Posty: 280

Mężczyzna

Z nami od: 12-05-2013

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2017-02-01 09:47:52, ewelazk napisał(a):
Cytat:

2017-02-01 09:45:12, rafi86 napisał(a):
Kiedys bylem swiadkiem jak w ryanair sie to stalo.
Wiec sie to zdarza niestety.

Co do niewaznego dowodu to WizzAir na pewno nie wpuszcza. Ale jak jest duzo ludzi i szybko sprawdzaja to moga nie zauwazyc. Wydaje mi sie ze w Ryanair latwiej bo tam ledwo patrza na dowod.


W Ryanair na 100% nie wpuszcza, znam dwie osoby ktore w ten sposob nie polecialy


Nie wpuszczaja ale jest szansa ze nie zauwaza, szczegolnie jak lot ma troche opoznienia.
Czasami sie zastanawiam czy w ogole patrza na ten dowod.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Biskupin

Post #7 Ocena: 0

2017-07-06 00:36:43 (7 lat temu)

Biskupin

Posty: 24

Mężczyzna

Z nami od: 15-07-2015

Skąd: Londyn

A jak ma się sprawa z przejazdem samochodem na niewaznym? Czy tam latwiej to przeskoczyc,?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-07-06 10:34:05 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Tak.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #9 Ocena: 0

2017-07-06 22:03:55 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2017-07-06 00:36:43, Biskupin napisał(a):
A jak ma się sprawa z przejazdem samochodem na niewaznym? Czy tam latwiej to przeskoczyc,?


tak, można jechać. Bo zgodnie z prawem masz prawo powrotu najkrótszą drogą do swojego kraju.
Jedyny haczyk... to jak by ci się zachciało wracać np przez Mediolan... to się nie wytłumaczysz w przypadku kontroli. :-]

A chciałem zameldować.
Niemcy patroluje spora spec grupa tajnej policji. Zatrzymują i kontrolują a nawet przeszukują samochód / motocykl wzdłuż granicy z Austrią i Szwajcarią.
najczęściej polują w nocy. Ściemniają też i patrzą na reakcje że za chwilę zabierają na parking gdzieś w okolicy ... "You now, dogs... " :-]
Mnie zatrzymali raz to wypisz wymaluj starsky & Hutch :)) nawet sobie zażartowałem o tym, że mam 3 godzony luźne do świtu by się pojawić na kolejnym foto Hot spot to jak sie wyrobią to nie widzę problemu, uzupełni paliwo i wodę w chłodnicy i możemy jechać. Po 10 minutach chyba sprawdzania dokumentów... Ciule na złość odjechali jakieś 100 metrów i mnie zawołali żebym sobie zabrał dokumenty... .złośliwcy :-/ :-D Drugi i trzeci raz już było krócej. Poprosili żeby zejść z motocykla lub wyjść z samochodu, szybkie przeszukanie , pomazali próbnikiem i można jechać
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2017-07-07 19:04:55 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Moze maja jakas akcje na motocykle?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,