MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy byl ktos w zwiazku z Kurdem?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2016-11-19 11:24:11 (3 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Cytat:

2016-11-19 07:42:03, krakn napisał(a):
Szukają najlepiej bogatych europejek, wiek dowolny, w sumie im starsza tym bogatsza i łatwiej ją wziaść pod szpic. Kobiet Poznanych w hotelach i na wycieczkach. Robią im wodę z mózgu, nawet biorą fikcyjne śluby, bywa że jednocześnie w jednym tygodniu 2 -3.
A te panie muszą wracać do kraju i wysyłają "mężom" kasę i to tak potrafią drenować że często te kobiety z poważnego biznesu wpadają w długi. Zresztą ten sam proceder choć na mniejszą skale jest w Turcji.
Kasa nie do odzyskania.

Przyznam sie do czegos czemu czuje sie winna, natomiast kiedys pewien Turek, wspolpracownik w bliskowschodnim biznesie, poprosil mnie o platne lekcje angielskiego w 2003. Mowil ze ma brac fikcyjny slub z Brytyjka za kase i ze musi podszkolic angielszczyzne zeby dostac prace u Anglikow. Potem jego narzeczona nawrzeszczala na mnie przez telefon ze napisalam mu dzien wczesniej sms ze czekam w kawiarni - a ja taka bylam beznadziejna ze tylko wymamrotalam ze jestem nauczycielem i ze on poprosil mnie o lekcje. A nic nie powiedzialam ze czemu ona taka zazdrosna jesli biora fikcyjny slub. Wiec niestety wiem ze takie przypadki owszem istnieja a ja komus nie pomoglam. :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2016-11-19 12:49:38 (3 lata temu)

Anonim

Kurdowie, marzy im się własne państwo (Kurdystan), większość to muzułmanie wyznający Islam sunnicki, bardzo ortodoksyjny.
Koran ukazuje Mahometa jako "piękny wzór",doskonały model, który jest przykładem do naśladowania. A liczba żon jego waha się od 12-17 plus około 7 z którymi małżeństwo nie doszło do skutku. Najmłodsza Aisza miała 6 lat.
Smakosze...

Do góry stronyOffline

Post #3 Ocena: 0

2016-11-19 14:08:33 (3 lata temu)

Anonim

Cytat:

2016-11-19 12:49:38, luxtorpeda napisał(a):
Kurdowie, marzy im się własne państwo (Kurdystan), większość to muzułmanie wyznający Islam sunnicki, bardzo ortodoksyjny.
Koran ukazuje Mahometa jako "piękny wzór",doskonały model, który jest przykładem do naśladowania. A liczba żon jego waha się od 12-17 plus około 7 z którymi małżeństwo nie doszło do skutku. Najmłodsza Aisza miała 6 lat.
Smakosze...

Ministranci w wiekszosci tez chyba niepelnoletni?

Kazda bez wyjatku religia ma piekne zalozenia, tylko potem w praktyce jakos nie wychodzi. Zwlaszcza jej kaplanom...

[ Ostatnio edytowany przez: mancun 19-11-2016 14:11 ]

Do góry stronyOffline

kik1976

Post #4 Ocena: 0

2016-11-19 14:16:59 (3 lata temu)

kik1976

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

krakn, z tym wyuczeniem to niestety prawda...nie wiem czemu tak maja, ale maja i to jednym sie podoba, a innych denerwuje... u mnie na ulicy przez apre lat nie bylo zadnego..sa domy dla zylantow, teraz pojawilo sie znowu kilku...to jest wkur.. i upierdliwe...mnie nei zaczepiaja poki co, ale sledza moja corke...dobrze, ze psa mamy, to za blisko nei podchodza i to na serio..niestety*DONT_KNOW*

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 19-11-2016 14:21 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Post #5 Ocena: 0

2016-11-19 14:22:02 (3 lata temu)

Anonim

Aisza była trzecią żoną Mahometa.

Do góry stronyOffline

kik1976

Post #6 Ocena: 0

2016-11-19 14:25:00 (3 lata temu)

kik1976

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

co za roznica, chore to i tyle...zeby nei bylo, tutaj tacy nazywaja sie pedofile...i tez jest ich sporo..
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

krakn

Post #7 Ocena: 0

2016-11-19 20:38:15 (3 lata temu)

krakn

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

pff, a w UK to właśnie pedofile lobbują nad stożeniem strefy sharia.
tumany nie łapią że poza związkami z dziećmi to gejów zrzuca się z dachów budynków, albo żywcem podpala :>>
A tak się jakoś składa że wielu gejów jest również pedofilami.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

E-mailStrona WWWNumer AIM

Turefu

Post #8 Ocena: 0

2016-11-19 21:25:10 (3 lata temu)

Turefu

Kobieta

Moderator

Z nami od: 26-05-2013

Cytat:

Smakosze...

W Europie wielcy tego swiata tez miewali mase metres I kochanek i nikt sie temu nie dziwil. Tamtejsza kultura pozwalala na poslubienie wielu kobiet, wiec to robiono, glownie ze wzgledow politycznych. Zmarly w zeszlym roku krol Arabii Saudyjskiej Abdullah mial okolo trzydziestu zon, glownie corek przywodcow lokalnych klanow. Aisza miala szesc lat w chwili slubu z Mahometem , a krolowa Jadwiga cztery , z Wilhelmem Habsburgiem. Malzenstwo to pozniej uniewazniono. Potem trzynastoletnia Jadwiga wyszla za Jagielle, trzydziesci piec lat . Pedofil.

Do góry stronyOffline

Post #9 Ocena: 0

2016-11-19 21:42:06 (3 lata temu)

Anonim

Cytat:

2016-11-19 21:25:10, Turefu napisał(a):
Cytat:

Smakosze...

W Europie wielcy tego swiata tez miewali mase metres I kochanek i nikt sie temu nie dziwil. Tamtejsza kultura pozwalala na poslubienie wielu kobiet, wiec to robiono, glownie ze wzgledow politycznych. Zmarly w zeszlym roku krol Arabii Saudyjskiej Abdullah mial okolo trzydziestu zon, glownie corek przywodcow lokalnych klanow. Aisza miala szesc lat w chwili slubu z Mahometem , a krolowa Jadwiga cztery , z Wilhelmem Habsburgiem. Malzenstwo to pozniej uniewazniono. Potem trzynastoletnia Jadwiga wyszla za Jagielle, trzydziesci piec lat . Pedofil.

Z całym szacunkiem Turefu, ale dla mnie, europejczyka, chrześcijanina, postawa króla Arabii czy wielkich tego świata mających kilkanaście żon, nie jest żadnym autorytetem, czy wzorem do naśladowania, natomiast postawa Mahometa dla muzułmanina już tak.

Do góry stronyOffline

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2016-11-19 21:49:55 (3 lata temu)

Turefu

Kobieta

Moderator

Z nami od: 26-05-2013

Nigdzie nie napisalam, ze jest czy powinna byc. Chodzi mi o to, ze to co jest akceptowane w jednej kulturze, religii, niekoniecznie musi byc w drugiej, a kultura i religia ewoluuja, zmieniaja sie. Jesli nazwiemy Mahometa pedofilem, bo sie ozenil z szesciolatka, powinnismy tez tak nazwac Jagielle. To, ze Mahomet postapil w sposob akceptowalny wtedy spolecznie, nie czyni z niego pedofila, zwlaszcza, ze jego inne zony i konkubiny byly starszymi, doroslymi kobietami.

Do góry stronyOffline

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,