MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy będę bezdomny? Znalazłem dobrą pracę, lecz nie mam gdzie spać.

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Natan83

Post #1 Ocena: 0

2016-03-14 10:17:27 (8 lat temu)

Natan83

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 14-03-2016

Skąd: Birmingham

Witajcie,
to mój pierwszy post. Obecnie mieszkam w małej miejscowości. Jestem bez pracy. Dorabiam sprzątając sklepy za 14f za dzień 3-4 razy w tygodniu. Znajomy, pracujący w Polsce na ważnym dyrektorskim stanowisku w dużej firmie załatwił mi dobrze płatną pracę pod Birmingham. Problem w tym że nie mam żadnych oszczędności, i 15f na koncie. Przyjechałem do UK w styczniu. Chciałbym podjąć tą pracę, bo kilkanaście funtów za godzinę to dla mnie sporo. Z tego co wiem pracę musiałbym podjąć od razu, gdyż wchodzę na miejsce innego pracownika. Czy ktoś wie jak w praktyce wygląda sytuacja bezdomnych w Birmingham? Czy jeśli jestem tutaj dopiero trzeci miesiąc, coś mogę? Nie mam dużo rzeczy przy sobie, nie przeraża mnie tymczasowa bezdomność. Chciałem po prostu zapytać czy byliście, lub znacie kogoś kto był w podobnej sytuacji? Czy w Birmingham można gdzieś przenocować, umyć się mieszkając na ulicy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2016-03-14 10:22:46 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A nie mozesz poprosic o zaliczke na poczet dochodow? Lub Twoj znajomy nie moze tego zalatwic z kadrami? Ewentualnie nie moze Ci pozyczyc na poczatek?

W firmie na pewno beda jakies lazienki, moze prysznic i tam mozesz sie kapac, ale zycie na ulicy, to nie jest rozwiazanie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2016-03-14 15:15:38 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: +1

2016-03-14 16:00:45 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #5 Ocena: 0

2016-03-14 16:48:19 (8 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Ja myślę, że rada Richmond jest bardzo dobra. A może też jakaś rodzina w Polsce mogłaby trochę pomóc?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,