MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca TYLKO przez jobcenter???

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marysia89skocze

Post #1 Ocena: 0

2015-08-24 17:54:39 (9 lat temu)

marysia89skoczek

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 23-09-2014

Skąd: Birmingham

Witam:) bilety kupiliśmy do Birmingham z racji,ze to 2największe miasto po Londynie..wydawało mi się,ze z racji wielkości łatwiej nam będzie znaleźć pokój i pracę jeszcze z Polski a tu nic...
i najważniejsze...czy rzeczywiście Birmingham charakteryzuje się tym,ze pracę KAŻDĄ najłatwiej znaleźć przez JOBCENTER?;/ bo strasznie mnie to zdziwiło...czyli moje wysyłanie cv i chodzenie już na miejscu z cv w ręku nic nie da??;/
i czy ktoś słyszał o otwarciu jakiegoś nowego kasyna w BHAM??
Jaki bank w Bham polecacie na początek??
I czy ktoś może ostatnio miał znajomego/znajomą,którzy wyrabiali NIN??ile to teraz trwa-ile czekali od momentu zadzwonienia?
z góry dziękuję za info.
pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2015-08-24 18:02:45 (9 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Czy wiesz coś o Anglii?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2015-08-24 18:36:56 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Przeczytaj na spokojnie swoje watki i dzial 'jade do UK', znajdziesz odpowiedzi na wszystkie rozterki z postu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marysia89skocze

Post #4 Ocena: 0

2015-08-26 12:20:25 (9 lat temu)

marysia89skoczek

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 23-09-2014

Skąd: Birmingham

Czy możecie mi podpowiedzieć jedna rzecz?? To jest za piękne by mogło być prawdziwe i pewnie ktoś chce tylko nas naciągnąć na pieniądze...łudze się,że istnieją dobrzy ludzie ale pewnie ostudzicie moje zapaly... Mailuje z osobą,która odpisała na moje ogłoszenie o wynajem pokoju w Birmingham na polskim portalu...odpisał mi prawdopodobnie Anglik-angielskie imię i nazwisko.
Finał rozmowy jest taki:That is great and thanks for telling me about yourelf. The 750 pounds includes all taxes so there is no problem, I will reserve the flat for you right away upon your arrival so i would want it to worth the wait and i will not listen to any offer from other renters. I will hope you go ahead with the simple procedure and show a reliable financial proof for me to know you have money because i wouldn't want another tenant to waste my time so all you have to do is show me a proof of payment today or tomorrow so i can fend off all other tenants and reserve the flat for you till you arrive on the 18th of September.
I want you to know we don't ask for upfront fees so Kindly send at least a month or 2 month fee plus the security deposit which will be ?1,050.00 or ?1,800.00 to your Husband's name through Moneygram Money transfer using the flat address ("tu podany pełny adres) since you don't have a current UK address. Once you have transferred the payment, email the receipt/payment confirmation so i can be assured you are capable of the 2month term contract and your Husband can receive the money through any Moneygram office nearest when you arrive here and pay to my account later after signing the agreement. I will prepare the agreement and send it to you soon so the flat is all yours but i will need your full name and your Husband. :) "

Zaufać i mieć choć jedna rzecz z głowy czy przeczucie mnie nie myli i to naciagacz?? Bardzo proszę o radę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #5 Ocena: 0

2015-08-26 12:35:29 (9 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

:-]:-]:-]Pelikan jestes???.....bo tak latwo wszystko lykasz:-U:-U:-U:-U:-U:-U:-U:-U:-U
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

marysia89skocze

Post #6 Ocena: 0

2015-08-26 12:52:28 (9 lat temu)

marysia89skoczek

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 23-09-2014

Skąd: Birmingham

Miałam nadzieję,że może mam szczęście:)dzięki za szybką odp:) chyba będziemy szukali juz na miejscu.wole nie stracić pieniędzy..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2015-08-26 13:00:04 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28844

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie plac za nic gory, nie wysylaj nikomu nic przez Western Union.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #8 Ocena: 0

2015-08-26 14:18:32 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Zwykły przekręt. Nigdy tam byście nie zamieszkali. Jeżeli chcą pieniądze przed podpisaniem umowy to wiadomo po co. Tu tak się zdarza, że umowę na jeden domek mają cztery osoby, jedna zamieszka, inni zdziwieni że jeszcze nie pusty, za kilka dni wraca właściciel i nic nie wie, że ktoś mógł ten domek wynajmować. Więc i ten pierwszy ląduje na bruku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #9 Ocena: 0

2015-08-26 15:02:28 (9 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

To stary przekręt. Właściciel mieszkania teoretycznie nie chce od ciebie żadnych pieniędzy. Zapewnia ciebie że chce tylko sprawdzić czy dysponujesz odpowiednią kwotą. Chce żebyś zrobiła przelew przez np Western Union do męża, brata czy kogokolwiek komu ufasz. Jemu tylko trzeba przesłać skan nadania.

Niestety na tym skanie jest numer, który umożliwia odbiór pieniędzy na całym świecie z dowolnej placówki Western Union. Pieniądze zazwyczaj wypłacane są w Nigerii i są nie do odzyskania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

marysia89skocze

Post #10 Ocena: 0

2015-08-26 15:38:02 (9 lat temu)

marysia89skoczek

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 23-09-2014

Skąd: Birmingham

super,ze jest to forum i tak szybko odpowiadacie:) dziękuję:)
człowiek uczy się całe życie:) dobrze,ze w tym przypadku nie na swoich błędach bo nie robilismy żadnego przelewu:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,