MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Agencje pracy nie chcą mnie rejestrować

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

buczu920

Post #1 Ocena: 0

2015-08-01 09:34:26 (9 lat temu)

buczu920

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 01-08-2015

Skąd: Birmingham

Witam wszystkich. Jestem w Birmingham od miesiąca i mam pewien problem. Posiadam NIN, konto w banku, potwierdzenie zamieszkania i wszystkie dokumenty, niestety idąc do agencji i chcąc się zarejestrować, dostaję kartkę i mam podać nr. telefonu i dane. Wcześniej pytają skąd jestem jakie doświadzenie i ile w uk. Czy ktoś miał taki problem? Czy może teraz w okres wakacyjny tak jest bo wiele firm stoi? *DONT_KNOW*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2015-08-01 09:52:56 (9 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Problem może być w tym ze UK jest juz pełne osób bez kwalifikacji, posiadanie konta czy NIN w UK to nic nadzwyczajnego, pewnie agencja ma już dziesiątki /setki zarejestrowanych osób czekających na prace lub pracujących 1-2 dni w tygodniu i więcej ludzi jej nie potrzeba..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #3 Ocena: 0

2015-08-01 10:03:14 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

A jak z ofertami z Jobcenter w Birmingham?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

buczu920

Post #4 Ocena: 0

2015-08-01 10:45:49 (9 lat temu)

buczu920

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 01-08-2015

Skąd: Birmingham

No właśnie wszyscy mi mówili że agencje i agencje a nikt nie wspomniał o Job Center i teraz dopiero zabieram się za sprawdzanie ofert. A w ogóle macie jakieś informacje gdzie potrzebują i czy w ogóle potrzebują agencje jakieś osoby do pracy? Być może nie odwiedziłem jakiejś

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #5 Ocena: 0

2015-08-01 10:57:14 (9 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Wakacje trochę "lipny czas" na szukanie pracy. 10 lat temu przyjechałem w sierpniu. Prawie 2 miesiące tylko odwiedzałem agencje...:-M]
Dopiero po wyjeździe "studentów" się ruszyło.
...i tak po dzisiejszy dzień praca bez przerwy...

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 01-08-2015 10:57 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2015-08-01 11:09:00 (9 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Znaczy - jaki problem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

buczu920

Post #7 Ocena: 0

2015-08-01 12:15:30 (9 lat temu)

buczu920

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 01-08-2015

Skąd: Birmingham

Rozumiem, czyli nie sprzyja czas no to wstrzymam się z powrótem do Polski i poczekam jeszcze do końca wakacji, dzięki za odpowiedź :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2015-08-01 12:39:22 (9 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Agencje na dopdatek trzeba odwiedzac wielokrotnie, bo takich co sie chca rejestrowac i ich wiecej nie widza, to oni maja na peczki. Po co obdzwaniac dziesiatki zapisanych na nowo, jak nowy co piec minut wchodzi do biura agencji. Teraz maja szeroka game chetnych, mniejszy zakres miejsc pracy. Trzeba chodzic i sie przypominac ze jestes zainteresowany (i nie po poludniu, bo to sugeruje ze nie masz motywacji wstac z rana z lozka).
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ShapeShifter

Post #9 Ocena: 0

2015-08-01 15:28:22 (9 lat temu)

ShapeShifter

Posty: 24

Mężczyzna

Z nami od: 07-07-2015

Skąd: Gloucester

Chyba rzeczywiscie okres wakacyjny odbija sie czkawka na tutejszym rynku pracy. Przez 5 m-cy robilem bez przerw w jednym miejscu, a od 2 tygodni rzucaja mnie po calym hrabstwie (jeden dzien tu, dwa dni tam i tak w kolo Macieju). W zeszlym tygodniu przepracowalem tylko 20 godzin. Jak pytam w Agencji co z poprzednia praca to odpowiadaja ze przestoj i ze dopiero pod koniec roku zaczna tam ponownie rekrutowac ludzi.

Wiadomym jest ze pierwszenstwo maja Ci ktorzy z dana Agencja wspolpracuja od dawna wiec noworejestrujacy sie maja moim zdaniem niewielkie szanse co nie znaczy ze nie nalezy probowac. Czesto jest tak ze okolo poludnia (12-13) dostaje telefon ze jest robota tu i tu od 14-22 i czy jestem zainteresowany. Czesto gesto ludziom nie chce sie zebrac do roboty w tak krotkim czasie i odmawiaja. Tutaj bym upatrywal szanse dla nowych osob ale zeby zasluzyc sobie na szanse to trzeba wykazac sie zaangazowaniem i odwiedzac Agencje codziennie najlepiej zaraz po otwarciu i przypominac sie, a jak juz zadzwonia to brac wszystko co zaproponuja i nie wybrzydzac. Na wybrzydzanie przjdzie jeszcze czas :-)
Robic tak zeby zrobic a sie nie narobic 😉

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

espe-7

Post #10 Ocena: 0

2015-08-01 16:24:37 (9 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Bardzo madre podejscie ShapeShifter I bardzo, bardzo dobre porady *THUMBS UP*

Z jedna rzecza bym sie jednak nie zgodzila, z tym, ze 'starzy' pracownicy maja pierwszenstwo przed 'nowymi'...ale pisze to z wlasnego doswiadczenia (a nam ciagle brakuje pracownikow, chociaz zdaje sobie sprawe, ze to w duzej mierze zalezy od branzy).

Najwazniejsze to, jak wyzej napisane, przyjac pierwsza oferte od agencji, dobrze wykonac robote, a pozniej juz bedzie z gorki.

Bedac w temacie opisze sytuacje z czwartku. Jest to przyklad 'attitude', jaki reprezentuje ogromna liczba osob ostatnio.
Przez pare dni dzwonil do nas chlopak codziennie proszac o prace, jednak ciezko bylo nam mu cos dac, bo mial wygorowane wymagania, wiec dzwonilismy do niego tylko wtedy, kiedy juz nie mielismy wyjscia. Za kazdym razem w ostatniej chwili odwolywal prace.... Od paru dni znowu dzwonil codziennie, obiecujac, ze tym razem naprawde potrzebuje pracy.
Ok, dalismy mu ostatnia szanse. Wyslalismy go do pewnej firmy, praca latwa, chyba latwiejszej nie ma...chlopak zrobil to, co zwykle - zadzwonil wieczor wczesniej I powiedzial, ze odwoluje. Na moje pytanie dlaczego, skoro sam o nia prosil I obiecal, ze nas nie zawiedzie? Odpowiedzial: 'hmmm, let me think....hmmmm....oh I know! I have family problems! I haven't used that excuse yet, haven't I? Yes, I have family problems!'

Rece opadaja, niestety takie sytuacje zdarzaja sie coraz czesciej I to nie tylko u nas, kazda agencja ma ten sam problem, wiec czesto nowe osoby sa mile widziane.

Wracajac do tematu - przypominaj sie rano (telefon wystarczy, bo ja np nie lubie, jak mnie ktos nachodzi) I zawsze badz gotowy do pracy w ten sam dzien. Tego typu dzialanie na pewno przyniesie Ci korzysci.

Powodzenia!
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,