MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

West Middlands, Birmingham - sezon wakacyjny

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Solomon

Post #1 Ocena: 0

2015-06-11 10:32:35 (9 lat temu)

Solomon

Posty: 20

Mężczyzna

Z nami od: 05-06-2015

Skąd: -

Jak jest z pracą w sezonie wakacyjnym w Birmingham? Gdzie celować najlepiej po pracę? Ogłoszenia przy sklepach, barach itp. czy może standardowo agencje pracy? No i czy wakacje to najlepszy moment na wyjazd?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2015-06-12 09:48:19 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jezyk, umiejetnosci, zaplecze finansowe?
Najlepiej celowac po prace wszedzie, gdzie mozna ja zdobyc.
Kazdy moment jest dobry, jesli sie wie, co sie robi, ma plan A, B i C w razie niepowodzenia i to wszystko, co wymienilam na poczatku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Solomon

Post #3 Ocena: 0

2015-06-12 11:03:47 (9 lat temu)

Solomon

Posty: 20

Mężczyzna

Z nami od: 05-06-2015

Skąd: -

Język ciężko określić mi według stopni znajomości bo nie wiem co dokładnie zawierają. Mam gdzie mieszkać za free dopóki sobie czegoś nie znajdę, do tego 500 funtów w kieszeni. A co do języka to z obcokrajowcami porozumiewałem się począwszy od jak się zwiesz, ile masz lat, skąd pochodzisz, aż po rozmowy o polityce, religii, dziewczynach i samochodach i to dość płynnie z lekkimi zająknięciami i wstawianiem słów zamiennych gdy mi jakiegoś zabrakło. Wiem, że może być ciężko przez ten Brummie accent czy jak to tam się zwie.. Mam 18 lat, doświadczenie przy pracy w gospodarstwie, a także w fabryce zajmującej się produkcją worków gdzie do zadań należało m.in sprawdzanie stanu tychże worków, nawijanie ich przy pomocy maszyny na gilzę, pakowanie i przygotowywanie do transportu, owijanie palet z workami, a także podstawowe prace w tamtejszym magazynie typu rozładowywanie pakunku z tirów itp. Nie za wiele no ale jestem zmotywowany do KAŻDEJ pracy która się natrafi, a do tego dość młody więc nic nie mam do stracenia tym wyjazdem.

[ Ostatnio edytowany przez: Solomon 12-06-2015 11:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2015-06-12 11:58:03 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Swobodne rozmowy o wszystki i o niczym, a rozmowa o prace, to dwie rozne rzeczy ;).
Przegladaj ogloszenia, zobacz, jakie jest zapotrzebowanie i pozostaje zyczyc powodzenia.
Masz darmowy dach nad glowa, to juz jest bardzo duzo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Solomon

Post #5 Ocena: 0

2015-06-12 12:05:55 (9 lat temu)

Solomon

Posty: 20

Mężczyzna

Z nami od: 05-06-2015

Skąd: -

Przeglądałem właśnie ogłoszenia z Birmingham i co drugie to warehouse operative i szczerze powiem, że byłbym mega szczęśliwy gdybym coś takiego złapał na full time. Pospisuję sobie adresy agencji, wyrobię konto w banku, umówię się o NIN i ruszam na przegląd ofert każdej z okolicy. Szybko się uczę, więc myślę, że jeśli uda mi się już zaczepić to w tamtejszy akcent z łatwością się w wtopię. A za powodzenia dziękuję bo się przyda. :D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DAAVIDF2

Post #6 Ocena: 0

2015-06-12 21:14:01 (9 lat temu)

DAAVIDF2

Posty: 265

Mężczyzna

Z nami od: 11-04-2015

Skąd: Birmingham

sorry ale jak widze jak ktoś pisze że szybko sie uczy to mnie bierze nie mniej praca w Birmingham jest tylko nie mów na rpzmowie i w agencji że się szybko uczyć bo mają wy... bo to

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielki_Mar

Post #7 Ocena: 0

2015-06-12 21:18:20 (9 lat temu)

Wielki_Mar

Posty: 153

Mężczyzna

Z nami od: 07-04-2015

Skąd: Prawie w domu

Luźna rozmowa o wszystkim i niczym w Birmingham
..Brummie accent :-]
Powodzenia.
Mój brat, po wizycie u nas rozmawiał w Pl z angolem i ten na wieść o tym, że brat był w Birmingham pyta...a rozumiałeś ich ?
odpowiedź brata...no nie zawsze :-]
odpowiedź anglika...
Spoko, My ich też nie rozumiemy *ROFL**ROFL**ROFL*

Ale...Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2015-06-13 09:37:09 (9 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Nie jest tak zle - przeciez jakos dajemy sobie tutaj rade

Do autora watku - Single Resource agencja robi teraz nabor - praca zacznie sie okolo polowy lipca przy pakowaniu gier

Alliance personel tez caly czas prowadzi nabor - praca przy pakowaniu bizuteri dla Claire
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Solomon

Post #9 Ocena: 0

2015-06-13 16:49:20 (9 lat temu)

Solomon

Posty: 20

Mężczyzna

Z nami od: 05-06-2015

Skąd: -

Aha czyli lepiej zostać w Polsce według co niektórych i zapieprzać za 1000zł miesięcznie bo tyle teraz dostaję, a praca fizyczna i to bardzo ciężka, bezrobocie około 20% w tym mieście. Znam osobę która pojechała do Birmingham i ledwo po angielsku mówiła i mimo, że do teraz nie wszystko rozumie i chodzi na kursy to daje radę i nie ma zamiaru do Polski wracać. Czytając to forum można dowiedzieć się, że w Polsce raj i nie warto nigdzie jechać..
A napisałem, że szybko się uczę bo to prawda, a nigdzie nie wspomniałem, że będę tak po jakichś agencjach mówił Dawidzie. Po prostu język bardzo szybko załapuję słuchając rozmów co nie tylko ja zauważyłem. I littleflower poprawiasz mi humor na koniec dnia, o pakowaniu gier słyszałem i miałem właśnie sprawdzić co i jak dokładniej, a o pakowaniu biżuterii info nie miałem. Już zerkam i serdecznie dziękuję za pomoc. ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2015-06-13 17:22:47 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,