MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

salma3just

Post #1 Ocena: 0

2015-07-12 21:49:06 (9 lat temu)

salma3just

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 05-09-2014

Skąd: newcatle

panika co ty z tym odchudzaniem; nie jestem gruba i nie czuje się gruba, moje BMI jest poniżej 25...nawet nie mam nadwagi; wiem o tym ze tyroksyna jest stosowana jako doping ale nie o to mi chodzi aby być szczupłą za wszelka cenę; ja po prostu zaczęłam się tak czuć ze wiedziałam ze cos jest już na rzeczy, poczytałam, porozmawiałam z ludźmi i dlatego zrobiłam test tsh w Polsce i wyszedł sporo ponad normę, i to nie chodzi o moja wagę, symptomów które odczuwam jest mnóstwo, swego czasu wypełniłam test w necie
http://www.chorobytarczycy.eu/test#0
i wynik miałam cos ponad 35, nie mowie ze on jest miarodajny ale jakos obrazuje mój stan; niedobór wit.D był od samego początku podobno niewielki;
wielbicielka, po ciąży jestem już 2,5roku; co do odchudzania...nigdy na poważnie do tego nie podchodziłam bo tez nie potrzebowałam, do uk przyjechałam z waga 48kg, teraz po 4 latach jest tego 20kg więcej...szczerze przyznam ze to kiedyś gorzej się odżywiałam niż teraz jak sama gotuje; stwierdziłam ze po 30 każdy tyje i się nie odchudzałam choć starałam się być aktywna; to ze nie potrafię zgubić nawet kilograma odkryłam jakoś w styczniu (po wykupieniu wycieczki do grecji); zaczęłam pic 2l wody, 2 razy dziennie slim fast zamiast posiłku, godzinny spacer z dzieckiem i 20km co wieczór na rowerku treningowym, po miesiącu kilogram do przodu zamiast do tylu;
co do serca to: w klatce piersiowej miałam cos w rodzaju gniotącego, uciskowego bólu, przy którym trudno złapać oddech, serce mi w tym momencie nie przyśpiesza, wcześniej częściej mnie łapał teraz rzadziej, ale o ile się zjawia to w ogóle nie jest to związane z uprzednim wysiłkiem, pościska pogniecie mnie przez 10 minut i przechodzi...co do palpitacji to czasami lapie mnie taki stan jakby paniki trochę jakby gonitwa myśli z szybkim tętnem (nie mam żadnych stanów lekowych to tak przychodzi jakoś samo) , ale jest to zawsze wtedy jak już położę się do lóżka spać, jestem już wtedy niby zmęczoną ale nie mogę zasnąć (często do wczesnych godzin porannych)
Buszko...zrobię dokładnie tak jak radzisz, co dwie głowy to nie jedna...zobaczę co powie inny lekarz
dzięki wszystkim za odpowiedzi...od dawna Was czytam ale nigdy nie zdecydowałam się napisać:)

[ Ostatnio edytowany przez: salma3just 12-07-2015 21:51 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wielbicielka

Post #2 Ocena: 0

2015-07-12 21:58:09 (9 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Tez robilam ten test, tez wynik byl spory :-] a teraz TSH 1.2 :-]

Uparlas sie ze to ma byc tarczyca i zadna sila chyba tego nie zmieni. Trudno, zycze zdrowia i powodzenia :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

salma3just

Post #3 Ocena: 0

2015-07-12 22:17:06 (9 lat temu)

salma3just

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 05-09-2014

Skąd: newcatle

nie uparłam się, jakby mi wyszedł podwyższony cukier to bym szła w tym kierunku, jakby wyszło białko w moczu szukałabym infekcji, ale ze wyszło wysokie tsh to poszłam w stronę diagnozowania tarczycy, dla mnie to dość sensowne; to ze ktoś się przestanie badać nie znaczy ze wyzdrowieje; szukam przyczyn mojego stanu bo wiem ze nie tak powinnam się czuć w wieku 30 lat

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #4 Ocena: 0

2015-07-13 08:05:01 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Najważniejsze w zdrowym ciele, to zdrowy duch. Nie przekonuj siebie i innych że jesteś na coś tam chora. Uśmiech na buzię i dołącz do zdrowych ludzi. Badania sobie zrób, możesz nawet je powtórzyć... i nie przekreślaj swojego zdrowia. Ponad 95% chorób to stan ducha. 30 lat to nie tragedia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

buszko

Post #5 Ocena: 0

2015-07-13 08:56:28 (9 lat temu)

buszko

Posty: 764

Kobieta

Z nami od: 22-12-2012

Skąd: Wonderland

salma z tym uciskowym bólem w klatce piersiowej miałam tak samo, miałam robione badania serca, skan I nic, serducho ok. W końcu nie doszli od czego I co to było. u mnie z samopoczuciem różnie bywa, czasem strasznie, do dzisiaj dochodzą co jest grane. Niestety przy chorobach autoimmunologicznych często lubią się przypelętać inne choroby.
Weź pod uwagę że może to być też nerwica serca. Niby nic groźnego ale daje w dupę

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,