MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zamieszkanie niedaleko lotniska Birmingham

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tusia89Mr

Post #1 Ocena: 0

2014-10-31 18:59:36 (10 lat temu)

tusia89Mr

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 31-10-2014

Skąd: ???

Witam:) planuję w najbliższej przyszłości przeprowadzić się z Mężem do Birmingham i docelowo mam nadzieję pracować na lotnisku. Stąd właśnie moje pytanie do osób mieszkających w Bham czy tamte okolice są spokojne??I czy jest to teren gdzie sa jakies sklepiki, kino czy galeria?? Zdaję sobie sprawę iż czekając na przepustkę na lotnisko będę musiała sobie znaleźć jakąś inną pracę na przeczekanie...
Może jednak Waszym zdaniem znaleźć mieszkanie bardziej w centrum Bham a do pracy w przyszłości dojeżdżać??czy tam również jest tak droga komunikacja jak w Londynie i lepiej blisko pracy mieszkać?

zmieniając pytanie czy ktoś się orientuje ile zarabiają pracownicy kina (o ile tak owe jest w okolicy)??czyn to praca jak u nas w Polsce tylko dla studentów??

w okolicy lotniska jest dużo pubów czy dyskotek,zeby w razie coś załapać się tam do nalewania piwa??

Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie wskazówki bo do wyjazdu daleko (ok 11 msc jeszcze) i waham się czy nie był by lepszy Liverpool.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2014-10-31 20:13:39 (10 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Myślę, że "tak owe" są wszędzie...

Nie zapomnij burki sobie kupić, może się przydać wśród rdzennych mieszkańców Bham.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Guylian

Post #3 Ocena: 0

2014-10-31 21:08:15 (10 lat temu)

Guylian

Posty: 429

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Birmingham

Hej, ja mieszkam niedaleko lotniska i coz, okolica nie jest najspokojniejsza (mam na mysli moje Chelmsley Wood czy Marston Green) ale Solihull z drugiej strony to juz inna bajka. Kina w okolicy nie ma ale sa restauracje na lotnisku jesli na takiej pracy Ci zalezy. Acha, sprawdz w sieci, bo maja byc przyjecia do pracy na lonisku, widzialam info na TT.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tusia89Mr

Post #4 Ocena: 0

2014-11-01 08:42:08 (10 lat temu)

tusia89Mr

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 31-10-2014

Skąd: ???

Tomaszzet...a jakie Twoim zdaniem miasto powinnam bybrac,żeby ceny za wynajem mnie nie zabiły,było lotnisko w danym mieście bądź niedaleko i żeby o pracę nie było bardzo ciężko?? Wy tam mieszkacie,znacie się i możecie coś polecić. Ja robie rekonesans i naprawdę zależy mi na wybraniu dobrego miejsca na życie na kilka lat a może i nawet na zawsze...czas pokaże. A o pracy na lotnisku myślę o duty free.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2014-11-01 09:11:49 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tusia89Mr

Post #6 Ocena: 0

2014-11-01 09:19:16 (10 lat temu)

tusia89Mr

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 31-10-2014

Skąd: ???

Ceny oczywiście za wynajem juz "widziałam",w sensie sledzialam ogłoszenia na gumtree i niby rozeznanie mam. Was proszę o radę gdzie się "przyjemnie"zyje-otoczenie,ludzie żeby to spełniało moje "wymagania".a duty free to nie bramki i kontrola tylko sklepy wolnoclowe Czyli sprzedaż,która się aktualnie zajmuje w PL

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,