MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wprowadzka w okolice Birmingham

« poprzednia strona

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 9 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2019-11-09 18:55:13 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Znam niezle Redditch ;).
Porownalam do wczesniej wspomnianego Leamington.

Skoro stek bzdur, prosze, sprostuj.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #2 Ocena: 0

2019-11-09 19:13:31 (4 lata temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-09 18:55:13, karjo1 napisał(a):
Znam niezle Redditch ;).
Porownalam do wczesniej wspomnianego Leamington.

Skoro stek bzdur, prosze, sprostuj.

Znasz nieźle Redditch? Chyba z opowieści.
Pracy jest w bród, przeróżnej, miasto ma doskonały system drogowy, dobre połączenia z autostradami,połączenia kolejowe, ceny wynajmu domów przyzwoite.O szkołach nie będę się wypowiadał, moje dzieci są dorosłe.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2019-11-09 19:32:06 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Alez nie neguje, ze jest to sympatyczne miasteczko.
Natomiast sa w okolicy ciekawsze i do tego sie odnioslam.
Co do cen, zgadzamy sie, nie jest drogo.
Szkol jest pare niezlych, czesc takich sobie, ale co kto lubi.
Praca, Redditch - 5 ogloszen, Leamington - 54, tylko z ostatniego tygodnia, portal, z ktorego korzystam najczesciej.

Ale OT prace ma, w Coventry, wiec to nie jest glownym aspektem.

Samo polaczenie z autostradami nie gwarantuje przepustowosci, szczegolnie w godzinach szczytu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #4 Ocena: 0

2019-11-09 19:55:53 (4 lata temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Karjo, co mnie obchodzi Lemmington, pytanie dotyczyło Redditch i o tym piszę. Po za tym, kto rozsądny pracując w Coventry, planuje zamieszkać w Redditch?
Godziny szczytu i korki. Gdzie ich nie ma?
Mam takie wrażenie że, piszesz tylko po to żeby sobie popisać.
No dobrze, wracam do swoje niszy, niech mądrzejsi się wypowiadają.
Game over
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2019-11-09 20:04:42 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Moze wobec tego warto by bylo przeczytac wypowiedz OP?

Cytat:

2019-11-07 18:47:12, Rybkaa26 napisał(a):
A co powiecie o przeprowadzce do Redditch?rodzina 2+2.dzieci w wieku szkolnym. Maz mialby mozliwosc transferu do pracy pod cocentry wiec rozpatrujemy okoliczne miejscowosci do zamieszkania i czy jest ogolnie praca w tamtych okolicach(czyli Coventry,Bham)tak zebym znalazla cos rowniez dla siebie. Ktos pisal ze korki na drogach...czy rzeczywiscie tak zle byloby dojechac np z Redditch do Coventry do pracy rano ??Pytam o ta miejscowosc bo mam wrazenie ze jest tam dosyc duzo zieleni i domy troche tansze pobudowane na obrzeżach miasta(?).malo muzulmanow?


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #6 Ocena: 0

2019-11-09 22:30:05 (4 lata temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

A ja w Birmingham mieszkam juz 9 lat i nie zaluje, moze dlatego ze w przeciwnym kierunku niz Davidoff opisywal ale jak kazde miasto w UK , tak i Birmingham ma swoje lepsze i gorsze dzielnice, wystraczy popatrzec po cenach domoch za podbobny ilosc pokoi czy chocby po ilosci domow dostepnych do wynajecia, raczej oloice gdzie jest pelno do wynajecia do taki "super nie naleza". Moja dzielnica nie jest moze najlepsza ale brak multi-kulti , dobre szkoly i zajec po za lekcjunch a do centrum miasta 20 minut samochodem lub autobusem nieco dluzej, brak polskich sklepow czy innych tanich ( mam tylko Sainsbury) ale sa w okolicznych dzielnicach. Wiec oceniach kilkumilionowe miasto po kilku dzielnicach tylko wedlug mnie jest nie fair. Co do dojazdow do pracy - zalezy od godzin - jana szczescie wyjezdzam przed szczytem - 6.20 rano wtedy dojazd zajmuje mi tylko 20 minut, droga ta godzine pozniej moze zajac nawet 3-4 razy dluzej. Tak samo z powrotem - koncze o 4 tej wiec przed szczytem na drogach jeszcze tym bardziej ze droga jest przez M6 wiec omija osiedla i szkoly. Gdyby mnie bylo stac to wciaz zostalabym w Birmingham ale w dzielnicy np Solihul obrzeza, Castle Bromich ma kilka fajnych uliczek czy Edgbaston albo Sutton Coldfield - ale jak na razie nie chce pracowac zeby tylko kredyt splacac jako ze damy te sa od cojanmniej 500 tys w gore ( w tych okolicach co sie mnie podobaja)
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: 0

2019-11-10 05:45:52 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

No przecież to napisałam - cena za życie w normalnym miejscu - a jak ktoś ma węża w kieszeni, albo bida to ...
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,