MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ja ... a on do kraju nie chce wracac

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

justa1980

Post #1 Ocena: 0

2007-11-08 18:18 (16 lat temu)

justa1980

Posty: 7

Z nami od: 17-10-2007

Skąd: telford

oby, lubie swoja pracę i chciałabym do niej wrócić
narazie pracuje w fabryce
dzieki
buziaki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krunschwitz

Post #2 Ocena: 0

2007-11-08 18:24 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Pewnie ze wazne jest pracowac przy tym co sie lubi najbardziej.
Ja tez bardzo chcialem kontynuowac tutaj moje pasje z Polski,ale niestety zycie szybko zweryfikowalo moje plany.Mimo to ,po okresie "dolow"wyszedlem na prosta i daje rade.
Ty tez dasz.
I tej wersji sie trzymaj.:-D
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #3 Ocena: 0

2007-11-08 19:13 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

czytelnik1

Post #4 Ocena: 0

2007-11-08 19:59 (16 lat temu)

czytelnik1

Posty: 227

Z nami od: 12-06-2007

Mieszkamy w UK poltora roku i przez ten czas mielismy tyle problemow ze pomyslalam o napisaniu ksiazki ( mur beton bedzie nr 1 :-] ) a jednak nie chce wracac, ogolnie nie tesknie za Polska tylko za rodzicami. Tutaj nauczylam sie nie rozmyslac duzo a brac sie za tzw robote i patrzyc kiedy moge wejsc schodek wyzej, powoli, powoli i za 50 lat bede pania manager jak w Polsce hi,hi:-]:-]:-]. Wszystko bedzie dobrze, wiecej humoru, mniej rozmyslania o sobie i swoim zagubieniu a wiecej o tym co moge osiagnac i jak to zrobic bo tutaj mamy wielkie mozliwosci i dano nam szanse nie zmarnujmy jej!!! Buziaczki i byle do przodu :-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]...

[ Ostatnio edytowany przez: czytelnik1 08-11-2007 20:19 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ksiezniczka

Post #5 Ocena: 0

2007-11-14 10:36 (16 lat temu)

ksiezniczka

Posty: 58

Z nami od: 16-01-2007

Oczywiscie ze kazdy ma slabe dni i chwile zwatpienia , to mija a potem znow wraca, niezaleznie jak dlugo sie jest i jak dobra prace sie ma. Zawsze jest tak, ze cos jest kosztem czegos i wszystko w zyciu jest sprawa wyboru , ale ja jestem zdania ze nic na sile. Jesli przybija Cie doslownie wszystko, to ja na Twoim miejscu zapytalabym siebie czy warto. Wiem, wiem, w Polsce tak prosto nie bedzie, ale przeciez tam tez zyja ludzie i jakos daja sobie rade. Jedno jest pewne - jesli bedziesz zmuszac sie do czegos to badz pewna , ze nigdy Ci to nie wyjdzie. Znam ludzi ktorzy wrocili do kraju pomimo swietnych zarobkow tutaj i sa na prawde szczesliwi. Oczywiscie zgodnie twierdza ze poziom zycia w Polsce jeszcze dlugo nie bedzie tak wysoki jak w UK , ale pomimo to sa szczesliwi bo zyja w zgodzie z samym soba i to jest chyba najwazniejsze. Nie wazne gdzie, nie wazne za co i nie wazne jak ale wazne ze w zgodzie z samym soba - czego i sobie i Wam zycze.
Dziekuje i pozdrawiam:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,