MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

D4 medicals na LGV/HGV

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Glutznosa

Post #1 Ocena: 0

2017-08-30 18:28:36 (7 lat temu)

Glutznosa

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 30-08-2017

Skąd: Rochdale

Hej. Orientuje się ktoś gdzie w okolicach Manchester można zrobić w miarę szybko i tanio owe badania? Robił ktoś ostatnio może i jest w stanie polecić jakieś miejsce? Ewentuanie nr telefonu?
Googlowałem trochę na ten temat i najtańsze znalazłem za 45f, z tym że trzeba czekać troszkę. W GP chcą 75f. A takie 'na jutro' najtaniej znalazłem za 100f...

Ktoś, coś? Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam

[ Ostatnio edytowany przez: Glutznosa 30-08-2017 18:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

razone

Post #2 Ocena: 0

2017-10-02 17:07:59 (7 lat temu)

razone

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 04-04-2012

Skąd: Whitefield

Formę d 4 można zrobić w Bolton sprawdź w internecie driver Mvedical test d4 lecz bez czekania jest to niemożliwe ponieważ są tylko wybrane dni i sie rejestrujesz płacisz przez stronę internetową morzesz wybrać dostępny wolny termin jeśli wszystko jest ok to formalność ok 20 min.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2017-10-02 18:01:32 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Dziwne ze medical test na ciężarówki można zrobić gdziekolwiek , u byle pierwszego lepszego "lekarza" , jak ja robiłem testy dla TFL w przypadkowym GP to kazali mi zrobić jeszcze raz tylko ze w moim GP w którym jestem zarejestrowany od conajmniej roku a lekarz ma "papiery" na wydawanie zaświadczeń i wgląd w moja medyczna historie z conajmniej ostatnich dwunastu miesięcy. Wydawało mi się ze prowadzenie ciężkiego sprzętu to większe restrykcje a tu widać ze może Cię zbadać ktokolwiek bo to tylko "formalność"...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

razone

Post #4 Ocena: 0

2017-10-05 15:40:22 (7 lat temu)

razone

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 04-04-2012

Skąd: Whitefield

Tak w tym kraju jeśli z dana osobą i jego zdrowiem to tylko formalność ponieważ tu niema takich badań jak w Polsce id dopiero się je wykonuje po ukończeniu 45 roku życia jeśli niema jakichś medycznych problemów u danej osoby.W Polsce jeśli wykonujesz zawodowo prowadzenie pojazdu powyżej 3,5 tony musisz mieć badania psychotechniczne nie zależnie od wieku kierowcy co 5 lat lub krócej.Tylko w Polsce te badania nie każdy przejdzie dlatego tu to tylko formalność.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2017-10-05 16:21:45 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

ale dziwne by w tym samym kraju latwiej przejsc testy medyczne na TIRa niz na taksowke , bynajmniej na tradycyjna londynska taksowke , nie wiem jak na inne

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,