MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Spotkanie w rodowitym gronie Bolton. Realne?

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Nowina

Post #1 Ocena: 0

2015-11-22 07:50:07 (8 lat temu)

Nowina

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 22-11-2015

Skąd: Farnworth

Hej :) Jestem tu nowa i założyłam temat w minucie rodzącej sie frustracji. Nigdzie nie znajduję miejsc rozrywki (klub, pub, ostatecznie disco) gdzie w zwykły, nieświąteczny weekend mogłabym spotkać polskie towarzystwo. Pracuję z Anglikami w większości i lubię ich choć .. zwyczajnie ckni mi się do rozmowy, nad formą której nie muszę sie specjalnie wysilać.
Mieszkam pod Bolton. Ciagle słyszę jak wielu tu Polaków, ale żeby znaleźć miejsce gdzie mozna sie niezobowiązująco z nimi spotkać przy piwie i muzyce - z tym juz kłopot :) Są jakieś familijne spotkania od czasu do czasu w organizacjach polonijnych ale mnie nie o to chodzi. Mam ochotę po prostu wyjsć czasem wieczorem na imprezę czy koncert, ot co.
Spodziewam sie, ze zaraz ktoś serdeczny napisze bym poszukała w google. Odsyłam równie serdecznie życząc powodzenia, a gdy znajdzie cos więcej niż rodzinne festyny i spotkania dla samotnych mam w Bolton to zwrócę honor.
Jeśli ktos posiada informacje o tym, gdzie mozna znaleźć polski klub lub polskie towarzystwo w angielskim klubie w Bolton - prosze o kontakt. Jeśli jest ktos, kto chciałby zainicjować takie spotkania i zaproponuje jakieś miejsce - tez swietnie. Moze znajdziemy cos razem i dla siebie, zeby co któraś sobotę przypomnieć sobie, ze nie tylko praca sie żyje :)
Pozdrawiam :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #2 Ocena: 0

2015-11-22 09:34:30 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Ja tam się nie znam na skupiskach Polaków... W Oxford jest ich dużo, jeżeli chcemy być sami to nie zapraszamy do naszego stowarzyszenia gości z poza Polski... Nie pamiętam takiej okazji bo jesteśmy, my, jako Polacy gościnni. Zresztą Nasz Naród słynie z otwartości... jesteś Polką?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jestemvii

Post #3 Ocena: 0

2015-11-22 11:27:01 (8 lat temu)

jestemvii

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 20-11-2015

Skąd: manchester

to dobry pomysl na takie spotkania pomiedzy praca. Mnostwo ludzi spedza cale godziny szukajac sie w internecie - a czemu nie w realu? W jakim jestes wieku? i czy masz rodzine? Ja moglabym zaproponowac - kino, moze jaksies kilkudniowe/weekendowe kursy, gdzies out?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nowina

Post #4 Ocena: 0

2015-11-22 14:37:06 (8 lat temu)

Nowina

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 22-11-2015

Skąd: Farnworth

Dziękuję za odpowiedzi.
Oksford "trochę" daleko :) i tak - jestem Polką.
jestevii - nie, nie mam rodziny, dlatego tęsknie za niesluzbowymi kontaktami z ludźmi. W Manchester jestem od września, wcześniej przez dwa miesiące w Londynie i tam było takie miejsce, gdzie zazwyczaj w piątki mozna było spotkać kogoś mniej lub bardziej znajomego (i choć tez to znajomosci z pracy ... to jednak w innych okolicznościach). Tutaj mi tego brakuje. Nie mam co prawda potrzeby hulania co tydzień ale raz na jakiś czas dobrze jest się rozerwać i porozmawiać z żywym człowiekiem. Wirtual rekompensuje cos ale to ledwo namiastka. Mam 37 lat. O jakich kursach wspomniałaś? Możesz przybliżyć?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2015-11-22 14:41:56 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jestemvii

Post #6 Ocena: 0

2015-11-22 22:08:00 (8 lat temu)

jestemvii

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 20-11-2015

Skąd: manchester

myslalam o jakims craft, Mindfulness, chetnie tez posiedze przy kawie, po kinie,,,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

czedek

Post #7 Ocena: 0

2015-12-06 21:42:34 (8 lat temu)

czedek

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 05-12-2015

Skąd: Manchester

Nie wiem czy się nie spóźniłem... Udało się coś zorganizować?
Jeżeli nie, albo, jeżeli coś jest jeszcze w planach, to ja chętnie wpadnę.
Pracuje tu od kilku miesięcy i jak już, gdzieś wychodzę, to ludźmi z pracy...
więc "Mindfulness" po polsku - jako lubo.
Mieszkam na południu man, więc Bolton to kawał drogi, ale centrum Manchesteru jak najbardziej.
Z mojego skromnego doświadczenia, to w Northern Quarter można znaleźć kilka ciekawych miejsc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,