MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ogólne pytania na temat życia w Manchesterze!

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Khaifer

Post #1 Ocena: 0

2015-06-10 13:39:28 (9 lat temu)

Khaifer

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 10-06-2015

Skąd: Manchester

Witam,
Pytań mam wiele, natomiast jeśli jesteś w stanie odpowiedzieć na chociaż jedno z nich, będę niesamowicie wdzięczna!
Znalazłam pracę, rozpocznę ją pierwszego sierpnia - będę zarabiać w okolicach 900 - 1,200 funtów w zależności od miesiąca. Niższe stawki idą na zimę. Pytania w punkcikach dla ułatwienia :-)

1. Koszt mieszkania poza centrum - W OKOLICACH LOTNISKA - nie dalej niż 40 minut busikiem. Będę szczęśliwa mieszkając z 10 ludzi. Lubię towarzystwo i chaos. Ale preferuję raczej większy własny pokój.

1.2 Jeśli jesteś w stanie - w jakiej części miasta powinnam szukać mieszkania jeśli pracuję na lotnisku?

null

3. Komunikacja miejska - busy? Pociągi? Tramwaje? Znalazłam ponad sto stron traktujących o tym temacie ale na żadnym nie ma konkretów. O której startuje dzienna komunikacja, jak często są połączenia nocne? Czy można zakupić jeden bilet miesięczny na tramwaje/busy/pociągi?

4. Najciekawsze rzeczy do zrobienia w czasie wolnym!

5. Strony do wynajmu mieszkania - INNE NIŻ GUMTREE!

Jeśli jesteś w stanie odpowiedzieć lub nawet odesłać mnie do linków, których znalazłam aż za wiele - ale żaden nie daje mi żądanych odpowiedzi - to śmiało! :') Wujek google milczy a zaczynam się niecierpliwić.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2015-06-10 14:05:29 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Khaifer

Post #3 Ocena: 0

2015-06-10 23:20:35 (9 lat temu)

Khaifer

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 10-06-2015

Skąd: Manchester

Widzę że pierwszy post i już doczekałam się cebulaczkowej odpowiedzi :-)
Informację są tak rozrzucone i sprzeczne że naprawdę, od serca cięzko jest się czegoś dowiedzieć. Jak chcesz - wyślij mi linka - Chętnie poczytam twoje znaleziska. Do tego większość informacji jest NIEAKTUALNA. Wszystkie forumowe znaleziska datuję na 2013 najpóźniej, natomiast wszystkie nowsze pozostawione są z odpowiedzią "idz poszukaj".

[ Ostatnio edytowany przez: Khaifer 10-06-2015 23:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #4 Ocena: 0

2015-06-11 00:21:05 (9 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Skoro w drugim poscie od cebularzy skrzeczysz, to chyba nie warto się wypowiadać mając postów 3800+ na koncie i sporą historię w kieszeni.

Google na prawdę nie gryzie, a i doktorantem być nie trzeba. Ale Ty pewnie nawet burakiem nie jestes, skoro nie potrafisz sobie poradzić z trzema słowami:

home to let

A jesli Tobie moja cebulasta odpowiedź nie przypasuje, to sobie zostań na tym swoim drzewie z pierwszego postu.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 11-06-2015 00:22 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,