MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy jest niebezpiecznie?

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2015-06-07 23:58:35 (9 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Co jest tanie to jest drogie. Przekonał się mój znajomy, który się przeprowadził z Altrincham do Clayton. Wrócił.

I tu nie chodzi o to, aby mięc większe i droższe, ale normalne. Zwłaszcza, że on ma cenę na Moss Side, za jaką i w normalnej dzielnicy znajdziesz. A 5 dych więcej (na miesiąc), to już spokojnie.
No i można mieszkać dalej od centrum, ale tam pracować albo mieć dobry transport. Np. Metrolinkiem.

[ Ostatnio edytowany przez: stanislawski 07-06-2015 23:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Maleena

Post #2 Ocena: 0

2015-06-08 01:24:59 (9 lat temu)

Maleena

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 19-05-2015

Skąd: Manchester

Te 350 to mój max budżet na poczatek, dopóki nie znajdę pracy i będę wiedziala na czym stoję, ale widzialam trochę pokoji w tej cenie, wiec będę szukala czegoś mając na uwadze Wasze wskazówki.
Wiem ze dobrze byloby najpierw mieć robotę a potem szukać lokum, ale nie wyobrazam sobie ze będę pracowac, mieszkać w hostelu i szukać mieszkania w międzyczasie. Nie moglabym ani otworzyć konta ani zarejestrować się po ten caly NIN.
Ale naprawdę dziękuje za wskazówki. Jak przegladalam różne miejsca to mialam wrażenie ze w niektórych dzielnicach jest prawdziwy armagedon...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #3 Ocena: 0

2015-06-08 08:20:25 (9 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2015-06-08 01:24:59, Maleena napisał(a):
Te 350 to mój max budżet na poczatek, dopóki nie znajdę pracy i będę wiedziala na czym stoję, ale widzialam trochę pokoji w tej cenie, wiec będę szukala czegoś mając na uwadze Wasze wskazówki.
Wiem ze dobrze byloby najpierw mieć robotę a potem szukać lokum, ale nie wyobrazam sobie ze będę pracowac, mieszkać w hostelu i szukać mieszkania w międzyczasie. Nie moglabym ani otworzyć konta ani zarejestrować się po ten caly NIN.
Ale naprawdę dziękuje za wskazówki. Jak przegladalam różne miejsca to mialam wrażenie ze w niektórych dzielnicach jest prawdziwy armagedon...


Z tym hostelem, to jest taki problem, że on cię trochę ogranicza w poszukiwaniach, terytorialnie. Hostel są pewnie tylko w okolicy centrum (nie wiem dokłądnie, nie byłem)?
A robota jest np. w Trafford Parku, w Broadheath, Roundthorn Industrial Area i w różnych skupiskach biur. Zresztą każde borough ma swoje centrum.
350 to wszystko? Nie masz na depozyt?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Maleena

Post #4 Ocena: 0

2015-06-08 08:33:04 (9 lat temu)

Maleena

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 19-05-2015

Skąd: Manchester

Ja bede szukać pracy w sklepach odziezowych (lub innych) i ewentualnie w restauracjach. Mam pieniądze na depozyt i na jakieś 2 miesiące życia w razi gdybym nie znalazla pracy i biorąc pod uwage czynsz i depozyt w max wysokości 350£.
No i zostając np tydzień w hostelu trace 100£ na sam nocleg (a jeszcze sa przeciez inne wydatki) i dodatkowo nie mogę się zarejestrować i konta w banku otworzyć i trace dużo czasu. No ale trudno.
Przylatuje w piątek, mam nadzieje że do niedzieli znajdę pokój i w poniedzialek rusze z kopyta z cala reszta.

Edit: od razu po przyjeździe i tak planuje kupić bilet miesięczny wiec będę calkiem mobilna haha

[ Ostatnio edytowany przez: Maleena 08-06-2015 08:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

_Smarq_

Post #5 Ocena: 0

2015-06-21 13:24:53 (9 lat temu)

_Smarq_

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 22-02-2015

Skąd: Manchester

Cześć.

Tam jest raczej niebezpiecznie - M14 radziłbym omijać (pomiędzy Princess Road, Platt Lane i Wilmslow Road), gdyż jest to dzielnica zamieszkała głównie przez nie-białych, i/lub ludzi dość ubogich.
Zakładam, że pokój jest tani? To właśnie dlatego :)
Warto dołożyć £10-30 więcej na tydzień, i znaleźć coś bezpieczniejszego. M15, M16 i M21 to generalnie dobre kody pocztowe, dodaj do tego Fallowfield, Withington i Didsbury.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,