MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prawdziwe ceny domow

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 55

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Eva1977

Post #1 Ocena: 0

2014-12-16 22:03:47 (9 lat temu)

Eva1977

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 26-09-2014

Skąd: Londyn

Witam od jakiegos czasu jestesmy z mezem zainteresowani kupnem domu w Manchaster. Kiedy ogladalismy wczesniej online ceny w agencjach byly srednio 70-90 tys. Kliknelam na powiadomienia zeby widziec jakie sa oferty i ciagle przychodza mi okolo 140-170 tys...Teraz moje pytanie jest jak jest naprawde? W jakiej cenie mozna kupic dom 2-3 bed ? Szukam dzielnicy a nie znam Manchaster gdzie sa dobre szkoly ,polaczenie no i w miare bezpiecznie. Czeko sie spodziewac cenowo? Nie wiem juz teraz czy te w agencjach wogole istnieja czy to sa ceny w licytacji? Moze tam nie da sie mieszkac???
Dziekuje :-) i pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2014-12-17 07:32:32 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Qmas_84

Post #3 Ocena: 0

2014-12-17 08:22:50 (9 lat temu)

Qmas_84

Posty: 259

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2009

Skąd: Manchester

Ceny w Manchester to sa od 50tys (omijac wielkim lukiem dzielnice) po 250tys i w gore. Sa watki w dziale manchester o dzielnicach itd. My 2 lata temu kupilismy 3bed z bardzo duzym ogrodem za 95tys w Kearsley BL4 - sprawdzilem post code to ze nie jest najlepiej ogolnie zly a ja mieszkam juz 2 lata i powiem ze te wszystkie opinie o post codach i bezpieczenstwie nie zawsze sie sprawdzaja. Domy na ulicy prkatycznie co drugi na wlasnosc kilka consil duzo dzieciakow na ulicy mlodych wiec mlode malzenstwa na ulicy bawia sie razem.
Czeka cie troche szukania i sprawdzania opini oraz musisz sama podjechac zobaczyc co i jak zanim podejmiecie decyzje. Jak cos to pisz. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Awa

Post #4 Ocena: 0

2014-12-17 09:41:11 (9 lat temu)

Awa

Posty: 264

Z nami od: 02-08-2006

Skąd: Manchester

Odradzam kupowanie domu nie znajac Manchesteru. Wynajem na 6 miesiecy, podczas ktorych duzo czasu spedzisz na czytanie raportow rankingowych szkol oraz wizyty w roznych dzielnicach po zmroku itp. Ja mieszkam tu baaaardzo dlugo, wybralam dom w spokojnej dzielnicy ze szkola 'outstanding' a i tak chce sie wyprowadzic, bo okazalo sie, ze wszyscy bez wyjatku goraco popieraja UKIP i jest tylko kwestia czasu zanim dociekliwe wypytywania przed brama szkoly o moj akcent (zawsze z nadzieja pytaja: 'South Africa?' w mysl 'rasisci wszystkich krajow laczmy sie') zamienia sie w podworkowe dreczenie dziecka, bo dzieci niestety powtarzaja, co uslysza w domu.

Co dla jednych bedzie bezpieczna dzielnica, dla innych wcale nie, wiec opieraj sie na opiniach osob, ktore znasz osobiscie.
Popieram wypowiedz powyzej - trzymaj sie z dala od domow za 50 - 70 tysiecy. Niestety, im lepsza dzielnica, tym drozsze domy, bo kazdy chce tego samego - bezpieczenstwa i szkol na poziomie, wiec podaz nie nadaza za popytem.

Powodzenia i wytrwalosci,
Awa

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2014-12-17 09:45:47 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2014-12-17 12:43:36 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2014-12-17 13:43:59 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Szukasz domu w granicach 70k£, to male szanse na znalezienie czegos w dobrej okolicy, w stanie innym niz generalny remont, a raczej do wyburzenia i postawienia od nowa, w poblizu sporego miasta.
w takiej cenie moze byc cos ewentualnie na wsi walijskiej, szkockiej, jesli ma byc w miare bezpieczna.
Najpierw ustalcie okolice, gdzie chcecie cos kupic, potem warto polowac na nowe ogloszenia, mysle, ze ponizej 120k £ nie ma co liczyc na cos sensownego do zamieszkania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eva1977

Post #8 Ocena: 0

2014-12-17 13:48:34 (9 lat temu)

Eva1977

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 26-09-2014

Skąd: Londyn

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi .Wiem ze najlepiej by bylo pomieszkac wtedy nie musialabym pisac i pytac o dzielnice i ceny domow .
Nie mam mozliwosci najpierw wynajac poniewaz maz ma obecnie stala prace i bedzie mozliwosc wziecia kredytu natomiast w Manchester bedziemy zaczynac wszystko jakby od poczatku...Chcielibysmy wziasc kredyt i kupic w Manchaster obecnie mieszkamy niedaleko Londynu.
Moze byc do remontu wewnatrz maz jest budowlancem wiec to nie stanowi problemu.
Nie znam dzielnic ciezko sie okreslic na jakiej szukac :(

[ Ostatnio edytowany przez: Eva1977 17-12-2014 13:51 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2014-12-17 13:59:48 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Bedzie stac na utrzymanie 2 domow, jeden remontowany, drugi do zamieszkania, plus ewentualny pokoj dla meza w Man na dlugi czas remontu, skoro ma to byc metoda gospodarcza, wlasnymi silami?
Do tego sam zakup materialow remontowych tez tez spory wysilek finansowy.
Do tego znalezienie pracy dla meza.
Do tego zostajesz sama z praca, dziecmi(jesli sa).
Jak dla mnie, mission impossible, start od niewlasciwej strony, ale co kto lubi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eva1977

Post #10 Ocena: 0

2014-12-17 14:12:26 (9 lat temu)

Eva1977

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 26-09-2014

Skąd: Londyn

Myslelismy o domu do zamieszkania ale i do remontu tzn zeby robic pomalu pokoj po pokoju ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,