MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Obajwy rasizmu UKIP w okolicach Manchester

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

byniobenio

Post #1 Ocena: 0

2014-10-03 16:24:02 (10 lat temu)

byniobenio

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 03-10-2014

Skąd: north-west

Cytat:

2014-10-03 16:13:05, Wielim napisał(a):
Ty myślisz ze dywizjon wygrał wolność dla Anglii? Owszem przyczynili się do zwycięstwa ale byli tylko małym procentem


Ja i nie tylko ja że w znacznym,no chyba że książki itd kłamią.
Cytat:

2014-10-03 16:13:05, Wielim napisał(a):
myślę że raczej policja nic z tym nie zrobi, napis sam w sobie nie jest aż tak drastyczny, nie jest na waszym domu tylko chodniku, myślę że zostanie usunięty przez council a Wam radzę dodatkowe środki ostrożności przez jakiś czas


Policja wiem że raczej nic nie zrobi,ale jak przyjadą tu radiowozem to niech anglicy widzą że nie bagatelizujemy sprawy i podchodzimy do sprawy poważnie.Sprawa jest zgłoszona,czekam na telefon od nich teraz.

Council na bank to wyczyści na dodatek przyjadą tu o tym prozomawiać,już mają też zgłoszenie.

A napis choć drastyczny nie jest to sprawia że człowiek w swoim domu czuje się jak w budzie zaszczuty pies.

Pozdrawiam i życzę wszystkim oby nie mieli takich incydentów.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

David40

Post #2 Ocena: 0

2014-10-03 16:38:45 (10 lat temu)

David40

Posty: 161

Mężczyzna

Z nami od: 14-02-2013

Skąd: Gadu gadu

Znamy Polska otwartosc w Polsce w stosunku do innych narodowosci. Nie oszukujmy sie ale Polacy byliby jeszcze gorsi gdyby to do Polski zjechaly sie takie ilosci Murzynow, Arabow, Hindusow, RUskich, Ukraincow, Litwinow, Hiszpanow,Rumunow, Bulgarow i wielu wielu innych. W kazdej klasie byloby po kilkoro dzieci ni w zab nie mowiacych po polsku,szpitale pekajace w szwach, szkoly tez,spadek wynagrodzen, wzrost przestepczosci, wzrost bezdomnych, wzrost cen mieszkan. I nijak nie mozna tego zatrzymac bo jestesmy w Uni i wszyscy maja prawo do nas przyjechac. Jak my bysmy reagowali? Mysle, ze polalaby sie krew.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #3 Ocena: 0

2014-10-03 16:43:17 (10 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Kilka tygodni temu moj prawie siedmioletni syn uslyszal od swojego troche starszego kolegi, ze: "wszyscy Polacy powinni byc wykopani z UK". Nie powiem, nieco sie zirytowalam, na tyle, ze poszlam porozmawiac z rodzicami "malego nacjonalisty". Czy sie martwie? Nie bardzo prawde powiedziawszy, ale na pewno nie bede udawac, ze problem nie istnieje i kazdy objaw szowinizmu, rasizmu i ksenofobii bede traktowac z taka powaga jakiej sie ode mnie oczekuje w Wielkiej Brytanii, liczac na to, ze Krolowa bedzie ze mnie dumna!
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2014-10-03 16:51:57 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

byniobenio

Post #5 Ocena: 0

2014-10-03 16:57:30 (10 lat temu)

byniobenio

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 03-10-2014

Skąd: north-west

Ja się z tym wszystkim zgadzam co tu piszecie że tłok w szpitalach,że w szkołach i aptekach,że ceny domów do góry...ale jak tu mieszkam i jak to czy to w szpitalu,czy aptece to zawsze najwięcej jest pakistów,dwa razy musiałem jechać na emergency i zawsze 80% w poczekalni to pakisty,reszta biali.Na szczęscie tu gdzie mieszkam nie ma ich prawie wcale.

Ja też jestem za tym aby beneficiarzy,krętaczy i nierobów bez języka stąd wydalić.
Rozumiem ich bez dwóch zdań,ale po co się czepiają porządnych ludzi.ja nie biorę ani nigdy nie brałem zadnych benefitów choc wiem ze mogłem,uczciwie zarabiam,zona też,córka tu sie urodziła i ma brytyjski paszport.

Mam tylko cichą nadzieję że na tym incydencie z moim chodnikiem się zakończy.Dziś zrobiłem mały objazd po mojej miejscowości i przy domach innych polaków nie było takich jaj.I dobrze bo źle nikomu nie życzę.

[ Ostatnio edytowany przez: byniobenio 03-10-2014 17:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2014-10-03 17:12:38 (10 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Masz racje, nieięcej jest kolorowych imigrantów, większość nie pracuję, ciągnie zasilki i mnoży się na potęgę, ale lewackie rządy zwolenników multikulti zrobiły swoje i można poważnie beknac za złe słowa w ich kierunku wiec Anglicy wyzywaja się na Polakach, ktoś musi być kozlem ofiarnym. .. swoją drogą współczuję Anglikom ze ich stolica wygląda jak połączenie slumsow z gettem i dżunglą, podobnie jak większość zachodnich stolic, mam nadzieję że Warszawa zostanie taka jaką jest...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2014-10-03 17:14:52 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

byniobenio

Post #8 Ocena: 0

2014-10-03 18:27:20 (10 lat temu)

byniobenio

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 03-10-2014

Skąd: north-west

Własine była u mnie policjanta,sprawdzą monitoring z okolicznych ulic bo dzieki zapisowi z mojej kamerki wiedzą ze mają szukac jednej osoby w białych butach ze sprayem w ręku i dokładnie o której godzinie.Ale małe szanse na znalezienie sprawcy.


Zajmą się też napisami od UKIP,powiedziałem jej gdzie są.

pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: +1

2014-10-03 18:42:06 (10 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
England.Go home.You are not welcome here


Ja powiesilabym plakat z mapa, wskazala, ze England jest jak najbardziej u siebie w domu....:-]

Albo powiesila szyld z napisem: "I thought my home is here- said England".

Rasistowskie/nacjonalistyczne ataki, hasla nie sa niestety nowoscia. Dobrze ze zglosiles, a sam lepiej zainwestuj w lepsza kamere, bo jak juz miec chcesz, to niech bedzie z niej jakas korzysc.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

byniobenio

Post #10 Ocena: 0

2014-10-03 19:39:13 (10 lat temu)

byniobenio

Posty: 19

Mężczyzna

Z nami od: 03-10-2014

Skąd: north-west

Po rozmowie policjantki z sąsiadami okazało się ze jeszcze jest napis na płocie kawałek dalej"England not Poland" i jeszcze jeden jakis gdzieś i szła to sprawdzić.

Sprawdzą też monitoring ze szkoły gdzie na murze pisze "Foreigner out-UKIP"
Powiedziala też ze sąsiadom też to się nie podoba takie podejście do Polaków.To tyle na otuchę pewnie.

Wg mnie słabe szanse na znalezienie delikwenta-ów ale przynajmniej sprawa lekko rozdmuchana jest.

[ Ostatnio edytowany przez: byniobenio 03-10-2014 19:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,