MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mieszkanie socjalne a referencje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2014-03-14 20:22:17 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2014-03-14 20:28:59 (10 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Cytat:

2014-03-14 18:44:14, zuzka78 napisał(a):
To ci wspolczuje. A zglosilas to moze do councilu?. Nasz landlord tez ma wszystko gdzies...My tez mamy bardzo zimno. Nawet teraz kiedy na dworzu cieplo, musze wlaczyc ogrzewanie to temp. spada w dzien do 14 stopni, a na dworzu slonce swieci. My mamy bardzo zle warunli ,ostatniu wiele zeczy sie pogorszylo,ale myszy i karaluchow na szczescie nie mamy. Ja wlasnie zglosilam nasza sytuacje do councilu bo landlord w ogole nie reaguje na nasze prosby. Teraz czekam na kontrole z councilu.

Zuzka, od dawna w UK?
Bo ostatnio w Man jest dosc zimno, mimo ladnej pogody. Z racji wilgoci i dosc kaprysnej pogody czesto ogrzewanie wlacza sie przez prawie caly rok, na krotko, godzinke, dwie na dobe, dla wlasnego komfortu i podsuszenia domu.
Pewne problemy, hmm, niedoskonalosci systemu budownictwa bywaja nagminne :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2014-03-14 20:54:43 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuzka78

Post #4 Ocena: 0

2014-03-14 21:00:19 (10 lat temu)

zuzka78

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 30-10-2013

Skąd: manchester

Od paru dni a Manchesterze jest bardzo cieplo, swieci slonce, moje dziecko biega w letniej kurtce lub bluzie, dzisiaj bylo chlodniej. Czy otworze okna ,czy tez zamkne u mnie w domu jest zimniej niz na dworzu, musze grzac. Wiem,ze tu w Angli grzeje sie i wietrzy na okraglo i na przemian. Wiem, bo mieszkam w Angli od ladnych paru lat i nie jest to moj pierwszy dom ktory wynajmuje ,i z takim zimnem i wilgocia w domu to sie w zadnym poprzednim nie spotkalam.
Karjo 1- te problemy z domem co my mamy, uwierz mi,ze to nie sa pewne problemy. Widzialam rozne domy w roznym stanie, ale to co sie u nas pojawilo przed zima to w zadnym domu w Angli jeszcze tego nie widzialam.
Poczekam jescze troszke, mamy band 2, jezeli w najblizszym czasie nikt z HA sie nie odezwie to bede szukac cos prywatnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2014-03-14 21:18:27 (10 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Zuzka, mieszkamy w tym samym Man i bodajze wtorek, sroda trzeba bylo o poranku drapac szyby w aucie, szron na trawie, wczoraj i dzis rano mlodziez wrocila po zimowa kurtke, bo tak zimno, niedawno wrocilismy z basenu, jadac autobusem na basen, szczekalismy zebami mimo polarow i kurtek, z powrotem na szczescie autkiem, bo mrozna noc sie zapowiada ;).
Owszem, w dzien, przy sloncu jest fajnie, tak kolo poludnia ;).
Z tego, co sie orientuje, to duzo zalezy od ilosci mieszkan, zapotrzebowania, dlugosci zamieszkania w obrebie HA, powiazan lokalnych (szkola, praca itp.), liczba punktow o niczym nie decyduje, bo wystarczy, ze pojawi sie ktos bardziej potrzebujacy.

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 14-03-2014 21:19 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuzka78

Post #6 Ocena: 0

2014-03-15 08:18:43 (10 lat temu)

zuzka78

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 30-10-2013

Skąd: manchester

Z tym szronem na szybach w samochodzie to masz racje. Ale w tym tygodniu w srodku dnia bylo bardzo ladnie, a mimo to musialam pol dnia grzac w mieszkaniu no i oczywiscie w nocy. Wiadomo,ze jak jest duza wilgosc w mieszkaniu no i pol sypialni w plesniu to nawet grzanie nie pomoze. Dlatego pewno przyznali nam wszedzie band 2. Do aplikacji zalaczylam im zdjecia.
Jezeli mielibysmy poczekac jeszcze 3 m-ce to poczekalabym. Ale jezeli mialoby to trwac jeszcze 2 lata to wole poszukac cos prywatnie. Bo szkoda mi zdrowia naszego dziecka. Dlatego musimy z mezem podjac jaks sluszna decyzje. Aplikacje mamy zlozone na Bury area ze wzglegu na polaczenie lokalne. Nie wiem ile czasu czeka sie w tym rejonie. Wiem ,ze np. na Bolton czy O

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuzka78

Post #7 Ocena: 0

2014-03-15 08:20:50 (10 lat temu)

zuzka78

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 30-10-2013

Skąd: manchester

Wiem,ze np. na Bolton czy Oldham mozna troche szybciej dostac, ale nam te dzielnice nie pasuja ze wzgledu na polaczenie lokalne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2014-03-15 13:10:45 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2014-03-15 14:23:27 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuzka78

Post #10 Ocena: 0

2014-03-15 22:04:59 (10 lat temu)

zuzka78

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 30-10-2013

Skąd: manchester

My otrzymalismy rachunnek za gas za okres- listopad, grudzien ,styczen na kwote 420 funtow . Mieszkamy we flacie 2 bed. a tem. we flacie nie przekraczala 19- stopni, przy czym grzejniki byly gorace. Wiec sprawne. Chyba rzeczywiscie rozejrzymy sie jeszcze za innymi dzielnicami, chociaz mozemy mniec mniejsze szanse bo nie mamy wtedy tzw. polaczenia lokalego. Area Bury obejmuje: Bury, Prestwich, Radcliffe, Whitefield i jeszcze jakies 2 inne. w w tych mamy tzw. polaczenie lokalne. No ale rzeczywiscie musimy sprobowac. Dzieki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,