MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sprawdzone agencje pracy - Manchester

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

pwiltosi

Post #1 Ocena: 0

2014-02-26 23:41:38 (10 lat temu)

pwiltosi

Posty: 48

Mężczyzna

Z nami od: 19-04-2012

Skąd: Manchester

Proponuje zrobić liste i każdy niech coś dopisze
1.Prime Time
2.Blue Arrow
3.Best connection

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gennui

Post #2 Ocena: 0

2014-04-01 21:44:36 (10 lat temu)

gennui

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2014

Skąd: kukki

CO Z TYMI POLAKAMI ? CO CHCA TU PRZYJECHAC? CO JEST Z NIMI? TAK TRUDNO ZNALESC W GOOGLE ??? TROCHE MOZGU PORUSZAC I mozna wszystko znalesc POst Cody / wyslac Cv / a nawet podzwonic i sie popytac czy jest jakas praca na dana chwile dostepna? JAKI PROBLEM? RUSZCIE GLOWO TROCHE! GOOGLE/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paula28

Post #3 Ocena: 0

2014-04-01 21:49:41 (10 lat temu)

paula28

Posty: 183

Z nami od: 01-01-1970

Cytat:

2014-02-26 23:41:38, pwiltosi napisał(a):
Proponuje zrobić liste i każdy niech coś dopisze
1.Prime Time
2.Blue Arrow
3.Best connection



4 Heads

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Belial

Post #4 Ocena: 0

2014-08-06 10:21:22 (10 lat temu)

Belial

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 06-08-2014

Skąd: Manchester

Cześć właśnie w piątek z dziewczyną planujemy wyjazd do Manchesteru samochodem . Jedziemy w ciemno bo nie mamy tam nikogo . Jeśli możecie pomóc , mam na myśli informacje odnośnie pokoju dla dwóch osób za niską cene , jaka agencja pracy jest najlepsza , jak z nr nin i numerem konta ,ponoć w banku Barclays nie muszę mieć potwierdzenia adresu aby założyć konto i jakieś inne przydatne informacje. Dziewczyna jest kucharką bez języka ja się dogaduję ale nie powiem że w pełni komunikatywnie :) ale byłem nie raz na Anglii z racji wykonywanego zawodu - kierowca kat B,C,E ale nigdy nie pracowałem w angielskiej firmie
Jakiej pracy szukać na poczatek , w jakiej okolicy pokoju ??
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc
Pozdrawiamy
Łukasz&Bogna :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #5 Ocena: 0

2014-08-06 13:14:35 (10 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Jesli chodzi o Ciebie, to szybko wymieniaj prawo jazdy na angielskie (musisz chociaz miec counterpart) I szukaj pracy jako kierowca. Jesli bedziesz w stanie udowodnic, ze masz doswiadczenie w jezdzie po UK, to nie powinienes miec wiekszych problemow. Zapotrzebowanie na kierowcow jest w tej chwili tak wielkie, ze I na slaba znajomosc angielskiego przymyka sie czasem oko.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Belial

Post #6 Ocena: 0

2014-08-06 13:30:17 (10 lat temu)

Belial

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 06-08-2014

Skąd: Manchester

To nie problem jeżdziłem z polskiej firmy pod Currie-European więc cała Anglia , Szkocja i Walia była na tapecie . Ale z tego co wiem wymiana prawka trwa a żeby jakoś przetrwać trzeba jakąś pracę znaleźdz w między czasie mam też uprawnienia na forklift-a :)więc może magazyn .
Dziewczyna może jakaś produkcja ?
A jak sytuacja z pokojem dla pary , gdzie szukać w jakiej dzielnicy - miejscowości
Czy 300-400 L starczy na miesiąc na pokój ??
Jak nin i konto bankowe ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #7 Ocena: 0

2014-08-06 13:38:01 (10 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Zaraz Ci podesle adres do sprawdzonej agencji pracy dla kierowcow w Manchester. W czasie czekania na dokumenty zawsze mozesz sie zalapac u nich na prace jako driver's mate (czyli pomocnika kierowcy) lub w magazynie.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Belial

Post #8 Ocena: 0

2014-08-06 14:12:39 (10 lat temu)

Belial

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 06-08-2014

Skąd: Manchester

Dzieki wielkie a czy mógł byś coś o nin , koncie bankowym , i o jakimś pokoju czy 300L starczy np czy 350

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #9 Ocena: 0

2014-08-06 14:23:21 (10 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Tu nie pomoge, sorry - nie znam Manchesteru, a NIN wyrabialam jakies 100 lat temu I nie pamietam szczegolow, a poza tym pewnie duzo sie zdazylo zmienic od tamtego czasu.
Jest tutaj jednak 'Poradnik' gdzie na pewno znajdziesz te informacje. A jesli chodzi o wynajem, to pewnie ktos inny Ci doradzi.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Justyna_Anna

Post #10 Ocena: 0

2014-08-07 18:38:04 (10 lat temu)

Justyna_Anna

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 04-01-2013

Skąd: Manchester

raczej watpie zeby udalo sie wam zalozyc konto gdziekolwiek bez potwiedzenia adresu. Wszwdzie chca. zeby aplikowac o NIN trzeba zadzwonic na ich infolinie , umawiaja na spotkanie . Po spotkaniu czeka sie ok 3 tygodni na NIN. Jesli chodzi o prace dla dziwczyny polecam rejestrowac sie we wszystkich mozliwych agencjach - tam bedzie najszybciej . Piszesz ze dziewczyna bez jezyka ale mam nadzieje ze w agencji da rade :) Jak juz bedzie zarejestrowana to nie wystarczy czekac na telefon , trzeba codziennie do nich dzwonic i sie przypominac .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,