MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chętnie poznam homo i bi

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 18 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

Str 18 z 19

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

adamos76

Post #1 Ocena: 0

2011-12-20 20:20:53 (12 lat temu)

adamos76

Posty: 338

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: reading

Cytat:

2011-12-15 01:56:28, conversley napisał(a):
Chcialam juz dac sobie spokoj, ale cos mnie jednak korci;) ludzie... Wyluzujcie. Zalozylam ten temat/ogloszenie (lepiej napisac to lamane na ogloszenie, bo zaraz ktos i tak mi o tym przypomni) by kogos poznac, jesli to mozliwe. A tu bum! Kilka stron o tym komu to nie przeszkadza badz jest wrecz oburzony tematem; ktos musi zauwazyc, ze jestem nie normalna jakas, no bo jak tak w ogole mozna? A kysz, fuj i jeszcze won;) No i (o dziwo dosc pozno;)) oczywiste powatpienia czy to aby nie zart, czy ja w ogole istnieje. Oczywiscie nie zapominam o pomocnych osobkach, ktorym jeszcze raz dziekuje za adresy, gdzie rozmawialam z kilkoma interesujacymi dziewczetami:) ja w pelnie rozumiem po co jest forum - kazdy wyraza swoja opinie, trzeba sie liczyc z poparcien czy tez odwrotnie - ale kochani, bez przesady... Swoja droga, ciekawe czy to tez wywola lawine konwersacji absolutnie odbiegajacych tematem od poprzedzajacych je
dziwisz sie ze ludzie naskakuja? a wiesz czemu bo maja dzieci i boja sie ze zainfekuja sie jakims homo czy bi jak dla mnie to jest choroba i powinno sie to leczyc :-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #2 Ocena: 0

2011-12-20 20:46:49 (12 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2011-12-20 20:20:53, adamos76 napisał(a):
dziwisz sie ze ludzie naskakuja? a wiesz czemu bo maja dzieci i boja sie ze zainfekuja sie jakims homo czy bi jak dla mnie to jest choroba i powinno sie to leczyc :-Y

Adamos76,
co Ty ze wsi w Podkarpackim pochodzisz? Szansa na zainfekowanie jest taka sama jak w przypadku, gdy ktoś nie jest bi. Nie widzę żadnej różnicy. Poza tym ktoś się każe użytkownikom tego forum zbliżać do koleżanki chociażby na kilometr?
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

adamos76

Post #3 Ocena: 0

2011-12-20 21:01:41 (12 lat temu)

adamos76

Posty: 338

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: reading

Cytat:

2011-12-20 20:46:49, ChrisCov napisał(a):
Cytat:

2011-12-20 20:20:53, adamos76 napisał(a):
dziwisz sie ze ludzie naskakuja? a wiesz czemu bo maja dzieci i boja sie ze zainfekuja sie jakims homo czy bi jak dla mnie to jest choroba i powinno sie to leczyc :-Y

Adamos76,
co Ty ze wsi w Podkarpackim pochodzisz? Szansa na zainfekowanie jest taka sama jak w przypadku, gdy ktoś nie jest bi. Nie widzę żadnej różnicy. Poza tym ktoś się każe użytkownikom tego forum zbliżać do koleżanki chociażby na kilometr?
jak jestes z miasta to powiedz skad teraz mamy pelno homo i bi i nadodatek rozszerza sie to jak plaga

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #4 Ocena: 0

2011-12-20 21:14:54 (12 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2011-12-20 21:01:41, adamos76 napisał(a):
Cytat:

2011-12-20 20:46:49, ChrisCov napisał(a):
Cytat:

2011-12-20 20:20:53, adamos76 napisał(a):
dziwisz sie ze ludzie naskakuja? a wiesz czemu bo maja dzieci i boja sie ze zainfekuja sie jakims homo czy bi jak dla mnie to jest choroba i powinno sie to leczyc :-Y

Adamos76,
co Ty ze wsi w Podkarpackim pochodzisz? Szansa na zainfekowanie jest taka sama jak w przypadku, gdy ktoś nie jest bi. Nie widzę żadnej różnicy. Poza tym ktoś się każe użytkownikom tego forum zbliżać do koleżanki chociażby na kilometr?
jak jestes z miasta to powiedz skad teraz mamy pelno homo i bi i nadodatek rozszerza sie to jak plaga

Jestem z malutkiego miasteczka (7500 ludzi) ;-)
Nie wiem, skąd to się bierze. Pewnie taka moda i ludzie się tego coraz mniej wstydzą. Ja zapędów homoseksualnych i biseksualnych nie mam, ale mam inne fetysze ;-)
Chyba dwojgu dorosłych ludzi wolno takie rzeczy robić, skoro nikomu nie dzieje się krzywda? Nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez osoby homoseksualne, ale to inna sprawa.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2011-12-20 21:20:21 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adamos76

Post #6 Ocena: 0

2011-12-20 21:30:33 (12 lat temu)

adamos76

Posty: 338

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: reading

Cytat:

2011-12-20 21:20:21, conversley napisał(a):
Cytat:

2011-12-20 20:20:53, adamos76 napisał(a):
Cytat:

2011-12-15 01:56:28, conversley napisał(a):
Chcialam juz dac sobie spokoj, ale cos mnie jednak korci;) ludzie... Wyluzujcie. Zalozylam ten temat/ogloszenie (lepiej napisac to lamane na ogloszenie, bo zaraz ktos i tak mi o tym przypomni) by kogos poznac, jesli to mozliwe. A tu bum! Kilka stron o tym komu to nie przeszkadza badz jest wrecz oburzony tematem; ktos musi zauwazyc, ze jestem nie normalna jakas, no bo jak tak w ogole mozna? A kysz, fuj i jeszcze won;) No i (o dziwo dosc pozno;)) oczywiste powatpienia czy to aby nie zart, czy ja w ogole istnieje. Oczywiscie nie zapominam o pomocnych osobkach, ktorym jeszcze raz dziekuje za adresy, gdzie rozmawialam z kilkoma interesujacymi dziewczetami:) ja w pelnie rozumiem po co jest forum - kazdy wyraza swoja opinie, trzeba sie liczyc z poparcien czy tez odwrotnie - ale kochani, bez przesady... Swoja droga, ciekawe czy to tez wywola lawine konwersacji absolutnie odbiegajacych tematem od poprzedzajacych je
dziwisz sie ze ludzie naskakuja? a wiesz czemu bo maja dzieci i boja sie ze zainfekuja sie jakims homo czy bi jak dla mnie to jest choroba i powinno sie to leczyc :-Y

Uwierz mi, dla mnie to nie jest choroba. Czuję się absolutnie zdrową osobą. I przepraszam bardzo, ale nawet jeśli ich dzieci postanowią zostać zoofilami
dzieci postanowiaja zostac zooofilami bo czerpia przyklady z internetu a wszczegolnosci z takich ogloszen, jakby nie wiedzieli ze takie cos mozna zrobic to by nikt nie byl homo czy bi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2011-12-20 22:25:41 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eryka31

Post #8 Ocena: 0

2011-12-20 22:26:40 (12 lat temu)

Eryka31

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 02-03-2011

Skąd: Manchester

Cytat:

2011-12-20 21:20:21, conversley napisał(a):
Cytat:

2011-12-20 20:20:53, adamos76 napisał(a):
Cytat:

2011-12-15 01:56:28, conversley napisał(a):
Chcialam juz dac sobie spokoj, ale cos mnie jednak korci;) ludzie... Wyluzujcie. Zalozylam ten temat/ogloszenie (lepiej napisac to lamane na ogloszenie, bo zaraz ktos i tak mi o tym przypomni) by kogos poznac, jesli to mozliwe. A tu bum! Kilka stron o tym komu to nie przeszkadza badz jest wrecz oburzony tematem; ktos musi zauwazyc, ze jestem nie normalna jakas, no bo jak tak w ogole mozna? A kysz, fuj i jeszcze won;) No i (o dziwo dosc pozno;)) oczywiste powatpienia czy to aby nie zart, czy ja w ogole istnieje. Oczywiscie nie zapominam o pomocnych osobkach, ktorym jeszcze raz dziekuje za adresy, gdzie rozmawialam z kilkoma interesujacymi dziewczetami:) ja w pelnie rozumiem po co jest forum - kazdy wyraza swoja opinie, trzeba sie liczyc z poparcien czy tez odwrotnie - ale kochani, bez przesady... Swoja droga, ciekawe czy to tez wywola lawine konwersacji absolutnie odbiegajacych tematem od poprzedzajacych je
dziwisz sie ze ludzie naskakuja? a wiesz czemu bo maja dzieci i boja sie ze zainfekuja sie jakims homo czy bi jak dla mnie to jest choroba i powinno sie to leczyc :-Y

Uwierz mi, dla mnie to nie jest choroba. Czuję się absolutnie zdrową osobą. I przepraszam bardzo, ale nawet jeśli ich dzieci postanowią zostać zoofilami - to jest ich decyzja. Nikogo tutaj nie obraźiłam dowiadując się jakie są tej osoby poglądy, ale sama zostałam obrażona.
Dzięki za miłe roznowy, hola.

Eryka31 jeśli będzie Ci się chciało napisać - 164756 mój numer gg;)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>conversley</i> 20-12-2011 21:21 ]



ok dam Ci znac ,w tygodniu do niej zadzwonie bo my sie nie widujemy na codzien,zobacze co powie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2011-12-20 22:26:53 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

trzyrazytak

Post #10 Ocena: 0

2012-01-07 18:57:50 (12 lat temu)

trzyrazytak

Posty: 39

Mężczyzna

Z nami od: 03-01-2007

Skąd: Manchester

Adamos... OMG! Kolega się chyba przekarmił ideologią rydzykowo-pisowską i napewno z historią jest na bakier. Homosexualizm, poligamizm, bisexualizm itp. istnieją od zawsze i pojawienie sie netu lub go w necie nie ma żadnego znaczenia. W starozytnym Rzymie ludzie nie mieli internetu a był powszechny i tolerowany. Później pod kuratelą kościoła Rzymsko-Katolickiego mimo że tępiony gorącym żelazem przetrwał (nawet wsród kapłanów). Odpowiedzią jest ironiczny cytat z Sexmisji "Natury nie da się oszukać...".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 18 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,