MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Opieka nad dziecmi w czasie lotu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 3 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kawaoporanku

Post #1 Ocena: 0

2011-05-08 12:26:36 (13 lat temu)

kawaoporanku

Posty: 911

Kobieta

Z nami od: 26-01-2011

Skąd: Nottingham

O naiwnosci i glupocie co niektorych rodaczek jest juz jeden temat.
Litosci:-Y
Dziewczyna chce oddac swoje dzieci obcej osobie i jeszcze zaplacic:-o

Tez ciekawa jestem w jakim wieku sa dzieciaczki?

PS. autorka postu chyba zrozumiala swoja gafe i juz sie nie odzywa
Jestem nawet kiedy mnie nie ma xD

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #2 Ocena: 0

2011-05-08 12:30:40 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-05-08 12:26:36, kawaoporanku napisał(a):

Tez ciekawa jestem w jakim wieku sa dzieciaczki?




no dobra, jak te dzieciaczki to dwie córki w wieku 18 lat to ja nie chce tego funta. Polece za darmo.

Mam na imię Wojtek i tez mam 18 lat:PP

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ania_caterham

Post #3 Ocena: 0

2011-05-08 12:31:20 (13 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

Spokojnie ... nie jest to nic niezwyklego i jak dobrze poszukasz znajdziesz takie osoby, ktore sie tym zajmuja zawodowo (nie zartuje!) ktore maja odpowiednie doswiadczenie, ubezpieczenie, zaswiadczenie o niekaralnosci oraz referencje. Widze ze szukasz w okresie letnim ... proponuje zatrudnienie okolicznej niani, ktora bedziesz mogla poznac, przedstawic dzieciom i co najwazniejsze porozmawiac z jej pracodawca. Niektore nianie koncza prace wraz ze startem wakacji i zapewne chetnie pojechalyby w taka podroz z maluchami. Zajrzyj na http://www.childcare.co.uk/ mozesz zalozyc profil za darmo i ogolnie opisac tam czego oczekujesz i zobaczysz jaki bedzie odzew.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-05-08 12:32:49 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

alex_ola

Post #5 Ocena: 0

2011-05-08 12:51:34 (13 lat temu)

alex_ola

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 07-05-2011

Skąd: manchester

waw! nie no w szoku jestem, moze od razu mnie powiesicie? tzn. ze potencjalna pani, co ma np. wlasne dzieci tez za pedofila ma uchodzic?? strasznie po polsku tak od razu kogos krytykowac, prawda? rozna sie ma rodzine, prawda? jedni maja mozliwosc skorzystac z pomocy, drudzy nie! a ile to dziadkow, wujkow, itd. okazuje sie pedofilami? z reszta nie wazne, ludzkiej pomocy szukam a nie osadow czy dobrze robie. Pozdrawiam wszystkich super duper rodzicow co maja pomoc rodziny, pozadroscic

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #6 Ocena: 0

2011-05-08 13:18:15 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-05-08 12:51:34, alex_ola napisał(a):
waw! nie no w szoku jestem, moze od razu mnie powiesicie? tzn. ze potencjalna pani, co ma np. wlasne dzieci tez za pedofila ma uchodzic?? strasznie po polsku tak od razu kogos krytykowac, prawda? rozna sie ma rodzine, prawda? jedni maja mozliwosc skorzystac z pomocy, drudzy nie! a ile to dziadkow, wujkow, itd. okazuje sie pedofilami? z reszta nie wazne, ludzkiej pomocy szukam a nie osadow czy dobrze robie. Pozdrawiam wszystkich super duper rodzicow co maja pomoc rodziny, pozadroscic



Proponuje wobec tego następnym razem dać ogłoszenie w odpowiednim dziale MW lub lokalnej gazety. Unikniesz wtedy komentarzy i opinii forumowiczów. Na ogłoszenie na 100% odpowiedzą osoby zainteresowane, cokolwiek to zainteresowanie oznacza.



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2011-05-08 13:31:15 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #8 Ocena: 0

2011-05-08 13:33:12 (13 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2011-05-08 12:51:34, alex_ola napisał(a):
waw! nie no w szoku jestem, moze od razu mnie powiesicie? tzn. ze potencjalna pani, co ma np. wlasne dzieci tez za pedofila ma uchodzic??



Twoim zdaniem ktoś, kto ma własne dzieci nie może byc pedofilem?

Cytat:


strasznie po polsku tak od razu kogos krytykowac, prawda? rozna sie ma rodzine, prawda?



Dlaczego po polsku? Myślisz, że np. Anglicy czy Niemcy nie krytykowaliby bezmyślnych decyzji?

Cytat:

jedni maja mozliwosc skorzystac z pomocy, drudzy nie! a ile to dziadkow, wujkow, itd. okazuje sie pedofilami? z reszta nie wazne, ludzkiej pomocy szukam a nie osadow czy dobrze robie. Pozdrawiam wszystkich super duper rodzicow co maja pomoc rodziny, pozadroscic


Może i niektórzy nie mają pomocy rodziny, ale powierzają dzieci np. znajomym albo stewardessom.
Czyli wiesz, że nawet w rodzinie pedofil może sie trafić, ale wiezrysz, ze na pewno obca osoba znaleziona z ogłoszenia nim nie bedzie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2011-05-08 13:36:32 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2011-05-08 13:41:43 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,