MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Schronisko dla zwierząt...........

 

Postów: 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SLAWEK8888

Post #1 Ocena: 0

2011-01-29 15:09:06 (13 lat temu)

SLAWEK8888

Posty: 92

Mężczyzna

Z nami od: 18-08-2009

Skąd: MANCHESTER

mam pytanko...czy orientuje sie ktoś gdzie moge najlepiej w okolicy manchester znalesć schronisko dla zwierząt i jak to wyglada formalnie.chodzi mi konkretnie o adopcje młodego owczarka niemieckiego albo haskiego dla 4 letniej córki.tylko nie piszcie żeby kupić z ogłoszeń bo to wiem.dzieki za wszelkie informacje/pozdrawiam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-01-29 15:13:36 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-01-29 15:17:07 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SLAWEK8888

Post #4 Ocena: 0

2011-01-29 15:37:48 (13 lat temu)

SLAWEK8888

Posty: 92

Mężczyzna

Z nami od: 18-08-2009

Skąd: MANCHESTER

ty kolego pode mną jeśli jestes złośliwy sam sobie kup pluszowego misia bo chyba najwyrażniej go potrzebujesz.miałem psa ze schroniska w polsce 12 lat i jestem pewien ze miał lepszą psychike od twojej.a chyba normalne jest ze opiekunem bede ja,jakos znam sie na psach i nie potrzebuje rad(bez obrazy ale czułem że znajdzie sie ktos złosliwy tylko nie spodziewałem sie że tak szybko)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2011-01-29 16:14:42 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2011-01-29 18:51:27 (13 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Przede wszystkim nie bardzo wiadomo, jak 4-latek znajdzie czas i sily, by biegac po 3-4 godziny dziennie z hasiorem. Sam spacer i pobieganie luzem nie wystarcza.
Generalnie zakup psa dla dziecka jest nieporozumieniem. Same koszty utrzymania, ubezpieczenia,sszkolenia, zniszczen w domu i remontu, ewentualnego leczenia skutecznie odstraszaja.
realia zycia z hasiorem, z fotkami wlacznie

Owczarek tez jest psem pracujacym, wymaga zajecia z czlowiekiem, podobny wymiar godzin dobowo na prace z nim, pomijajac spacery 'sanitarne' itp. rozrywki

Szczerze mowiac, watpie by male dziecko mialo az tak sprecyzowane zyczenia co do ras ;).

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 29-01-2011 18:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SLAWEK8888

Post #7 Ocena: 0

2011-01-29 21:01:26 (13 lat temu)

SLAWEK8888

Posty: 92

Mężczyzna

Z nami od: 18-08-2009

Skąd: MANCHESTER

leonka-dzięki za linka,czaskobiet-spoko,jak sie decyduje na psa to nie oddam go już-przerabiałem to juz kiedyś,pozdrawiam//////karjo1....co ciebie interesują moje koszty za psa i reszta z nim związana...co to za beka wogóle...?ja dobrze wiem jak wygląda utrzymanie psa i z czym to sie je że tak powiem.przypominam że zadałem konkretne pytanie....czy ktoś orientuje sie w sprawie schroniska?a resztą to zajme sie sam ale widze że zawsze musi znależć sie jakiś inteligencik co martwi sie za innych i zachowuje sie jakby płacił za ich potrzeby!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vivienne

Post #8 Ocena: 0

2011-01-29 21:17:25 (13 lat temu)

Vivienne

Posty: 2665

Kobieta

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: London

http://www.rspca.org.uk/home

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

frecia

Post #9 Ocena: 0

2011-01-30 14:00:38 (13 lat temu)

frecia

Posty: 113

Kobieta

Z nami od: 07-12-2010

Skąd: manchester

google it.

sa schroniska RSPCA i sa tzw rescue - jest masa takich organizacji.

my adpotowalismy psa z RSPCA rotwailera 2 letniego i nie zalujemy tego co zrobilismy a pies jest naszym najlepszym przyjacielem.

jedyne co moge w tym temacie powiedziec to nie traktuj zwierzaka jak zabawki - jezeli bierzesz psa ze schroniska to na cale zycie. Wez pod uwage ze mozesz nie moc go oddac do piego hotelu jak wyjezdzasz bo pies sie nie przyzwyczai i bedzie bardzo zle to znosil.

psa ze schroniska musi wytrenowac bo pies jest twoja odpowiedzialnoscia.

prawda jest ze po jakims czasie zyskujesz lojanosc, milosc i przywiazanie psiaka.

na koniec prosze jezeli chcesz wziasc pieska ze schroniska i pozniej go oddac z powrotem bo dziecku sie znudzi czy zdecydyjesz sie wrocic do Polski, czy zmienia ci sie warunki pracy czy zamieszkania - blagam nie bierz psa ze schroniska bo wtedy jestes poprostu kanalia a nie czlowiekm.

to nie zwierzta w schronisku sa zwichniete to ludzie sa zwichnieci, ktorzy wyrzucaja zwierze jak pluszowego misia bo im sie znudzilo.

polceam przeczytac poeamt zanim adoptujesz psa - How Could You by Jim Willis 2001.



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,