MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szukam pracy w Manchesterze badz Stockport

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-05-17 15:31:09 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2010-05-17 15:42:28 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-05-17 15:50:51 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

monsieur1985

Post #4 Ocena: 0

2010-05-17 16:04:46 (14 lat temu)

monsieur1985

Posty: 341

Mężczyzna

Z nami od: 13-04-2010

Skąd: boston

Klaudio,glowa do gory! Nie przejmuj sie niepowaznymi wypocinami niepowaznych ludzi.Zapewnie pisza ci,ktorzy zalapali sie do pracy kiedys,kiedy bylo latwo i mozna bylo przebierac w ofertach a teraz trzymaja sie tej pracy jak rzep psiego ogona.Naprawde mnostwo ludzi nigdy nie poznalo smaku wczesnego wstawania i dlugiego dojazdu do pracy,czasem po kilkanascie godzin.Nie poznali rowniez wyczekiwania na telefon z agencji,ktory obwiesci ci czy jutro praca czy off.Najbardziej mnie dziwi jakas smieszna wypowiedz,ze nie ma juz mrozow i mozna pakowac.Ta osoba nigdy chyba nie byla w zakladze produkcyjnym zywnosci i nie ma bladego pojecia o czym pisze.Nie przejmuj sie takimi belkotami.Zycze ci wytrwalosci i szcescia.W mysla hasla-co mnie nie zabije to mnie wzmocni.Powodzenia!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2010-05-17 16:08:55 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2010-05-17 18:09:10 (14 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Zupelnie nie rozumiem oburzenia teoretycznie zdesperowanej osoby. Podstawa jest telefon do obdzwaniania potencjalnych pracodawcow - podalam chyba najtansza z mozliwych opcji. Dojazd rowerem - istnieje cos takiego jak charity shop, carboot czy freecycle, gdzie mozna nabyc rower za darmo, ba ostatnio na gumtree bylo autko jezdzace, z kilkumiesiecznym MOT i road tax, wiec koszty tylko raty za ubezpieczenie i paliwa.
O ile pamietam znajomych, ktorzy mieli tez trudna sytuacje, oblatywali kilka razy tygodniowo okoliczne cafe shops, sklepiki itp. , wlasnie by dojsc do pracy.
Jeszcze raz moze przeczytaj na spokojnie post, moze cos przez gorycz i zniechecenie dotrze z mozliwosci szybkiego zlapania dochodu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2010-05-17 18:28:30 (14 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jeszcze jeden drobiazg, w przypadku pracy poza tymczasowka, sam proces zatrudnienia, szkolenia itp. moze potrwac troche, do tego wyplaty moga byc co 2 tygodnie badz miesiecznie, a ten okres trzeba jakos przetrwac.
Chyba, ze jednak rozwiazaniem beda agencje tymczasowe, dzis pracujesz-dzis placimy np. aencja
Ale znow problem dojazdu...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2010-05-17 20:01:57 (14 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Cytat:

Najbardziej mnie dziwi jakas smieszna wypowiedz,ze nie ma juz mrozow i mozna pakowac.Ta osoba nigdy chyba nie byla w zakladze produkcyjnym zywnosci i nie ma bladego pojecia o czym pisze.Nie przejmuj sie takimi belkotami.Zycze ci wytrwalosci i szcescia.W mysla hasla-co mnie nie zabije to mnie wzmocni.Powodzenia!!!!


Bardzo dobrze wiem co to znaczy i praca przy pakowaniu , czy takze praca w zimnie a nawet latem w szklarni po 12-15 godz , Wiem tez co znaczy wstawac o 3,3 codzienie rano by ponad godzine isc piechotka na autobus gdzie dopiero wtedy byla selekcja typu "ty dzis jedziesz- ty-nie" Wiem co to znaczy praca dla agencji, czy czekanie na telefon, wszystko w/w wymienione doswiadczylam na wlasnej skorze, i nie jest prawda ze uczepilam sie pierwszej byle jakiej pracy i jej sie trzymam.

Po prostu jak sie nie ma co sie chce to sie bierze co jest,

Klaudia nie zycze Ci zle, wiem co to jest bezrobotne, tylko kiedy bylo mi ciezko i brakowalo pieniedzy wolalam isc do byle jakiej pracy i miec pare zlotych niz nic.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Post #9 Ocena: 0

2010-05-17 19:44:32 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daggerss

Post #10 Ocena: 0

2010-05-17 20:10:26 (14 lat temu)

daggerss

Posty: 888

Kobieta

Z nami od: 21-03-2008

Skąd: zaczarowana kraina

Cytat:

2010-05-17 19:44:32, Marciniak napisał(a):
Cytat:

2010-05-17 12:02:50, klaudiasynder napisał(a):
Witam,
zglaszam sie do Was z typowym problemem, mianowicie pilnie poszukuje pracy w Manchesterze badz Stockport.
Wlasciwie wszedzie tam, gdzie nie bede miala problemu z dojazdem.
Agancje oferuja mi prace, do ktorych nie sposob dojechac ode mnie na 6-7 rano.
Moj kod to
SK4 5AD

Jesli orientujecie sie, jakie agencje teraz rekrutuja, badz gdzie potrzebuja ludzi do pracy, prosze dajcie mi znac.

Poniewaz, mam aktualnie spory problem z pieniedzmi , nie jestem w stanie dzwonic do wszystkich znanych mi agencji , ze wzgledu na koszta, ktore bede musiala poniesc, dlatego tez kontaktuje sie wylacznie z tymi, w ktorych wiem, ze aktualnie potrzebuja ludzi.

Wszystkim, ktorzy w jakis sposob beda starac sie udzielic mi pomocy, z gory dziekuje.


Pozdrawiam serdecznie, Klaudia.



Best connection 01612379333 - mają pracę.

Biuro mają blisko stacji kolejowej Piccadilly


single resource - 01614360515 na lotnisku - pakowanie zywnosci - zadzwon i zobacz czy cos maja, pracuje tam polak Michal.
*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,