MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szukam pracy w Manchesterze badz Stockport

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

konto usunięte

Post #1 Ocena: 0

2010-05-17 12:02:50 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Witam,
zglaszam sie do Was z typowym problemem, mianowicie pilnie poszukuje pracy w Manchesterze badz Stockport.
Wlasciwie wszedzie tam, gdzie nie bede miala problemu z dojazdem.
Agancje oferuja mi prace, do ktorych nie sposob dojechac ode mnie na 6-7 rano.
Moj kod to
SK4 5AD

Jesli orientujecie sie, jakie agencje teraz rekrutuja, badz gdzie potrzebuja ludzi do pracy, prosze dajcie mi znac.

Poniewaz, mam aktualnie spory problem z pieniedzmi , nie jestem w stanie dzwonic do wszystkich znanych mi agencji , ze wzgledu na koszta, ktore bede musiala poniesc, dlatego tez kontaktuje sie wylacznie z tymi, w ktorych wiem, ze aktualnie potrzebuja ludzi.

Wszystkim, ktorzy w jakis sposob beda starac sie udzielic mi pomocy, z gory dziekuje.

Pozdrawiam serdecznie, Klaudia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

konto usunięte

Post #2 Ocena: 0

2010-05-17 12:27:37 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

jak masz telefon w o2 to sa freecall na stacjonarne i w sieci. Polecalam juz gdzies ta stronke http://www.poloniusz.pl/
Nie jestem idealna.... ale idealnie sobie z tym radze;) A jak ktos mi obrabia dupę, to niech nie zapomni mnie w nia cmoknac!

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #3 Ocena: 0

2010-05-17 12:28:59 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

jestem na tej stronie codziennie i niestety nic nowego na chwile obecna się nie pojawiło, a stare ogłoszenia juz obdzwonilam.

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #4 Ocena: 0

2010-05-17 12:36:48 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

a tutaj http://www.friday-ad.co.uk/uk/query-N-?Category=Jobs&Range=20
Nie jestem idealna.... ale idealnie sobie z tym radze;) A jak ktos mi obrabia dupę, to niech nie zapomni mnie w nia cmoknac!

Do góry stronyOffline

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2010-05-17 13:33:50 (7 lat temu)

karjo1

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Klaudia, bez urazy, juz chyba masz troche rozeznania w okolicach, nie pierwszy raz podpytujesz o prace i ciagle szukasz jej na forum?
Zainwestuj 10L w frecall i masz bodajze 3 m-ce bezplatnych telefonow stacjonarnych po Europie, komorki za grosze, wybierz sie do JobCentre, tez mozliwosc bezplatnych telefonow, siedzisz na necie, to wysylaj aplikacje, ubierz dobre buty, cv w reke i obejdz okoliczne knajpki, sklepy, puby itp. Mozna wykupic tygodniowy bilet poza godzinami szczytu, taniej i wiecej mozliwosci podrozowania...
A skoro ktos proponuje prace na juz, tylko sie nie chce pupy ruszyc, zorganizowac rower, tanie auto, cokolwiek, to moze byc trudno.

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #6 Ocena: 0

2010-05-17 14:29:32 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Kolejny mądrala.
To ,ze faktycznie zamieszczam po raz kolejny taki a nie inny post nie oznacza ,ze nic w kierunku szukania pracy poza siedzeniem w internecie nie robię- Wybacz.
Jestem wyjątkowo pracowita osoba i pracuje od 16 roku życia, wiec naprowadzanie mnie, i informacje typu co powinnam czynić, by prace znaleźć są zbędne, uwierz.
Jestem zarejestrowana w masie agencji, w przeciągu 4 dni rozniosłam przeszło 40 CV, byłam na trzech rozmowach, rozsyłam masę swoich aplikacje online i przy okazji udzielam się tutaj, wiec nie zarzucaj mi proszę takich głupot.
Przykro mi ,ale mam naprawdę ciężką sytuacje materialna i każde kolejne, nieplanowane wydatki sa dla mnie wyjatkowo ciężkie.
Wydawało mi sie, ze moja prośba jest sprecyzowana.
Jestem na porządnym minusie, dlatego tez udzielając sie tutaj prosze o konkretne info w sprawie pracy ,żeby nie tracić pieniędzy na kolejne odsyłanie mnie z kwitkiem, rozumiesz?
Nie jest to takie hop siup dla mnie.
To ze nie mogę , absolutnie nie oznacza ,ze nie chce.
Być moze odebrałam to zbyt personalnie.
Moze, ale dzis po raz kolejny dostałam niezlego kopniaka zgłaszając się do pracy i na chwile obecna mam madrosci z eteru.
Nie jestem z kamienia, a ludzie sa po prostu wyjatkowo niepoważni.
Mam po dziurki w nosie prac na 2-3 dni na przełomie 3 tygodni, do których podroż trwa po 2-3 godziny w jedna stronę po to by ciężko pracować po 12 godzin ma magazynie w niezłym mrozie, prac przez agencje, które obiecuja mi prace na dłuższy czas, a w rezultacie okazuje sie ,ze praca była na niecały tydzien.

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #7 Ocena: 0

2010-05-17 14:38:47 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Rower, tanie auto ? Absolutnie nie mam zamiaru atakować Twojej osoby, nie widzę sensu, ale czy Ty masz pojecie o czym do diaska piszesz?
Rower żeby mieć trzeba kupić- Aktualnie mam ważniejsze wydatki- jedzenie.
Tanie auto - pomijam opcje.
Co lepsze, niestety nie posiadam tu znajomych, wiec jesli wypalisz mi z pomysłem zgłoszenia sie z czymkolwiek do znajomych , to z gory zaznaczam, iz jestem zdana sama na siebie.
Nie chce zeby to zabrzmiało, jak pamiętnik zdesperowanej kobiety, ale dzis nie potrawie inaczej sklecic zdania.

Do góry stronyOffline

dunia29

Post #8 Ocena: 0

2010-05-17 14:51:44 (7 lat temu)

dunia29

Kobieta

Z nami od: 14-11-2007

karjo1 nie rozumiem po co się czepiasz dziewczyny .
Grzecznie zapytała to albo odpisz jej na pytanie albo nie udzielaj się w ogóle.
Nie rozumiem dlaczego najwięcej osób ma cos do powiedzenia a nie jest w temacie.
Czy w taki sposób nabijają sobie posty czy tylko chcą komuś cisnienie podbić ...
Tobie klaudiasynder życze powodzenia i nie przejmuj się kto co pisze bo czasami szkoda takim osobą cokolwiek tłumaczyć.
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Numer AIMNumer SkypeNumer gadu-gadu

littleflower

Post #9 Ocena: 0

2010-05-17 14:56:45 (7 lat temu)

littleflower

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Klaudia - jesli jestes pod kreska to nawet taka praca na 2-3 dni juz jest cos, niewazne czy magazyn, sprzatanie czy cos innego. Tu troszke , tu troszke i zawsze to lzej w wydatkach, a mrozow juz nie ma, Praca na 12 godz teraz kiedy piszesz ze jestes pod kreska powinna tez Ci pasowac, a moze w ktorej pracy uda sie na dluzej, lub poznasz kogos kto da Ci namiary na inna lepsza. W miedzy czasie odwiedzaj agencje gdzie sie rejestrowalas, dalej CV wysylaj az w koncu znajdziesz to co chcesz.

[ Ostatnio edytowany przez: littleflower 17-05-2010 18:47 ]

"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

konto usunięte

Post #10 Ocena: 0

2010-05-17 15:18:52 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

ja znam osoby co do pracy idą na piechotę , marsz do pracy zajmuje im około 2 godzin a pracują po 12 godzin . jakoś nie plączą ze nie maja jak rano dostać się do pracy .

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,