MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy oplaca mi sie jechac do man ??

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Pawel1362

Post #1 Ocena: 0

2010-05-11 17:55:24 (5 lat temu)

Pawel1362

Mężczyzna

Z nami od: 11-05-2010

Witam zamierzam juz 15 czerwca wyjechac do manchesteru, mieszkanie mam zapewnione, wyzywienie, za bilet nie palce (tam i spowrotem). Bylem juz pare razy w man(jezyk znam komunikatywnie) Teraz mam 19 lat i chce wyjechac tak na wakacje zarobic i cos przy okazji pozwiedzac etc. Ale nie ukrywam ze chcialbym tez cos zarobic no i chodzi mi o to czy mam jakies szanse na zalapanie sie na prace, chcialbym zeby to bylo jak najszybciej jak przyjade, zebym ja dostal, ale wiem ze to tak nie jest. No i pytanie do Was jak jest z praca teraz w Angli dla takiego studenta ktory przyjedzie ? Moze to wyglada ze jestem zachlanny na pieniadze ale tak nie jest, szkole tez musze z czegos oplacic :]

[ Ostatnio edytowany przez: Pawel1362 11-05-2010 21:04 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokrotka8888

Post #2 Ocena: 0

2010-05-11 23:17:18 (5 lat temu)

stokrotka8888

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

najszybciej to chyba na myjni. Pewnie nawet nie zapytają o insurance number

Do góry stronyOffline

TJMaRaC

Post #3 Ocena: 0

2010-05-11 23:54:57 (5 lat temu)

TJMaRaC

Mężczyzna

Z nami od: 19-02-2008

Pewnie nie ;0 (koledze życzę powodzenia.. Sny o dobrobycie (praca tu i tam) już dawno się skończyły :)
Pozdro, TJ MaRaC

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer Skype

konto usunięte

Post #4 Ocena: 0

2010-05-12 00:00:01 (5 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Cytat:

2010-05-11 17:55:24, Pawel1362 napisał(a):
Witam zamierzam juz 15 czerwca wyjechac do manchesteru, mieszkanie mam zapewnione, wyzywienie, za bilet nie palce (tam i spowrotem). Bylem juz pare razy w man(jezyk znam komunikatywnie) Teraz mam 19 lat i chce wyjechac tak na wakacje zarobic i cos przy okazji pozwiedzac etc. Ale nie ukrywam ze chcialbym tez cos zarobic no i chodzi mi o to czy mam jakies szanse na zalapanie sie na prace, chcialbym zeby to bylo jak najszybciej jak przyjade, zebym ja dostal, ale wiem ze to tak nie jest. No i pytanie do Was jak jest z praca teraz w Angli dla takiego studenta ktory przyjedzie ? Moze to wyglada ze jestem zachlanny na pieniadze ale tak nie jest, szkole tez musze z czegos oplacic :]

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Pawel1362</i> 11-05-2010 21:04 ]

A może dowiedz się ile zarobić nad polskim morzem, bo komunikatywny angielski to już nikogo nie przekonuje. Praca na myjni pewnie się znajdzie, ale poniżej minimalnej stawki.
"Miejsce komunizmu zajęło nowe zagrożenie: ambitny ekologizm, którego celem jest zastąpienie wolnego i spontanicznego rozwoju ludzkości centralnym planowaniem na całej planecie" - Vaclav Klaus

Do góry stronyOffline

Phoney

Post #5 Ocena: 0

2010-05-12 00:52:08 (5 lat temu)

Phoney

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 03-05-2010

No z tego co piszesz nic nie tracisz przyjeżdżając...wszystko masz.Jeśli uda ci się znaleźć prace(szczerze życzę)to zyskasz wiele,przede wszystkim doświadczenia... jakiekolwiek by ono nie było.Podszkolisz angielski a on się przyda nawet w naszej Polsce.

A skoro znasz angielski to już teraz zaczynaj szukać pracy , a nuż będziesz miał szczęście i coś znajdziesz. Niestety tu trochę smutnej prawdy ...potrzebujesz szczęścia(BO Z PRACA JEST CIĘŻKO) ale masz szanse.Nie jesteś zdesperowany a to pomaga.A co do rady Marciniaka ,niechętnie ale jednak się z nim wyjątkowo zgodzę....naprawdę czasami w Polsce można więcej zarobić i zaoszczędzić pracując latem nad Polskim morzem niż w uk

Powodzenia

[ Ostatnio edytowany przez: Phoney 12-05-2010 00:55 ]

Do góry stronyOffline

Pawel1362

Post #6 Ocena: 0

2010-05-12 12:25:50 (5 lat temu)

Pawel1362

Mężczyzna

Z nami od: 11-05-2010

Czyli jednak to prawda ze z praca jest ciezko, a co do tego Morza polskiego, fajnie tam jest i wogole. Ale w angli mam zapewniony dostep do internetu , gitare, praktycznie wszystko, po za tym chce podszkolic swoj angielski, bo po szkole zamierzam gdzies sie zalapac w uk na jakas uczelnie(muzyczna), ale to troche dalsze plany...

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #7 Ocena: 0

2010-05-12 14:13:12 (5 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Wiesz na wakacje przyjadą nie tylko Polacy ale także inne narodowości, do tego angielscy studenci, których przybyło z powodu kryzysu tez będą szukać pracy.

A do studiowania na uczelni to musisz naprawdę znać język, nie na tyle aby się dogadać jakie chcesz piwo w lokalu.

No polskie morze jest fajne, też w tym roku będę i to dwa razy, no i pewnie jeszcze wpadnę na Bormholm.
"Miejsce komunizmu zajęło nowe zagrożenie: ambitny ekologizm, którego celem jest zastąpienie wolnego i spontanicznego rozwoju ludzkości centralnym planowaniem na całej planecie" - Vaclav Klaus

Do góry stronyOffline

Phoney

Post #8 Ocena: 0

2010-05-12 14:21:11 (5 lat temu)

Phoney

Mężczyzna

Konto zablokowane

Cytat:

2010-05-12 14:13:12, Marciniak napisał(a):
Wiesz na wakacje przyjadą nie tylko Polacy ale także inne narodowości, do tego angielscy studenci, których przybyło z powodu kryzysu tez będą szukać pracy.

A do studiowania na uczelni to musisz naprawdę znać język, nie na tyle aby się dogadać jakie chcesz piwo w lokalu.

No polskie morze jest fajne, też w tym roku będę i to dwa razy, no i pewnie jeszcze wpadnę na Bormholm.

Za to ze jedziesz nad Polskie morze(dwa razy) jeszcze bardziej Cie nie lubię:)))...ale to już z czystej zazdrości:)

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #9 Ocena: 0

2010-05-12 15:14:30 (5 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Źle policzyłem bo raz będę w Gdyni i na półwyspie Helskim, raz w Świnoujściu i raz w Kołobrzegu w drodze na Bormholm.

Trzy razy :P

Do góry stronyOffline

Phoney

Post #10 Ocena: 0

2010-05-12 15:42:03 (5 lat temu)

Phoney

Mężczyzna

Konto zablokowane

ostatnie zdanie Krzysztofa K. z pierwszego filmiku w wątku Mistrz ciętej riposty:)))

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

£15.95 za 31.5 kg Anglia-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 12 350 25 40 Polska,
  • Fax: +44 (0)845 331 3041