MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak rzucic marihuane

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 11 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

BADmanners

Post #1 Ocena: 0

2010-08-02 12:38:28 (14 lat temu)

BADmanners

Posty: 455

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 23-04-2010

Skąd: liverpool

Cytat:

2010-08-02 11:33:46, kinga77 napisał(a):
Dlaczego tylu ludzi boryka sie z takimi problemami?
Brak kontroli nad wlasnym zyciem?

To jest moje wytlumaczenie na to ,ze nie rozumiem nalogow,


W każdym wypadku bez wyjątku chodzi o granicę i jej przekroczenie bądź nie, jeżeli panujesz nad swoim porządaniem to jest ok, jeżeli nie to lecisz- druga sprawa,że ta granica znajduje się gdzie indziej w przypadku fajek, a gdzie indziej w przypadku heroiny. Nawet jedząc pączki lub mc donalda możesz sobie zrobic krzywdę co każdy z nas miał okazję zobaczyc na żywo w UK i z tej oto okazji fajny kawałek:
Tu nadaje radio VAVAMUFFIN.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KasiaW82

Post #2 Ocena: 0

2010-08-02 13:19:43 (14 lat temu)

KasiaW82

Posty: 368

Kobieta

Z nami od: 06-07-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2010-08-01 16:25:47, hazardzistka napisał(a):
Cytat:

2010-08-01 13:56:21, KasiaW82 napisał(a):
najwazniejsze to chciec sobie z tym poradzic i przyznac sie ze jest sie uzaleznionym


to wielki krok, mi to zajelo 10 lat, widzialam wsyztskich w okolo ze maja problem, no ale jak ja moglam go tez miec, przeciez to
bylo niemozliwe....

dlugo zajelo mi pogodzenie sie z tym ze jestem bezsilna wobec hazardu i ze zaprzestalam kierowac wlasnym zyciem.

Jak Twoj brat sobie teraz z tym radzi??



duza pali papierosow,ale to lepsze niz marycha,no i poznal fajna dziewczyne z ktora jest juz ponad rok i ona go wspiera,a to jest naprawde duzo:-Dogolnie sama jestem pod wrazeniem ze tak dobrze mu idzie;-)

Przyjażń jednego roztropnego człowieka jest bardziej wartościowa niż przyjażń wszystkich głupców...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

kinga77

Post #3 Ocena: 0

2010-08-02 17:35:59 (14 lat temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

Hazardzistka,troche mi rozjasnilas,a po co mi to?Nie rozumiem jak mozna zaczac palic bedac stara klapa(mam na mysli moje siostry,ktore sobie popalaja iryski),A z mezem to tez mnie wkurzalo,bo jak mogl zaczac palic po 8-letniej przerwie,przeciez cale te lata na marne poszly,Strasznie sie wtedy czulam i ten smrod fajek,
Ale na szczescie juz to rzucil,Sam bez zadnych wspomagaczy,tak jak za pierwszym razem,Wiem,ze hazard jest chyba gorszy,ale uzaleznienie dziala podobnie,Musisz i juz,bo chcesz,bo lubisz,a wkoncu nie chcesz,ale musisz,

Mimo wszystko wiedzac z doswiadczenia innych jak jest trudno rzucic jakikolwiek nalog,podziwiam Cie hazardzistko,ze Ci sie udalo,bo to nie papierosy,to hazard,bardziej wplywa na najblizszych,mozna przeciez wszystko przegrac,jak z narkotykami,
Zycie poprostu,,,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kinga77

Post #4 Ocena: 0

2010-08-02 17:44:29 (14 lat temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

[

W każdym wypadku bez wyjątku chodzi o granicę i jej przekroczenie bądź nie, jeżeli panujesz nad swoim porządaniem to jest ok, jeżeli nie to lecisz- druga sprawa,że ta granica znajduje się gdzie indziej w przypadku fajek, a gdzie indziej w przypadku heroiny. Nawet jedząc pączki lub mc donalda możesz sobie zrobic krzywdę co każdy z nas miał okazję zobaczyc na żywo w UK i z tej oto okazji fajny kawałek:



Wlasnie ta granica jest bardzo cienka i latwo ja przekroczyc,
Ktos mnie spytal czy wypilam kiedys drinka?Wypilam i to nie raz i jeszcze nie raz wypije,ale moge nie pic wogole ,alkohol moze dla mnie nie istniec,
Moj maz wypalil za gowniarza pol marychy i taki mial odlot,ze nigdy wiecej tego nie zrobil:)
To ze sie czegos sprubuje wcale nie musi oznaczac,ze sie odrazu wpadnie w nalog,Ale dla wlasnego dobra lepiej nie prubowac,bo ryzyko jest zawsze,chyba zalezy jakie kto ma podejscie i dlaczego cos robi,
W pewnych okolicznosciach pewnie mozna nie zauwazyc cienkiej granicy,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #5 Ocena: 0

2010-08-02 21:55:29 (14 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2010-08-02 17:44:29, kinga77 napisał(a):
[

Moj maz wypalil za gowniarza pol marychy i taki mial odlot,ze nigdy wiecej tego nie zrobil:)

Pewna jesteś że to była marycha?Może jednak crack bo po nim się odlatuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BADmanners

Post #6 Ocena: 0

2010-08-02 23:49:49 (14 lat temu)

BADmanners

Posty: 455

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 23-04-2010

Skąd: liverpool

pół kwasa ;-)
Tu nadaje radio VAVAMUFFIN.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #7 Ocena: 0

2010-08-03 16:42:02 (14 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2010-08-02 23:49:49, BADmanners napisał(a):
pół kwasa ;-)
nie inaczej hehe.2x po pół tabli w każdą dziórkę.Albo zrobili bata z połowy uncji:-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZofiaTurlik

Post #8 Ocena: 0

2010-08-08 17:57:02 (14 lat temu)

ZofiaTurlik

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 07-08-2010

Skąd: London

Masz słuszną rację. Jeśli ktoś zdaje sobie sprawę, że ma problem, to już zrobił spory krok do przodu. Jeśli faktycznie zależy komuś na wyjściu z nałogu powinien poszukać w pobliżu jakąkolwiek grupę ludzi walczących z własnym uzależnieniem chociażby np: AA (Anonimowych Alkoholików). Tam z pewnością pomogą mu znaleźć odpowiednią grupę.
Życzę wytrwałości w postanowieniu.;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Alter_Ego

Post #9 Ocena: 0

2010-08-09 01:19:22 (14 lat temu)

Alter_Ego

Posty: 1486

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 14-04-2010

Skąd: .

Cytat:

2010-08-01 21:47:26, sniper00 napisał(a):
Tak jak alkoholicy rodzą dzieci uzależnione od alkoholu, tak samo jest to z ćpunami.

Podaj prosze źrodlo tego fenomenalnego odkrycia to wtedy zaskarze rodzicow ze wpedzili mnie w palenie.

skłonnosc do uzaleznien jest cechą indywidualną, zgłęb proszę swoją wiedzę w tym zakresie a nie cytuj durnoty wziete niewiadomo z kąd.
jedynym znanym mi przypadkiem uzaleznienia przekazywanego z pokolenia na pokolenie są dzieci matek zazywajacych narkotyki w duzych ilosciach przed i w czasie ciazy gdzie dziecko po urodzeniu jest uzaleznione do tego stopnia ze calkowite odciecie go od narkotyku moze wywolac niebezpieczne efekty oboczne ze smiercią włącznie.

tak to juz w tym świecie dziwnie bywa że najwiekszymi eksperami od profilaktyki uzaleznien sa ludzie ktozy nigdy w zyciu nie zygali dalej niz widzieli po przepicu i nie mieli ochoty sie zabic na kacu gigancie , nie sprobowali tablicy mendelejewa ze speedem, mdmda i koksem na czele gdzie na zjezdzie czlowiek widzial i slyszal takie cuda ze az sie odechciewa na dlugi czas i nie doprowadzili sie do nedzy grajac np w kasynie drugi tydzien z rzedu kiedy cialo juz odmawialo posluszenstwa ze zmeczenia a debet siegał zenitu.

a wy tutaj o silnej woli i alkoholikach wyskakujecie. ;-)

Pozdrawiam lożę ekspertów.

[ Ostatnio edytowany przez: Alter_Ego 09-08-2010 02:10 ]

"Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat." S.J.Lec

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2010-08-09 05:12:10 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,